2011-2012 Euroleague Women - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2011-2012 Euroleague Women

Cevap: 2011-2012 Euroleague Women

Maya da Ocak'ta katılacaktı sanırım. Şu anda da gayet iyi gidiyorlar gerçi.

Hadi ya parçalıyla görmek isterdik reisi. Becky de olmaz artık. Neyse kısmet Sue Bird, Candace Parker, Maya Moore'a. :p

Edit: Deanna Nolan, Katie Smith reisleri unutmuşuz. :sad007:

Benim için son nokta Alba Torrens'ti çok şükür gördük.Lindsay Whalen,Eva Viteckova,Stepanova,Osipova ve DeWanna Bonner'da isteklerim arasında.:)

Benim için son nokta Alba Torrens'ti çok şükür gördük.Lindsay Whalen,Eva Viteckova,Stepanova,Osipova ve DeWanna Bonner'da isteklerim arasında.:)

Alba'yı çok istemiştik zaten, Sylvia ve Prince'i de öyle. Tabi Tamika gibi müthiş bir karakteri de gördük. VJ reis de çok büyük oyuncuydu. Sophia da var. Seimone'u söylemiyorum bile, 2 saat boyunca Rusça canlı skor izletti bugün bana. :heart:

Baktığımız da çok fazla özel ismi görmüşüz zaten say say bitmiyor.

Whalen, Osipova ve Stepanova'yı çok isterim de Viteckova ve Bonner Alba varken zayıf kalıyor bir hayli. :)

Sue Bird-Işıl

Seimone-Ayşe

Alba-Gülşah

Stepanova-Bahar

Osipova-Melek

Böyle olsun, bütçe varsa Verameyenka'yı da isteriz. :p

Bonner sempatik kız al dursun kenarda.:)

Torrens olmasaydı büyük ihtimal Viteckova'yı görecektik.Amerikalıları sürekli değiştirmek mantıklı olmuyor ben birkaç sene daha tabii yapabiliyorsak Charles-Taurasi ikilisini devam ettirelim derim,istikrar bakımından.

Verameyenka'yı almakta dünyanın en zor işlerinden biri çünkü sevgilisi oynadığı kulübün sahibi.:p

Bonner sempatik kız al dursun kenarda.:)

Torrens olmasaydı büyük ihtimal Viteckova'yı görecektik.Amerikalıları sürekli değiştirmek mantıklı olmuyor ben birkaç sene daha tabii yapabiliyorsak Charles-Taurasi ikilisini devam ettirelim derim,istikrar bakımından.

Verameyenka'yı almakta dünyanın en zor işlerinden biri çünkü sevgilisi oynadığı kulübün sahibi.:p

Nasıl bir kulüpmüş orası ya soğudum Verameyenka'dan. :p Leuchanka'yı alırız o zaman.

İlk 3 haftanın sayı liderliği :

7h10.jpg

Fenerbahçe bugün evinde Sopron ile oynuyor. 20:30'da başlayacak maç FBTV'den naklen yayınlanacak.

Fenerbahçe ilk iki maçını kazanarak başlamıştı gruba, Sopron ise oynadığı üç maçta tek galibiyet aldı.

Sopron da kıta dışı oyuncu yok. 2010 yazında bayan basketbol milli takımımızın Macaristan maçlarından hatırladığımız isimler var. Özellikle Horti o maçlarda Nevriye'ye üstünlük kurarak bizi bir hayli zorlamıştı. Genç uzunları Krivacevic, bir başka genç uzunları Sırp Sara Krnic ve takımın en skoreri Fegyverneky diğer önemli oyuncuları. Aslında takım genelde bu seviyede oyunculardan oluşuyor, ben beğendiğim takip ettiğim oyuncuları öne çıkardım.

Bir sürpriz daha gelebilir, Krivacevic için arada bakarım maça.

Fenerbahçe rahat alır,statik oyuncuları var.Fenerbahçe'yi o salonda yenebilmek için patlayıcı oyuncuların olması lazım mesela geçen haftaki Ajovon yine geçen seneki Spartak maçında Prince.

Gospic'in Amerikalı diye getirdiği Samsunlu McBride sonra Eurolig'de neden fark oluyor?Ceyhan'ın Kaski'nin elemanları daha sağlam.

Grubumuzda Ekaterinburg farklı kazanırken günün favorileri Wisla ve Beretta kaybetmişler.

Bu arada Lauren Jackson'a ocak gibi gelir dedik ama takıma katılmış.

Sonunda galibiyet farkıyla lideriz.Sanki rakipleri gözümüzde fazla mı büyütüyoruz ne.

Sancho Lyttle - Ann Wauters kısaları dövse yeridir. :D LJ 7 dakika süre aldı. Casares'in kısaları bir hayli zayıf, zayıf demeyelim de rotasyon, tamamlayıcı oyuncular. Lider eksikliği bariz hissediliyor. Maya cuk oturur bu takıma. Maya için de çok iyi olacak Casares, sınırsız sorumluluk alabileceği bir takım. Yazın yine Lynx'le geçecek geceler o günleri de düşünmek lazım. :D

Üst Alt