2012-2013 Sezonu Erkek-Bayan Voleybol Transfer Haberleri


Emre Batur Halkbank'ta!Aroma Erkekler Voleybol 1. Lig takımlarından Halkbank, son olarak Fenerbahçe Grundig'de forma giyen başarılı Milli orta oyuncu Emre Batur'u tranfer ettiği öğrenildi.
 
Cevap: 2012-2013 Sezonu Erkek-Bayan Voleybol Transfer HaberleriEmre Halkbank için mükemmel transfer, çok büyük iş yapmışlar.Özkan Hayırlı, İstanbul Büyükşehir ile anlaşmış.Arkas; Nuri Şahin, Ahmet Toçoğlu ve Burak Hascan ile yollarını ayırmış.Fenerbahçe Ahmet'i almak isteyecektir muhtemelen ama bakalım.Bizim için de Nuri mükemmel iş olur ama ne yaparlar bilmem.
 
Cevap: 2012-2013 Sezonu Erkek-Bayan Voleybol Transfer HaberleriVar duyduğum bir isim ama düşük ihtimal bence. Bekleyelim 1-2 haftaya belli olur durumu.
 
Cevap: 2012-2013 Sezonu Erkek-Bayan Voleybol Transfer HaberleriArkas Hasan Yeşilbudak ile anlaşmış, Nuri'nin adresi Halkbank olur o zaman.
 
Cevap: 2012-2013 Sezonu Erkek-Bayan Voleybol Transfer HaberleriHalkbank Hüseyin Koç ile anlaşmış, Selçuk nereye gidecek bakalım. Belediye, Arkas ya da Arslan ayrılırsa Fenerbahçe'ye gider.
 
Cevap: 2012-2013 Sezonu Erkek-Bayan Voleybol Transfer HaberleriEski oyuncumuz İbrahim Emet, Maliye Milli Piyango ile anlaşmış. Hayırlı olsun.
 
Cevap: 2012-2013 Sezonu Erkek-Bayan Voleybol Transfer HaberleriAhmet Pezük Arkas ile anlaşmış, Ahmet için en hayırlısı olmuştur umarım.Takımda ne kadar sevdiğimiz oyuncu varsa bir bir koptu benim izlediğim en hırslı en güzel 3-4 takımdan biri 3 yılda "yapılanırken" ustalıkla dağıtıldı, sorumlularına tebrikler
 
Cevap: 2012-2013 Sezonu Erkek-Bayan Voleybol Transfer HaberleriFenerbahçe Marshall ile 2 yıllık anlaşmış.

Küçülmeye gitmiyorlar demek ki ama Marshall kendilerine patlar bu kez.
 
Cevap: 2012-2013 Sezonu Erkek-Bayan Voleybol Transfer HaberleriEczacıbaşı'nın Sokolova ile anlaştığı iddiaları var eğer doğruysa müthiş iş yapmışlar eğer bir de pasör alırlarsa önümüzdeki senenin şampiyonlar ligi şampiyonu belli bence. Tabi Senna Usic'in kalacağını varsayarak söylüyorum bunu.
 
Cevap: 2012-2013 Sezonu Erkek-Bayan Voleybol Transfer HaberleriFenerbahçe'nin Yeni Antrenörü Igor Kolakovic mi?

Arjantinli antrenör Daniel Jorge Castellani ile yolları ayrılan Fenerbahçe Grundig'in Sırbistan Milli Takımı'nın antrenörü Igor Kolakovic'i transfer etmek için girişimlerde bulunduğu öğrenildi.

bunlar erkeklerde de şampiyonlar ligini kazanmaya and içmişler sanki

bizde boş durmayız umarım.
 
Cevap: 2012-2013 Sezonu Erkek-Bayan Voleybol Transfer HaberleriFenerbahçe Ahmet Toçoğlu ile anlaşmış, yapabilecekleri en iyi hamleyi yaptılar.
 
Cevap: 2012-2013 Sezonu Erkek-Bayan Voleybol Transfer HaberleriFenerbahçe, Nilay ile anlaşmış beklediğim gibi. Hem çok sevdiğim hem de beğendiğlm bir oyuncuydu, üzüldüm.
 
Cevap: 2012-2013 Sezonu Erkek-Bayan Voleybol Transfer Haberleribizim milli takımda oynayanr 2 tane alacagımız oyuncular kim acaba onu merak ediyorum.
 
Cevap: 2012-2013 Sezonu Erkek-Bayan Voleybol Transfer HaberleriMilena Rasic Cannes'da kalmış. Fenerbahçe'nin ilgilendiği söyleniyordu.

Çok beğendiğim bir oyuncu, ilerde bizim formamızı giyer inşallah.
 
Cevap: 2012-2013 Sezonu Erkek-Bayan Voleybol Transfer HaberleriYamamay Busto, Francesca Marcon ve Giulia Leonardi ile yeniden anlaşmış. Fenerbahçe'nin yabancı bir libero getireceği söyleniyordu Leonardi olmamasına sevindim.
 
Cevap: 2012-2013 Sezonu Erkek-Bayan Voleybol Transfer HaberleriSaori Kimura zu Vakıfbank?Ben bu kızı çok seviyordum.:(
 
Saori Kimura zu Vakıfbank?Ben bu kızı çok seviyordum.:(En çok istediğim isimdi :sad007:Vakıfbank ne saçma bir kadro kurdu Glinka, Brakocevic, Nikolic, Saori Kimura, Fürst yuh yani kim oynar kim çıkar belli değil.

Gözde Avrupa'da yedek kalacak demek ki ben olsam çekerim resti koşar gelirim Cimbom'a. :sad007:
 
Cevap: 2012-2013 Sezonu Erkek-Bayan Voleybol Transfer Haberleriduygu bal fenerden ayrılmış galiba. biz alsak ya dogru dürüst orta oyuncumuz yok zaten.
 
Üst Alt