2011-2012 Bayan Basketbol Takımı Transfer Sezonu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2011-2012 Bayan Basketbol Takımı Transfer Sezonu

Cevap: 2011-2012 kadin basketbol kadromuz

Takmışsın bir Esra Esra diye, kariyeri boyunca hiçbir şey yapmamış 27 yaşına gelmiş oyuncu. Beşiktaş'ta 15 dakika süre alıyor bizim mi guardımız olacak?

esra erden 15 dakka aldı diye kücümsüyon ama 30 dakka süre alan ışıl bizde oynuyorda napıyor. o kızın 15 dakka oynaması onun kötü oyuncu oldugunumu gösterir.. genellikle nilayı oynatıyor zaten onların hocasının sorunu o. ayrıca şu tugba palazoglunu begenmen esra şencebe bitmiş demende manidar. tugba palazoglu skandal ötesi kötü oynuyor...

esra erden 15 dakka aldı diye kücümsüyon ama 30 dakka süre alan ışıl bizde oynuyorda napıyor. o kızın 15 dakka oynaması onun kötü oyuncu oldugunumu gösterir.. genellikle nilayı oynatıyor zaten onların hocasının sorunu o. ayrıca şu tugba palazoglunu begenmen esra şencebe bitmiş demende manidar. tugba palazoglu skandal ötesi kötü oynuyor...

Nilay Yiğit gibi bir guardının yedeğinden mi medet umacağız? Esra hep vasat oyuncuydu zaten.

Esra Şencebe'yi bu sezon hiç izledin mi? 2 yıldır Esra falan yok ortalıkta, Tuğba bu sezon ortasında yaşadığı sakatlığa kadar gayet iyiydi. Ligde kazandığımız Fenerbahçe maçında da çok iyi katkı vermişti. Tuğba'yı falan beğendiğim yok ama Esra'dan her türlü iyidir.

Nilay Yiğit gibi bir guardının yedeğinden mi medet umacağız? Esra hep vasat oyuncuydu zaten.

Esra Şencebe'yi bu sezon hiç izledin mi? 2 yıldır Esra falan yok ortalıkta, Tuğba bu sezon ortasında yaşadığı sakatlığa kadar gayet iyiydi. Ligde kazandığımız Fenerbahçe maçında da çok iyi katkı vermişti. Tuğba'yı falan beğendiğim yok ama Esra'dan her türlü iyidir.

valla şu tugba palazoglunu izleyen bundan daha kötüsü yoktur der. uzatmalarda nasıl olduysa bitane işe yarar iş yaptı 3 lük attı ama saolsun hemen ardından yaptıgı 2 faulle icine etti. macın icinde bi sürü top kaybetti. kıs cok fazla süre almadan 5 faul alıp cıkıyor komedi. valla cok iyi olmasına gerek yok. bizde iyinin 1 altını alıcaz baska carfemiz yok. ya da alttan cıkarcaz. ben bu saatten sonra ne ışıla güvenirim ne tugbaya. şu macları izleyen zaten ışıla hayatı boyunca güvenmez. bende isterim ışıl basarılı olsun takımın kahramanı olsun ama olmuyor. ben normalde oyuncuları savunurum. eger ben bile fanatik GS LI ışıla laf ediyosam o ışılda bir sorun vardır..

bu arada nilay yigit belki yaşlandı ama zamanın iyi guardıdır. belliki hocası ona güvenmiş. ona süre veriyor. illa esra erden olması gerekmiyo. 1 tane kesin alınmalı cok iyi bir guard olmasına gerek yok. ışıl alben fener maclarını kaldıramıyor.. cogu macında ben bunu görüyorum..

Işıl basketbolu bırakana kadar bizde kalmalı. GS ruhunu taşıyan oyuncularımızdan kolay vazgeçmemeliyiz. Işıl haricinde diğer Türklerin gitmeside fazla önemli değil. Türk olarak Işıl dan daha iyi kenarda oturacak guard da bulamayız. Çok iyi bir yabancı guarda ihtiyacımız var. Işıl iyi oynamıyo ama bu takımda kenarda oturacak kapasiteyede sahiptir.

Işıl basketbolu bırakana kadar bizde kalmalı. GS ruhunu taşıyan oyuncularımızdan kolay vazgeçmemeliyiz. Işıl haricinde diğer Türklerin gitmeside fazla önemli değil. Türk olarak Işıl dan daha iyi kenarda oturacak guard da bulamayız. Çok iyi bir yabancı guarda ihtiyacımız var. Işıl iyi oynamıyo ama bu takımda kenarda oturacak kapasiteyede sahiptir.

bende zaten gitsin demiyorum. yedek kalsın ama birtane daha türk guard alalım. hem ışılın performansıda yükseleblir. herzaman öyle olmuştur..

Sue birdin avrupa pasaportu yok değil mi?Yda avrupa pasaportu olan iyi oyun kurucu kim var?Birde catchins ve augustus giderse kimler düşünülebilir?Taurasiyi biz alsak

Sue birdin avrupa pasaportu yok değil mi?Yda avrupa pasaportu olan iyi oyun kurucu kim var?Birde catchins ve augustus giderse kimler düşünülebilir?Taurasiyi biz alsak

Pasaport önemli değil artık, hangi milli takımda oynadığı önemli. Sue Bird de ABD milli takımında oynuyor.

Avrupa'da çok iyi guardlar var tabi ama o seviyede yok.

Augustus ve Tamika gibi karakterlerden sonra Taurasi denen dopingci

yakışmaz bize. Hem manitasi Penny'i de almak lazım onu getirmek için.

Augustus ve Tamika giderse o bölge için klmse yok bu kalitede. Tabi Diana ve Pondexter gibilerini saymazsak.

Pasaport önemli değil artık, hangi milli takımda oynadığı önemli. Sue Bird de ABD milli takımında oynuyor.

Avrupa'da çok iyi guardlar var tabi ama o seviyede yok.

Augustus ve Tamika gibi karakterlerden sonra Taurasi denen dopingci

yakışmaz bize. Hem manitasi Penny'i de almak lazım onu getirmek için.

Augustus ve Tamika giderse o bölge için klmse yok bu kalitede. Tabi Diana ve Pondexter gibilerini saymazsak.

Ya fenerin eski oyuncularını alacağız yada elimizdeki göndermeyeceğiz yani.Maya moore alternatif olabilir mi?Yaşı genç tecrübesiz ama çok yetenekli

Ya fenerin eski oyuncularını alacağız yada elimizdeki göndermeyeceğiz yani.Maya moore alternatif olabilir mi?Yaşı genç tecrübesiz ama çok yetenekli

Çok fazla seyretmedim sadece istatistiklerini takip ettim. Sarayın Sultanları blog yazarı Aras Kafkaslı kendisi için Diana-Tamika karışımı ve gelişimini devam ettirirse tarihin en iyi oyuncusu olur gibi şeyler söylemişti. O diyorsa öyledir zaten.

Bu sene WNBA'de izleyip göreceğiz artık. Seimone ile aynı takımda oynayacak.

Alba torrensi cok istiyorum, fakat ispanyol basina fenerbahce ile görustugunu söyledi karsi atak yapamazmiyiz ?? Onlarin sponsoru yok bizim sponsorumuz var, yani alabiliriz.

Aksi Halde Taurasili pennyli alba torrensli sikecilere karsi sansimiz yok bu yerli kadromuz ile.

YANI YABANCI KALITEMIZ ONLARDAN YÜKSEK OLMADIGI SURECE ONLARI GECMEK ZOR COK ZOR

Çok fazla seyretmedim sadece istatistiklerini takip ettim. Sarayın Sultanları blog yazarı Aras Kafkaslı kendisi için Diana-Tamika karışımı ve gelişimini devam ettirirse tarihin en iyi oyuncusu olur gibi şeyler söylemişti. O diyorsa öyledir zaten.

Bu sene WNBA'de izleyip göreceğiz artık. Seimone ile aynı takımda oynayacak.

Minnesota bu sene şampiyon olabilir. Seimone'ye yakışır.

Üst Alt