2011-2012 Bayan Basketbol Takımı Transfer Sezonu


Öncelikle şampiyonluk gitti.Birsürü sebep sayabiliriz buna.Ama şampiyonluk geri gelmez.Demekki seneye ve bir sonraki seneler şampiyonluk herkesi (FB,hakemler,medya,Aziz) yenerek alınacak.Bence önümüzdeki senenin kadrosu şu şekilde olmalı:Işıl-Yabancı Guard

Yerli Guard-Yasemen

Augustus-Bahar

Sophia Young-

Fowles-Avrupalı CenterNOT:Burada belirtilen yabancı guard,yerli guard ve Avrupa'lı uzun mevkilerinin en iyileri olmak zorunda.Biz zaten ne çektiysek GUARD bölgesinden çektik.Bu bölge ne potansiyel sayı bölgesi olabildi,ne kritik zamanda oyunu tutabildi,ne panik anlarında liderlik yapabildi,ne de "asist" yapabildi.Kesinlikle gitmesi gerekenler: Doneeka Hodges,Tuğba Palazoğlu,Gintare Petronyte

Kalabilecekler: Gülşah (En azından 3'lük atıyor)

Melisa (Yerli statütüsünde oynuyor)
 
Cevap: 2011-2012 kadin basketbol kadromuzbana kalırsa ışılı 3. oyun kurucu yapsınlar. besiktastan esra dinc alınsın..
 
Cevap: 2011-2012 kadin basketbol kadromuzLigden çeksinler takımı.Zaten sezon boyunca ortalama 100 kişiye oynuyor,sadece maç kaybedilince taraftarın aklına geliyor,emek veren oyunculara hakeret ediliyor.Her seçimde oy verdiğin federasyon her seferinde emeğini çalıyor.Üzülmeye ne gerek var,kendi aralarında takılsınlar.
 
Cevap: 2011-2012 kadin basketbol kadromuzLigden çeksinler takımı.Zaten sezon boyunca ortalama 100 kişiye oynuyor,sadece maç kaybedilince taraftarın aklına geliyor,emek veren oyunculara hakeret ediliyor.Her seçimde oy verdiğin federasyon her seferinde emeğini çalıyor.Üzülmeye ne gerek var,kendi aralarında takılsınlar.emek veren oyuncu ışıl deme sakın. o bizim bu seriyi kaybetmemizde hakemlerle birlikte baslıca kişlerden biridir..
 
Cevap: 2011-2012 kadin basketbol kadromuzIşıl'ın sözleşmesi bitiyordu yanlış bilmiyorsam. İlk iş Işıl ile 5 yıllık sözleşme imzalansın.
 
Cevap: 2011-2012 kadin basketbol kadromuzyeni türk guard alalım esra erden alınmalı. en azından oraya buraya girip pas cıkartıyor. ışılllada imzalansın yandan tezahürat yapsın:)Takmışsın bir Esra Esra diye, kariyeri boyunca hiçbir şey yapmamış 27 yaşına gelmiş oyuncu. Beşiktaş'ta 15 dakika süre alıyor bizim mi guardımız olacak?
 
Cevap: 2011-2012 kadin basketbol kadromuzEsra'yı alıp 2 numaralı guard yapacaksak, seneye finali falan unutalım. Işıl'a haksızlık yapılıyor. Bu kız ciddi sakatlıklar yaşadı. Sakatlıklardan sonra tak diye çıkıp, eski istatistiklerini yakalamasını nasıl beklersiniz ki?
 
Cevap: 2011-2012 kadin basketbol kadromuzEsra'yı alıp 2 numaralı guard yapacaksak, seneye finali falan unutalım. Işıl'a haksızlık yapılıyor. Bu kız ciddi sakatlıklar yaşadı. Sakatlıklardan sonra tak diye çıkıp, eski istatistiklerini yakalamasını nasıl beklersiniz ki?ışıl 1 senedir oynuyor. bırakın artık sakatlıgı. oyun zekasında bile sorun var bu kızın cıkamayacagını bile bile potanın altına gidip blok yiyor. bu macta ilk periyodun bitmine 2 saniye kala bize bedava sayı yedirtiyor. korumaktan vazgecin. esra erden15 dakka alıyo diye kücümseniyor. peki ışıl 30 dakka süre alıp napıyor.. hic bir şey. şu anda bana her türk guard ışıldan daha iyi performans verir durumuna getirdi. biz bu seriyi hakemlerle birlikte ışıl vermiştir. şu takıma en büyük zararı tugba palazogluve ışıl vermiştir. diger oyuncularımıza emeginden dolayı tesekkür ediyorum..
 
Üst Alt