2011 NBA Draft'ı


Bu sezon çok mu kötü bu oyuncular? NCAA maçı yapmamış Enes Kanter ve sadece 8 maçın ardından sezonu kapatan Kyrie Irving'in hala ilk 5'te seçileceği yazıyor her yerde ve mock draft'lerde. Oynayanların çok kaliteli olmadığını görüyor herkes ve oynamayanlardan yana şanslarını denemek istiyorlar bana kalırsa. Daha mantıklı bir açıklama bulamadım.Maçları da çok izlemem gerçi. ESPN America'da denk gelirsem izlerim. İstatistiklere, maç sonuçlarına falan bakarım arada da. İstatistikleri etkileyici adamlar mevcut ama maçlarda çok etkilendiğim bir adam olmadı henüz. Doğru maçlara denk gelmemiş de olabilirim. Mesela dün çok övülen Kentucky'li Terrence Jones'u izledim ama pek bir numarası yok gibi. Bugün UCLA-Arizona maçının tekrarına baktım biraz. Arizona'lı Derrick Williams'da da pek bir şey yok gibi. Bu adamların NBA'e Carmelo veya LeBron gibi gelmesini beklemiyorum tabi ama ışık göstermeleri gerek.
 
Cevap: 2011 NBA Draft'iÇok potansiyelsiz bir draft olacağı söyleniyor. Enes'in ilk 3'te seçileceğinin tahmin edilmesi bile gösteriyor zaten gerçekleri.
 
Cevap: 2011 NBA Draft'iBu sezon çok mu kötü bu oyuncular? NCAA maçı yapmamış Enes Kanter ve sadece 8 maçın ardından sezonu kapatan Kyrie Irving'in hala ilk 5'te seçileceği yazıyor her yerde ve mock draft'lerde. Oynayanların çok kaliteli olmadığını görüyor herkes ve oynamayanlardan yana şanslarını denemek istiyorlar bana kalırsa. Daha mantıklı bir açıklama bulamadım.Maçları da çok izlemem gerçi. ESPN America'da denk gelirsem izlerim. İstatistiklere, maç sonuçlarına falan bakarım arada da. İstatistikleri etkileyici adamlar mevcut ama maçlarda çok etkilendiğim bir adam olmadı henüz. Doğru maçlara denk gelmemiş de olabilirim. Mesela dün çok övülen Kentucky'li Terrence Jones'u izledim ama pek bir numarası yok gibi. Bugün UCLA-Arizona maçının tekrarına baktım biraz. Arizona'lı Derrick Williams'da da pek bir şey yok gibi. Bu adamların NBA'e Carmelo veya LeBron gibi gelmesini beklemiyorum tabi ama ışık göstermeleri gerek.Diğer söylediğiniz oyuncuyu bilmiyorum ama ben bu Enes Kanter denen oyuncuyu seyrettim ve eminim ki onu tercih eden doğrusunu yapmıştır. Çok değişik bir oyuncu boyuna rağmen olağanüstü dengeli atletik ve eli çok düzgün bir oyuncu, umarım atletik özelliklerini daha da geliştirir de bizim de NBA de bir süperstar oyuncumuz olur.
 
Cevap: 2011 NBA Draft'iHarrison Barnes'ın ilk senesi. Liseden gelirken 2011 draft'inin tartışmasız 1 numarası olacağı konuşuluyordu. O kadar vasat oynadı ki NCAA'de, draft'e girmeyebileceği bile söyleniyordu.Bu adamları tabi bir de March Madness'ta izlemek lazım.
 
Cevap: 2011 NBA Draft'iEnes'in ilk 5 arasında gösterilmesi bile nasıl bir draft olacağını gösteriyor. Serhat'ın dediği gibi maç oynamayan adamlar bile üst sıralarda 2011'de. Bizim Wolves'de ki şans da böyle işte. Belkide tarihin en kötü draftında üst sıralarda olacağız. Hoş ilk sırayı alacağımızı tahmin etmiyorum, alsak bile David Kahn showunu yapar yine.
 
Cevap: 2011 NBA Draft'iÇok potansiyelsiz bir draft olacağı söyleniyor. Enes'in ilk 3'te seçileceğinin tahmin edilmesi bile gösteriyor zaten gerçekleri.Enes'in ilk 5 arasında gösterilmesi bile nasıl bir draft olacağını gösteriyor. Serhat'ın dediği gibi maç oynamayan adamlar bile üst sıralarda 2011'de. Bizim Wolves'de ki şans da böyle işte. Belkide tarihin en kötü draftında üst sıralarda olacağız. Hoş ilk sırayı alacağımızı tahmin etmiyorum, alsak bile David Kahn showunu yapar yine.Hocam bilmiyorum Enes'i niye küçümsüyorsunuz ama ya kendisini tanımıyorsunuz ya da yanlışları olsa bile Fenerbahçe altyapısından çıktığı için böyle konuşuyorsunuz.Enes Kanter 16 yaşında Euroleague oynamış, alt yaş gruplarındaki uluslararası turnuvalarda 20 sayı-15 ribaund civarı istatistikler yapmış, kendi jenerasyonunun uzak ara Avrupa'da en iyisi olan adam. U-18 Avrupa Şampiyonası'nda yarı finalde 32 sayı-25 ribaund, 3.'lük maçında 35 sayı-19 ribaund gibi abuk sabuk rakamlarla oynamış biri. 5 senedir zaten ilk 5 içinde seçileceği konuşuluyordu 2011 draftında, saçma sapan işlere kalkışmayıp son 2 sezon Euroleague oynasa 1 numara bile seçilebilirdi.
 
Cevap: 2011 NBA Draft'iHocam bilmiyorum son cümleyi neden yazdın ama ya Enes'i tanımıyorsun ya da yanlışları olsa bile Fenerbahçe altyapısından çıktığı için böyle konuşuyorsun. Enes Kanter 16 yaşında Euroleague oynamış, alt yaş gruplarındaki uluslararası turnuvalarda 20 sayı-15 ribaund civarı istatistikler yapmış, kendi jenerasyonunun uzak ara Avrupa'da en iyisi olan adam. U-18 Avrupa Şampiyonası'nda yarı finalde 32 sayı-25 ribaund, 3.'lük maçında 35 sayı-19 ribaund gibi abuk sabuk rakamlarla oynamış biri. 5 senedir zaten ilk 5 içinde seçileceği konuşuluyordu 2011 draftında, saçma sapan işlere kalkışmayıp son 2 sezon Euroleague oynasa 1 numara bile seçilebilirdi.Lafımız Enes'in yeteneğine değil. 2 senedir maç oynamayıp ilk 3'de gösterilmesine. :D
 
Cevap: 2011 NBA Draft'iHocam bilmiyorum son cümleyi neden yazdın ama ya Enes'i tanımıyorsun ya da yanlışları olsa bile Fenerbahçe altyapısından çıktığı için böyle konuşuyorsun. Enes Kanter 16 yaşında Euroleague oynamış, alt yaş gruplarındaki uluslararası turnuvalarda 20 sayı-15 ribaund civarı istatistikler yapmış, kendi jenerasyonunun uzak ara Avrupa'da en iyisi olan adam. U-18 Avrupa Şampiyonası'nda yarı finalde 32 sayı-25 ribaund, 3.'lük maçında 35 sayı-19 ribaund gibi abuk sabuk rakamlarla oynamış biri. 5 senedir zaten ilk 5 içinde seçileceği konuşuluyordu 2011 draftında, saçma sapan işlere kalkışmayıp son 2 sezon Euroleague oynasa 1 numara bile seçilebilirdi.Arkadaş enesi aşağılamak için öyle dememiş.Son 1 yıl oynamadığı halde ilk 5te seçileceğine şaşırmış
 
Cevap: 2011 NBA Draft'iHocam bilmiyorum Enes'i niye küçümsüyorsunuz ama ya kendisini tanımıyorsunuz ya da yanlışları olsa bile Fenerbahçe altyapısından çıktığı için böyle konuşuyorsunuz.Enes Kanter 16 yaşında Euroleague oynamış, alt yaş gruplarındaki uluslararası turnuvalarda 20 sayı-15 ribaund civarı istatistikler yapmış, kendi jenerasyonunun uzak ara Avrupa'da en iyisi olan adam. U-18 Avrupa Şampiyonası'nda yarı finalde 32 sayı-25 ribaund, 3.'lük maçında 35 sayı-19 ribaund gibi abuk sabuk rakamlarla oynamış biri. 5 senedir zaten ilk 5 içinde seçileceği konuşuluyordu 2011 draftında, saçma sapan işlere kalkışmayıp son 2 sezon Euroleague oynasa 1 numara bile seçilebilirdi.Tam bir Fenerli zihniyeti. Enes'e laf ettik tamam da, Kyrie Irving de mi Fener altyapısından? Oynamayan adamların üst sıralarda gösterilmesinden yola çıkarak bir değerlendirme yaptı burada herkes. Gayet mantıklı bir şey bu da. Çok iyi olan ve 2 yıldır da oynayan bir adamı mı tercih edersin, yoksa süper olan ancak 2 yıldır oynamayan bir adamı mı? Başarı şansı en yüksek adamları tercih etmekten daha doğal bir şey olamaz.
 
Cevap: 2011 NBA Draft'iHocam bilmiyorum Enes'i niye küçümsüyorsunuz ama ya kendisini tanımıyorsunuz ya da yanlışları olsa bile Fenerbahçe altyapısından çıktığı için böyle konuşuyorsunuz.Enes Kanter 16 yaşında Euroleague oynamış, alt yaş gruplarındaki uluslararası turnuvalarda 20 sayı-15 ribaund civarı istatistikler yapmış, kendi jenerasyonunun uzak ara Avrupa'da en iyisi olan adam. U-18 Avrupa Şampiyonası'nda yarı finalde 32 sayı-25 ribaund, 3.'lük maçında 35 sayı-19 ribaund gibi abuk sabuk rakamlarla oynamış biri. 5 senedir zaten ilk 5 içinde seçileceği konuşuluyordu 2011 draftında, saçma sapan işlere kalkışmayıp son 2 sezon Euroleague oynasa 1 numara bile seçilebilirdi.2 senedir basketbol oynamıyor adam, farkeder mi? :)
 
Cevap: 2011 NBA Draft'iNasil 2 senedir? Bu sezon sadece "College"de oynayamadi.Öyle süper bir draft olmayacak ama cokda kötü degil.
 
Cevap: 2011 NBA Draft'iEnes Kanter çok iyi bir oyuncu. Bizi ve Nba'de gideceği takımı çok iyi yerlere getirir. Herkes küçümsemiş biraz ama demekki bu jenerasyon çok kötü o yüzden hala ilk 5'de.
 
Cevap: 2011 NBA Draft'iEnes iki senedir basketbol oynayamıyor. İki sene basketbol oynayamamk ne demek arkadaş? Bunu bir düşünün.
 
Cevap: 2011 NBA Draft'iKyrie Irving de mesela çoğu takımın tercihi olacakmış. Şu anda ligin dibine demirlemiş olan Cleveland'ın hedefinde de Irving varmış.
 
Cevap: 2011 NBA Draft'iEnes Nets'e gidebilir gibime geliyor. Alttaki takımlardan en çok onların 4 numaraya ihtiyacı var. Minnesota'da Love, Kings'te de Cousins var. Cleveland başka oyuncularla ilgileniyor deniyor. Tabi piyango sonuçları da önemli. Umarım Nets tarafından seçilir.
 
Cevap: 2011 NBA Draft'iEnes Nets'e gidebilir gibime geliyor. Alttaki takımlardan en çok onların 4 numaraya ihtiyacı var. Minnesota'da Love, Kings'te de Cousins var. Cleveland başka oyuncularla ilgileniyor deniyor. Tabi piyango sonuçları da önemli. Umarım Nets tarafından seçilir.Draft hakkı Utah'da Nets'de değil.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt