2011 - 2012 Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2011 - 2012 Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

Ligde 1. Hafta Programı :

5239.png

Cevap: 2011 - 2012 Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

Antakya iyi yabancılar almış Beşiktaş'ı ilk yarı fena yaptılar biri Harper zaten eski Beşiktaş'lı ki şu performansı sürdürürse efsane bir istatistik gelebilir,ilk yarı itibariyle 11 sayı 13 ribaund.

Antakya Tuğba Palazaoğlu'nu da alacaktı o iş olmamış heralde.

Antakya 69-48 Beşiktaş

Mosch 18 sayı

Smith 15 sayı

Harper 12 sayı 17 ribaund

Korstin 10 sayı

Vandersloot 9 sayı 6 ribaund 6 asist

Antakya 69-48 Beşiktaş

Mosch 18 sayı

Smith 15 sayı

Harper 12 sayı 17 ribaund

Korstin 10 sayı

Vandersloot 9 sayı 6 ribaund 6 asist
YUJ BEŞİKTAŞ o kadrosuyla 21 sayı fark yiyiorsa gitsin köprüden atlasın. bu arada laura harperi bjktayken cok begenirdim. bize gelmesini isterdim. 17 ribaund almış kadın. tam bir canavar. :D

Beşiktaş 81-76 Mersin Bşb

Lavender 26 sayı

Harris 18 sayı 6 ribaund

Korstin 14 sayı 7 asist

Vandersloot 3 sayı 4 ribaund 7 asist

Zellous 31 sayı

Thomas 22 sayı 10 ribaund

Fenerbahçe Optimum Ted'e 77-84 kaybetti.Ajavon tek başına aldı diyebiliriz,bir sürpriz olmazsa liderlikte geldi.Dikeoulakos ve tayfasını Taurasi gönderir diye düşünüyordum ama ona gerek kalmayacak sanki.:)

Fenerbahçe'nin bu hale geleceği belliydi. Hocayı kovmasalar bari. :asd: Letonyalılarını da alıp gider gibi ama bakalım. :D

Yarım saattir Fener'i düzeltmek için kadro düşünüyorum. Hangi yıldızı koysam Angel ile anlaşamazlar diye siliyorum. :D Fenerliler Cappie'yi istiyor da hayatta anlaşamazlar Angel'la.

Dikeoulakos ve Letonyalılarla yerli oyuncuların sıkıntıları olduğu söyleniyor özellikle Birsel'in.Taurasi Galatasaray forması giydiği sürece Taylor'ın orada başarılı olma ihtimali bana mantıklı gelmiyor.Cappie falan da eski havasında değil gerçi bana ne beter olsunlar.

Dikeoulakos ve Letonyalılarla yerli oyuncuların sıkıntıları olduğu söyleniyor özellikle Birsel'in.Taurasi Galatasaray forması giydiği sürece Taylor'ın orada başarılı olma ihtimali bana mantıklı gelmiyor.Cappie falan da eski havasında değil gerçi bana ne beter olsunlar.

Fenerbahçe için tek çıkış yolu Penny ve Babkina'yı yollayıp 2-3 numara oynayan bir Avrupalı (Bibrizycka mesela) ve sağlam bir 5 numara almaları. Erika de Souza olabilir mesela. Tamamen Angel üzerine kurmalılar takımı, Atlanta gibi, geçen seneki Fener gibi.

Bibrizycka nerde bu arada Mete? En son Halcon'a gidecekti sanırım.

Üst Alt