2011 Miss World dünya güzeli Venezuela'dan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2011 Miss World dünya güzeli Venezuela'dan

Miss World yine Venezuela'dan çıktı

2011 Miss World Dünya Güzellik Yarışması İngiltere'nin başkenti Londra'da yapıldı.

Tüm dünya ülkelerinden toplam 113 güzelin katıldığı ve Londra'nın ünlü Earl's Court 2 salonunda gerçekleştirilen 2011 Miss World Dünya Güzellik Yarışması sonucu ilan edildiğinde Venezuala güzeli elleriyle yüzünü kapatarak hıçkırıklarına mani olamadı. Venezuela böylece şu ana kadar 6 dünya güzeli çıkartmış oldu.

Londra'daki 2011 Miss World Dünya Güzellik Yarışması'nda birinciliği kazanan 22 yaşındaki Venezuela güzeli Ivian Sarcos'a tacı, 2010 yılı dünya güzeli Miss Amerika tarafından takıldı.

Yarışmada, Filipinler güzeli ikinci, Porto Rico güzeli ise üçüncü seçildi. Kazakistan güzeli "top model", İngiliz güzeli ise plaj güzeli seçildi. Yarışmada Türkiye'yi temsil eden Gizem Karaca dereceye giremedi.

Cevap: 2011 Miss World dünya güzeli Venezuela'dan

Bu resimde göründüğünden çok daha güzel,çok daha tatlı,kedi canlı,munis biri.Yanlış olmasın da.

benim cevremde bundan 100o kat daha güzelleri var. mahallenin güzeli olamaz burada

ya aysel afola , aysel erkek ismide taniyorum bayan da , sen bayan misin , kusura bakma valla ciddi soruyorum

Yanilmiyorsam Venezuela son 2-3 senedir hep birinci cikariyor.

bu ne ya her sene Venezuela'dan çıkıyor güzel :D bi ziyarete gitmek lazım Venezuela'yı :p

Üst Alt