2011 Eurovision Şarkı Yarışması | Türkiye kimle katılmalı ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2011 Eurovision Şarkı Yarışması | Türkiye kimle katılmalı ?

Cevap: 2011 Eurovision Şarkı Yarışması | Türkiye kimle katılmalı ?

Beni katmalılar.Harcanıyorum.Forumun ön ayak olmasını bekliyorum.Tip desen var az buçuk.Ergen şarkısı yazabilirim her an.Stilim nereye çeksen oraya gideri var.:)

Şaka bir yana

BEDÜK katılsın ESC şarkıcı görsün.Adam tam ESC'lik.

Bir kerede rapci katılsın bu da Sagopa olmalı kesinlikle.

Metal istiyorsak Ayşe Saran olsun :) Güzellik desen 10 numara,Lena filan yanında halt etmiş.

İlk olarak Hande Yener ve Meric Babacan'ın keşfettiği sanatçıdır :D

Uploaded with ImageShack.us

2010'dakilerin ömrü 1 günlük. Tükettik bugün itibariyle 2011'e geçtik.Onları da tükettikten sonra 2012'ye geçeriz... Bu devran böyle döner Eurovision denen saçmalıktan da cacık olmaz...

Sadece ergenler kız veya erkek beğenir,ilahlaştırır öbür gün de unutur. Ne hale geldi dünya yahu :)

Eurovision Artık Eski Prestijini Kaybetti..

Önceden Sabırsızlıkla İzlerdim Şimdi Gördüğüm Anda Değiştiriyorum Kanalı..

Metal istiyorsak Ayşe Saran olsun :) Güzellik desen 10 numara,Lena filan yanında halt etmiş.

Lena'yı bile satarım Ayşe için. :D Şu güzelliğe bak yahu. Böyle sevgilim olsun , olsun yani.. :D

Eurovision'a gitsin , Avrupa'yı aşık eder.

Kız elimizin altında ama yaşı büyük olduğu için yazmıyoruz :D yalnız bu resmi kıza gönderdim :D kendim upload ettim :D

ona gelene kadar Pentagram var Almora'ya bile tav olurum o derece yurt dışındada tanılıyor buda bir artı olur ayrıca amatör grup olmalı....

Pentagram tarihine leke sürmez :)

ya sürmesinlerde zaten'de yani abuk subuk kamilleri ünlü etmek için şu eurovision u kulanmasınlar millet amatör gruplarla çıkıyo biz ülkenin ünlülerini çıkarıyoruz... çıkarın madem rock/metal grubu istiyolar çıkarsınlar underground amatör metal gruplarından yurt dışında illaki bir plak şirketi tutar ellerinden :sad007::sad007:

ya sürmesinlerde zaten'de yani abuk subuk kamilleri ünlü etmek için şu eurovision u kulanmasınlar millet amatör gruplarla çıkıyo biz ülkenin ünlülerini çıkarıyoruz... çıkarın madem rock/metal grubu istiyolar çıkarsınlar underground amatör metal gruplarından yurt dışında illaki bir plak şirketi tutar ellerinden :sad007::sad007:

Biz çok önemsiyoruz,milli mesele haline getiriyoruz da ondan...Megaultrasüpersonikstar(!) dediğimiz Tarkan'ı bile bu işte kullanacak düzeye gelmiştik geçmişte. Duygulu ve milliyetçi tarafımız ağır bastığından abidik gubidik bu yarışma gözümüzde büyüyor. Estonya,Litvanya,Letonya,Metaonya,Ketonya'nın müzikte nasıl bir ağırlıkları var,İngiltere'nin nasıl bir ağırlığı var mesela? İngiltere sonlara oynar ve dediğin gibi amatör gruplarla...Ama Beatles'ı,Queen'i,Rolling Stones'u,Led Zeppelin'i piyasaya sokmuş ülke ne yapsın Eurovision'u...Belli bir seviyeye ulaşmış yani...

Bizim futbolda bile altyapı önemsizdir,amatör grupların yüzüne bakmazlar malesef.Çünkü müzik konusunda da hazır istiyoruz herşeyi.

Bu yarışma için en uygunu Şebnem Ferah, Pentagram ve hiç sevmesemde Hayko Cepkin.

Hayko giderse fenerden daha çok rezil oluruz.

Üst Alt