2012-2013 Şampiyonlar Ligi Kadrosu İçin Müstakbel 4'lümüz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2012-2013 Şampiyonlar Ligi Kadrosu İçin Müstakbel 4'lümüz

Cevap: 2012-2013 Şampiyonlar Ligi Kadrosu İçin Müstakbel 4'lümüz

Abi Melo>Song

Bence Song çok defansif zaten Melo için 6.5-7 ye bağlanır bence.

Mecburiyetten yönetim bu rakamı verir.

Tugay'cım sen Melo için bir kere en az 10-12 arası bir şeyi gözden çıkar (6,5-7 İM - KAN - SIZ).

Song > Melo . Tartışmasız.

Melo BAM dan sonra bize Maradona gözüktü. Atıyorum Song gelirse bunu daha iyi anlayacaksın. Tıpkı Cana'dan sonra Melo'nun bize Maradona gelmesi gibi.

Tugay'cım sen Melo için bir kere en az 10-12 arası bir şeyi gözden çıkar (6,5-7 İM - KAN - SIZ).

Melo BAM dan sonra bize Maradona gözüktü. Atıyorum Song gelirse bunu daha iyi anlayacaksın. Tıpkı Cana'dan sonra Melo'nun bize Maradona gelmesi gibi.

Abi Arsenal maçlarını izliyorum.Song iyi bir oyuncu ama bence Melo daha iyi.

Melo bir kere topla alıp gidebilen teknik kapasitesi yüksek.Gol atabilen bir oyuncu.

Song savunması iyi ileri oynayan ama Melonun yapabildiklerini yapma ihtimali olmayan bir oyuncu.

Şöyle birşey var Song daha takım oyuncusu ve daha konsatre.Bizim Melo çok dağınık yoksa Songdaki konsatre olsa zaten bizde olmaz Juvede yardırır olurdu.En basitinden Song Melonun attığı çalımlara ve kademelere giremez.

Senin düşüncene ve sana her zaman saygım var biliyorsun Rıza abi.

İlla Melonun yerine birini alacaksan bu Song olmamalı,İnler olursa lafım sözüm çıkmaz.:)

hiç fazla uğraşmayın burdaki isimlerin çoğu bonservisli oyuncular. başkan ne dedi 70 tane bedava oyuncu açığa çıkacak sezon sonu gelin o futbolcular üzerinden yapalım tartışmayı

Bak Song'u 8 e alırsın bu tartışmasız. İngilizler İtalyan'lar gibi değil. Biz Eboue'yi 3,5M ye aldık. Ve Sog'a vereceğin yıllık ücret en fazla 2,5M olur

Song = Bonservis 8 + 5 yıllık anlaşma ( 2,5 * 5 ) = 20,5 Milyon Euro

Melo = Bonservis 10 + 5 Yıllık anlaşma ( 3,5 * 5 ) = 27,5 Milyon Euro

Her türlü kardasın ve SONG yani, boru mu. ŞL tecrübesi tavanda

Melo'da ŞL tecrübesi hangi takımla var, kaç maç var?

Bak Song'u 8 e alırsın bu tartışmasız. İngilizler İtalyan'lar gibi değil. Biz Eboue'yi 3,5M ye aldık. Ve Sog'a vereceğin yıllık ücret en fazla 2,5M olur

Song = Bonservis 8 + 5 yıllık anlaşma ( 2,5 * 5 ) = 20,5 Milyon Euro

Melo = Bonservis 10 + 5 Yıllık anlaşma ( 3,5 * 5 ) = 27,5 Milyon Euro

Her türlü kardasın ve SONG yani, boru mu. ŞL tecrübesi tavanda

Melo'da ŞL tecrübesi hangi takımla var, kaç maç var?

Reis 2 yıl Juvede oynadı.:)

Hem Apoelli oyuncular çok mu tecrübeli.:)

Şu Murat Ceylan hakikaten nasıl olur da Samsun'a gider ya.

Selçuk yada Melo yokken Ayhan oynayacağına o oynar mesela TSL de. Sene sonunda bonservissiz ise alınmalı (TSL için, seneye yoğunuz)

Samsunspor'un tüm maçlarını statta izlediğim için söylüyorum çok vasat bir oyuncuymuş Samsunspor taraftarlarıda istemiyor artık sürekli geriye oynuyor hiç sorumluluk almıyor.

Abi Arsenal maçlarını izliyorum.Song iyi bir oyuncu ama bence Melo daha iyi.

Melo bir kere topla alıp gidebilen teknik kapasitesi yüksek.Gol atabilen bir oyuncu.

Song savunması iyi ileri oynayan ama Melonun yapabildiklerini yapma ihtimali olmayan bir oyuncu.

Şöyle birşey var Song daha takım oyuncusu ve daha konsatre.Bizim Melo çok dağınık yoksa Songdaki konsatre olsa zaten bizde olmaz Juvede yardırır olurdu.En basitinden Song Melonun attığı çalımlara ve kademelere giremez.

Senin düşüncene ve sana her zaman saygım var biliyorsun Rıza abi.

İlla Melonun yerine birini alacaksan bu Song olmamalı,İnler olursa lafım sözüm çıkmaz.:)

Offf ya var ya inanılmaz oluruz. Yenilmeyiz lan :)

Edit: TSL de tabi ki:)

Samsunspor'un tüm maçlarını statta izlediğim için söylüyorum çok vasat bir oyuncuymuş Samsunspor taraftarlarıda istemiyor artık sürekli geriye oynuyor hiç sorumluluk almıyor.

Seni tanıyoruz Emre Çakır. Samsunlu bir arkadaşım var, senin yorumlarını takip ediyor. Gösteriyorum Samsun'la ilgili yorumlarını :)

Sen öyle diyorsan öyle olsun :)

Seni tanıyoruz Emre Çakır. Samsunlu bir arkadaşım var, senin yorumlarını takip ediyor. Gösteriyorum Samsun'la ilgili yorumlarını :)

Sen öyle diyorsan öyle olsun :)

Abi bende iyi bir oyuncu diye düşünüyordum Murat'ı ama çok vasatmış.Mesut Bakkal'da Selim Teber'in iyileşmesini bekliyor düz koşulara başlamış.

24675hp2.jpg

Rosicky(Sözleşmesi sezon sonu bitiyor yani tam bizlik. Yaş 31)

Superliga__FC_Midtj_722575m.jpg

Sly(Elmander'le mükemmel ikili olurlar, güçlü ve hızlı bir eleman.. Gerektiğinde kanatta da oynar. Değeri 1.000.000 £ Yaş 21)

136670hp2.jpg

Ola John(Ardanın boşluğunu doldurabilecek bir eleman yaş 19 Fiyat: kaça bırakırlar bilmem)

fft99_mf1762630.Jpeg

Birde bizim oğlan Mertan

Muslera

Eboue-Ujfa-Semih-Balta

Rosicky-Selçuk

Mertan------------Ola

Sly

. Elmander​

SüperLigde de Necati oynar biri çıkar.

Forum'da artık 'beğenmedi' diye bir seçenek olmalı bence

Daha Melo 'ya para vereceğiz , ben en çok Podolski 'yi istiyorum umarım onu 10-12 'ye felan bırakırlarda alırız , sol bek almaz Terim , sağ açığa ise yaz transfer döneminde karar verelim çünkü daha Euro 2012 var.

Emre'nin kanatta oynadığı her maça handikaplı başlarız. Emre'yi orta saha as-yedek olarak düşünerek transfer yapılmalı. Kanatta Emre'yede yazık oluyor bizede.

Stoper :Douglas-Chivu

Sol Bek:Taiwo

Kanat : David Hoilett -Arshavin - Malouda - Kalou - Farfán -Töre -Shaqiri -Hamit

Forvet : Didier Drogba - Berbatov - Podolski - Eren

Buradan kimi getirirlerse okey derim :)

__________Muslera____________

Eboue__Semih__Serdar T___Taiwo

____________Melo_____________

Shaqiri____Selçuk_____Gökhan Töre

_____Elmander_____M.Suarez____

Kadro şampiyonlar ligine göre düzenledim.

Muslera

Eboue Ulfaluji Semih Taiwo

Shaqiri Selçuk Pander

Elmander Eren D.

-------------------------------Muslera------------------------------------------------

Eboue-----------------Semih----------------Ujfalusi-----------------------------Çağlar

--------------------------------Melo-------------------------------------------------

Shaqiri-----------------------------------Selçuk-------------------------------Amrabat

-------------------------------E.Çolak------------------------------------------------

-------------------------------------------Burak Y.-----------------------------------

Üst Alt