2011-12 Beko Basketbol Ligi Transfer Sezonu


Cevap: 2011-12 Beko Basketbol Ligi Transfer SezonuJames Gist nasıl oyuncudur.

Bogdanovic cibona'nın elde kalan tek iyi oyuncusu idi.89 doğumlu;)
 
Cevap: 2011-12 Beko Basketbol Ligi Transfer Sezonuikiside iyi oyuncu fakat müthiş demek zor ..birde şöyle birşey düşündümde eğer ukic kalacaksa fenerde çok büyük top paylaşım sorunu olacak bana göre bogdanovic le birlikte oynarken
 
Cevap: 2011-12 Beko Basketbol Ligi Transfer SezonuBogdanovic beğendiğim bir oyuncu, yaşı da genç. Gist'i pek beğenmem, Final Four hedefinin ne kadar gerçekçi olduğunu diğer transferler gösterecek.
 
Cevap: 2011-12 Beko Basketbol Ligi Transfer SezonuJames Gist nasıl oyuncudur.

Bogdanovic cibona'nın elde kalan tek iyi oyuncusu idi.89 doğumlu;)Gist'i, Efes'in Partizan maçlarında ve 1-2 Euroleague maçlarında izlemiştim. Çok iyi transfer diyemem ama kötü bir oyuncu da değil. Uzun olmasına rağmen dış şutları da oldukça iyi. Efes'in canını çok yakmıştı dış şutları. Üstelik atletik bir oyuncu da.
 
Cevap: 2011-12 Beko Basketbol Ligi Transfer SezonuVince Carter gibi çıtkırıldım bir adam buraya gelse iki hafta sonra kaçar. Hele hele bizim gibi iyi savunma yapan bir takımla oynarsa hiç durmaz burada. İsim olarak iyi ama katkısı Iverson'dan farklı olmaz.
 
Cevap: 2011-12 Beko Basketbol Ligi Transfer SezonuJames Gist izlemedim ama Bogdanovic iyi bir şutör geçen yıl izlediğim maçlardan gördüğüm kadarıyla.Yalnız çok üçlük atıyor.

Bu yönden tam fenere göre transfer.
 
Cevap: 2011-12 Beko Basketbol Ligi Transfer SezonuVince Carter gibi çıtkırıldım bir adam buraya gelse iki hafta sonra kaçar. Hele hele bizim gibi iyi savunma yapan bir takımla oynarsa hiç durmaz burada. İsim olarak iyi ama katkısı Iverson'dan farklı olmaz.[video=youtube;XMrPjl-927Q]https://www.youtube.com/watch?v=XMrPjl-927Q[/video]çıtkırıldım? :D
 
Cevap: 2011-12 Beko Basketbol Ligi Transfer SezonuBogdanovic 1989'lular arasında dünyanın en iyi 2.oyuncusu olarak gösteriliyordu yanlış hatırlamıyorsam.
 
Cevap: 2011-12 Beko Basketbol Ligi Transfer Sezonuçıtkırıldım? :DNBA tarihinin en smaççısıdır ona lafım yok ama çok çıtkırıldım bir adamdır aynı zamanda. Zaten son 2-3 yıldır adam gibi de smaç basamaz yaşından dolayı.Playoff sertliklerinde siner vs.... Çok yanlış bir hamle olur Beşiktaş adına. Değmez ona verilecek paraya tabii katkıdan çok prestiji hedeflemiyorlarsa.
 
Cevap: 2011-12 Beko Basketbol Ligi Transfer SezonuNBA tarihinin en smaççısıdır ona lafım yok ama çok çıtkırıldım bir adamdır aynı zamanda. Zaten son 2-3 yıldır adam gibi de smaç basamaz yaşından dolayı.Playoff sertliklerinde siner vs.... Çok yanlış bir hamle olur Beşiktaş adına. Değmez ona verilecek paraya tabii katkıdan çok prestiji hedeflemiyorlarsa.Yalnız Salih gençken gelseydi neler yapardı bu ligde sence? :D
 
Üst Alt