2011-12 SüperLig Şampiyonu Galatasaray | Camiamıza Hayırlı Olsun - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2011-12 SüperLig Şampiyonu Galatasaray | Camiamıza Hayırlı Olsun

Cevap: 2011-12 Sezonu Şampiyonu Olduk | Camiamıza Hayırlı Olsun

Sinirden kafayı yiyecem.. Birileri Engin'i itiyyoarmu sert bir şekilde kaldırıyorlar mı bilemedim...

Şuna bir bakın siz ne anladınız ?

14. saniyeye bir dikkat edin..

Şampiyonluk kutlamalarında Melo taraftarları selamlıyor. - YouTube

Harbiden orayı çözebilen var mı? Sanki bir taraftar bu kangal hareketini yapıyormuş gibi geldi. Görevlilerde müdahale ediyor sanırım..

Ya da ben mi yanlış görüyorum. Anlayamadım.. :)

şu anda 24 yaşındayım. Daha öce gerçek olarak yaşayıp sevinebildiğim şampiyonluklarda 20 ve 18 yaşındaydım ama onlar bende bu etkiyi bırakmamıştı , 2 gündür galatasaray marşları dinleyip şampiyonluk videolarını izliyorum sürekli.

Şike olayları ve camiamıza oynanan oyunlardan dibe vuran içimdeki futbol izleme isteği şu an için tekrar canlandı diyebilirim. İnşallah bu güzel 2 gün ileride göreceğimiz daha güzel günlerin başlangıcıdır.

[video=youtube;PQbZHqC8160]https://www.youtube.com/watch?v=PQbZHqC8160&feature=youtu.be[/video]

Aynısını ben de yaptım. :D Forum, twitter, tv ne varsa kapattım, hatta dışarıdan gol atılınca sesler gelmesin diye pencereleri kapattım. Belgesel izledim 2 saat, ne belgeseli izlediğimi hatırlamıyorum. :D

Ne zaman dışarıdan korna sesleri gelmeye başladı, elim ayağım titreye titreye baktım sonuca. "Şampiyon Galatasaray" yazısını görmemle havaya uçmam bir oldu. :D

[video=youtube;KB2kNqp2y0Y]https://www.youtube.com/watch?v=KB2kNqp2y0Y[/video]

Rotterdam ( Hollanda )

Beyler tüm gün dışardaydım tt arenadaki şampiyonluk kutlamalarını izlemem lazım yanıyorum link verebilecek var mı yüklenmiş midir ?

"Sarıyla Kırmızıyla Alnımızın Akıyla" Şampiyonluğumuz Büyük kupaların başlangıcı olsun ve Camiamıza Hayırlı olsun.

Cevap: 2011-12 SüperLig Şampiyonu Galatasaray | Camiamıza Hayırlı Olsun

abi 6 senede bu kadarda acı yaşanmazki;2006'da ellerinden kupayı aldık.2010'da bursa ellerinden kupayı aldı.2011'de şampiyon oldular,olduklarınada bin pişman oldular.Bu sene ise yaşayabilecekleri en büyük acıyı yaşadılar..bu fenerliler'de nasıl bir kalp var ya:D

en büyüksün Galatasaray şampiyonsun Galatasaray yönetim futbolcu taraftar ;)

Şimdi Fb mahkeme tarafından resmen suçlu ve şikeci ilan edildiğine göre elinden şampiyonluğu alınması ve küme düşürülmesi lazım değil mi?. Bu durumda en çok şampiyonluk bizde olacak. 2 şampiyonluk sonrası 4.cü yıldız geliyor. :)

Ne haftaydı ama şampiyonluk haftası! O kadar sinir ve stresten sonra gelen şampiyonluk. Üstelik Kadıköy'de ilan edilen şampiyonluk. :)

[video=youtube;JLB7Lyjm7B4]https://www.youtube.com/watch?v=JLB7Lyjm7B4[/video]

Üst Alt