2011/12 STSL Kritik Hakem Hataları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2011/12 STSL Kritik Hakem Hataları

Cevap: 2011/12 STSL Kritik Hakem Hataları

Kayserispor maçında verilmeyen iki penaltı.

Belediye maçında Gökhan Gönül'e ve Orhan Şam'a verilmeyen kırmızı kartlar.

Mersin maçında verilmeyen penaltı.

Fenerbahçe oyuncu bağlamasa hakemler onlara çalışıyor.

6.Hafta MİY-Fenerbahçe.Mersin'in verilmeyen penaltısı,sayılmayan golü.

Konunun adı ironik. Bari Hakemlerin Fb'ye hediyeleri falan olsun. Eminim burda hep Fb videoları yayınlanacak çünkü.

Sayılmayan gol demeyelim ona, bariz elle dokunmuş. Doğru karar yani. Fakat penaltı pozisyonunda yanlış karar verilmiş. Onları yazalım sadece.

El yok yahu adam kafayla atıyor. Şunu dersen anlarım; adam eliyle adamın görüşünü kapatmış, eli çekince şak diye adam istemsiz olarak kafayı kendi kalesine vuruyor. Bir daha izle lütfen; ele çarpan top o sertlikte gitmez, balon gibi yere doğru gitmesi lazım el olsa.

adaletin sağlam bi sopa olduğunu bilyoruz .her seferinde daha fazla acı çektiler. o günler geliyo yine.

MİY'nun attığı gol elle değil, Yobo kendi kalesine atıyor. Dikkatle izledim. Yalnız MHK Başkanı Telegol'e bağlandı ve Eboue'nin pozisyonu için: "Ben olsam ben de devam ettirirdim." dedi.

El yok yahu adam kafayla atıyor. Şunu dersen anlarım; adam eliyle adamın görüşünü kapatmış, eli çekince şak diye adam istemsiz olarak kafayı kendi kalesine vuruyor. Bir daha izle lütfen; ele çarpan top o sertlikte gitmez, balon gibi yere doğru gitmesi lazım el olsa.

Ben pozisyonu bir kere izlemiştim, Mersinli itiraz etmeyince el var sandım. Tekrar izledim, bir sonuca varamadım. Maraton'da da el var demişler. Sadece 2 açıdan var pozisyon, başka bir açı olsa daha net anlaşılır belki.

Samsunspor´un verilmeyen Penaltisi...!! Fenerbahce alehine kacinci verilmeyen Penalti oldu bu..??

Verilmeyen gol maçın kaderini belirledi

dsadsad.png

Üst Alt