2012-2013 Voleybol Transfer Sezonu


-Lo Bianco ve Calderon takımda kaldı.

-Neriman dış transferde ilk hamlemiz oldu aylar önce.

-Yeşilyurt'un genç orta oyuncusu Özgenur Yurdagülen ile anlaştık.
 
Cevap: 2012-2013 Voleybol Transfer SezonuLo Bianco ve Calderon'un takımda kalması çok iyi oldu. Bu sene bir ilerleme kaydetmiştik transferlerle, gelecek sene de iyi takviyeler yapmak gerek. Çünkü Vakıfbank, Eczacıbaşı ve F.Bahçe Universal çok güçlü, yetişmemiz lazım onlara. Vakıfbank ve Eczacıbaşı'nda çok iyi yerliler var, onlardan hiç mi gündemimizde olan oyuncu yok?
 
Cevap: 2012-2013 Voleybol Transfer SezonuLo Bianco ve Calderon'un takımda kalması çok iyi oldu. Bu sene bir ilerleme kaydetmiştik transferlerle, gelecek sene de iyi takviyeler yapmak gerek. Çünkü Vakıfbank, Eczacıbaşı ve F.Bahçe Universal çok güçlü, yetişmemiz lazım onlara. Vakıfbank ve Eczacıbaşı'nda çok iyi yerliler var, onlardan hiç mi gündemimizde olan oyuncu yok?Bir tanesini kopardık gibi ama bakalım belli olmaz şimdilik.
 
Cevap: 2012-2013 Voleybol Transfer Sezonu-Lo Bianco ve Calderon takımda kaldı.

-Neriman dış transferde ilk hamlemiz oldu aylar önce.

-Yeşilyurt'un genç orta oyuncusu Özgenur Yurdagülen ile anlaştık.3. yabancımız üst düzey bir yabancı smacör olmalı.glinka gibi mesela.hic şuanda bu yönde bir haber var mı? ilgilendigimiz bir oyuncu var mı?
 
Cevap: 2012-2013 Voleybol Transfer Sezonu3.yabancı voleybola ilgiyi bir hayli arttıracak biri sanırım. Bekleyelim biraz 1-2 haftaya net olarak belli olacak her şey zaten.
 
Cevap: 2012-2013 Voleybol Transfer SezonuBaşka işlerle ilgilenmeden önce hemen bir libero baksınlar, bu iş böyle gitmez. Miletic yerine de Calderon gibi göklerde uçan birini aldık mı şampiyonluk için biz de iddialı oluruz.
 
Cevap: 2012-2013 Voleybol Transfer Sezonu3 yabancıda sahada olacak mı?

3+1 de varmı?Bu yıl sahada en fazla iki yabancı olabiliyordu.Seneyede bu kural olacak büyük ihtimal.

O yüzden le bianconun takımda kalması 2. bir yabancı smaçörü imkansız kılıyor.

O yüzden yerli bir pasör bulmamız gerektiğini düşünüyordum ki iyi bir yabancı smaçörü daha oynatabilelim calderonun yanında

Neriman,bahar,güldeniz,polen 4 lüsünden en az 3 ü mutlaka alınmalı.Bahar olmazsa olmazımız olmalı
 
Cevap: 2012-2013 Voleybol Transfer SezonuBu yıl sahada en fazla iki yabancı olabiliyordu.Seneyede bu kural olacak büyük ihtimal.

O yüzden le bianconun takımda kalması 2. bir yabancı smaçörü imkansız kılıyor.

O yüzden yerli bir pasör bulmamız gerektiğini düşünüyordum ki iyi bir yabancı smaçörü daha oynatabilelim calderonun yanında

Neriman,bahar,güldeniz,polen 4 lüsünden en az 3 ü mutlaka alınmalı.Bahar olmazsa olmazımız olmalıgamze gayet iyi oynatıyor pasör olarak o orda iş yapar.
 
Cevap: 2012-2013 Voleybol Transfer SezonuLo Bianco ve Calderon kesinlikle kalmalı.Keşke Neslihan'ı alabilseydik bu sene.Grün gelirse hala iş yapabilir.Kuvvetli bir smaçör daha gerekli bize.Bu sene hep Calderon'un eline baktık.Yerli kalitesi biraz daha artmalı.
 
Cevap: 2012-2013 Voleybol Transfer Sezonuevet fena oynamıyor fakat..her 10 topdan 9 u calderon a gidiyor..bu büyük bir sorun

Yüksek ihtimal ondan başka top öldüren oyuncu bulamadığı için sürekli Calderon'u tercih ediyor.Gamze'yi beğendim.Gelecek vadediyor.Ama Lo Bianco başka yahu.Benim için futbolda Messi neyse Lo Bianco voleybolda odur.Mükemmel bir pasör.Daha İtalya milli takımındayken gözlerimi alamazdım kendisinden.Şu anda bizim formamızı giyiyor.Muhteşem ötesi!
 
Cevap: 2012-2013 Voleybol Transfer Sezonubarıs goktas sende haber vardır yokmu anlştığımız kısıler...alıntı yapsana reis:) bir yeşilyurttaki orta oyuncu güldenizle anlaştık işte. birde vakıftaki güldeniz gelebilir diyorlar. bahar muamma. bu arada brokocevici vakıfbank almış. gitti dag gibi oyuncu keşke bize gelseydi:)
 
Üst Alt