2011 Revize Bütçesi Resmi Sitede - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2011 Revize Bütçesi Resmi Sitede

Cevap: 2011 Revize Bütçesi Sitemizde

Sadece kulüp üyelerine açık olan raporlara giriş için gerekli şifrenin, üyelerin kulüp kayıtlarında bulunan cep telefonlarına SMS olarak gönderildiği kaydedildi.

sporx.

karşılık olarak şu avatardaki abinin oynadığı filmlerin sitesinin şifresini istiyorum beyler. takasa takas.

mercanex Mercan

Ayrıntı yok arkadaşlar. Zaten gerekli olsa resmi sitemiz yayınlardı şifresiz. Basında da okuyanlar haber yapar zaten

38 dakika önce Favorilere ekle Retweetle Yanıtla

mercanex Mercan

Ve bir sozum de GSGM'ye. Resmen soyguncusunuz lan. Hangi stadda böyle bir sozlesmeniz var? Ama suc sizde değil o sözleşmeyi imzalayanlarda.

40 dakika önce

mercanex Mercan

Aman yarabbi! 2011 revize butcesini okuduktan sonra Adnan Polat hakkındaki sinirim on kat daha artarken, içinde bulunduğumuz durum vahim.

Gazeteci kongre üyesi olanlarda olmasına rağmen bence basına çok fazla bilgi sızdırılmaz. Demekki gizli şeyler varki şifre falan konulmuş. Gazetesinde yayınlayan kişininde başı derde girebilir. Kulüble papaz olmak istemeyebilirler. Gizli olduğu iyi olmuş.En azından neyin ne olduğunu bütün üyeler görmüş oldular.

Gazeteci kongre üyesi olanlarda olmasına rağmen bence basına çok fazla bilgi sızdırılmaz. Demekki gizli şeyler varki şifre falan konulmuş. Gazetesinde yayınlayan kişininde başı derde girebilir. Kulüble papaz olmak istemeyebilirler. Gizli olduğu iyi olmuş.En azından neyin ne olduğunu bütün üyeler görmüş oldular.

Ne alaka Emrah ? :eek:

Kongre üyelerinden birisinden öğrenilir ve paylaşılır, herkes görmeli Adnan Polat'ın kulübü ne hale getirdiğini.

Herşeyi geçtim paylaşan kişinin kimlik vermesine falan da gerek yok yani.

Ne alaka Emrah ? :eek:

Kongre üyelerinden birisinden öğrenilir ve paylaşılır, herkes görmeli Adnan Polat'ın kulübü ne hale getirdiğini.

Herşeyi geçtim paylaşan kişinin kimlik vermesine falan da gerek yok yani.
Paylaşılırda ayrıntılı bilgi verilmez. Namık keşke paylaşılsada bizde okusak iyi olur.

Keşke tren ışığı olsaydı da Adnan Polat ışığı görcem diye trenin altında kalsaydı

tövbe tövbe :)

Zaten polatin gördüğü ışık tünelden gelen aysalin jetinin isigiydı ;) aysal bi çarptı bak ne hale geldi. Bu iş cook büyüyecek beyler. Polat. Ve yönetimi hapis yatabilir. Özellikle yiğit sardan ile adnan polat. Tabi bunun üzeri örtülmezse

Cevap: 2011 Revize Bütçesi Resmi Sitede

Aslantepe icin yapilan sozlesme gozden gecirilmelidir, yonetim bu konu'da pasif durmamalidir kesinlikle. GSGM ve digerleri hangi sozlesmeye uymusta biz uyalim? Geciniz.

Ne yalan soylim, Polat hak ettigini bulacaktir Allah'in izniyle. Ibrahim Yazici guzel bir ornektir Polat icin. Simdiden tutusmustur herhalde kendisi :D

Üst Alt