2012 Antreman Formaları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2012 Antreman Formaları

Oyuncuların maç öncesinde giydikleri şu formalar satışa çıkacak mı veya ne zaman çıkacak acaba? Bilgisi olan var mı?

fft1mm1851239.jpg

Fiyatı ne olursa olsun çıktığı an alcam çok güzel gerçekten keşme bu yıl formalardan biri bu olsaydı..

Cevap: 2012 Antreman Formaları

galatasaryformaları çıkacağını ve fiyatının 80 tl civarında olacağını yazmış merak edenlere duyurulur

Aslında mesela her sene parçalı formamı giycez diyenler için süper bir seçenek mesela...

O gri yerlein sarı olduğunu düşünsenize. Parçalı ama tam değil değişik bir versiyoın.

Gerçekten çok güzel forma

formalar güzel ama bunlar maç forması olsaydı eminim "biz gençlerbirliği miyiz ne alakası var kırmızı-siyahla galatasarayın" denirdi.

Valla ben beğenmedim. Neden bu kadar abartıldı onu da anlamıyorum. O çizgiler falan uyduruk duruyor. Haa eskilere falan nazaran falan güzel. Ancak abartıldı diye düşünüyorum.

Nike-Elite-1-Short-Sleeve-Mens-Football-Training-Shirt-477942_109_A.jpg

france-ss-training-top-black-2012.jpg

Valla ben beğenmedim. Neden bu kadar abartıldı onu da anlamıyorum. O çizgiler falan uyduruk duruyor. Haa eskilere falan nazaran falan güzel. Ancak abartıldı diye düşünüyorum.

Eskilere nazaran daha güzel demişsin de eskiden biz maç öncesi için özel forma giymiyorduk.Nikeın elit takımlara yaptığı bir uygulama bu.Bu sene ilk defa giymeye başladık.O resmini koyduğun antreman formalarını biz de giyiyoruz zaten.Üsttekini bu sene alttakini geçen sene giydik.

Eskilere nazaran daha güzel demişsin de eskiden biz maç öncesi için özel forma giymiyorduk.Nikeın elit takımlara yaptığı bir uygulama bu.Bu sene ilk defa giymeye başladık.O resmini koyduğun antreman formalarını biz de giyiyoruz zaten.Üsttekini bu sene alttakini geçen sene giydik.

Yazımın bir yerinde "keşke bizde böyle giysek" dediğimi hatırlamıyorum :S Neyi anlattığını da anlamadım. Elit falan değiliz bu arada belirteyim. Elit takımlar nike offical website da belirtilmiş.

Ayrıca, antrenman forması dediğin zaman bunlar gibidir amaçlı koydum.

Yazımın bir yerinde "keşke bizde böyle giysek" dediğimi hatırlamıyorum :S Neyi anlattığını da anlamadım. Elit falan değiliz bu arada belirteyim. Elit takımlar nike offical website da belirtilmiş.

Ayrıca, antrenman forması dediğin zaman bunlar gibidir amaçlı koydum.
Ne amaçlı koyduğunu yaz o zaman.Biz oturup ne amaçlı koyduğuna kafa yoracak değiliz.O resimleri "keşke biz de böyle giysek" anlamında koyduğunu sandım ben.

Ayrıca elit değiliz demişsin bunu da nikeın sitesindeki elit takımları listesine göre söylemişsin.Ama fatih terim bile söyledi elit olduğumuzu daha da laf söylemeye gerek yok sanırım.Kaldı ki fatih terim söylemese bile bu maç öncesi formalar sadece elit takımlara yapılan bir uygulama.Elit olmasak bu formadan yapmazdı bize nike.Bak bakalım tsnin böyle bir maç öncesi forması var mı?

Bu da nikeın sitesindeki elit takımlar listesi.

elit.png

elitiz gayet kimse boş laf yapmasın. o kırmızı maç öncesi forma elit takımlara özel zaten

oncelikle belirteyimiyi takipetmiyosun Galatasarayi ;)

bu usteki birinci antreman formasi zaten bize yapildi kendimize ozel renklerle.

2 formadan ise gecen sene kullandik.

Bizim icin yapilan siyahli kirmizi mac oncesi formalari sadece elit takimlara yapilmisdir ve bu bize ozeldir.

gecen sene nike kullandigi bir tasarimdan yapilmisdir`.gecen sene barcanin giydigi cubuklu formasi

Ben antreman forması olsada aynı düşüncedeyim sarı-kırmızı bir arada olmalı formada neredeyse sarı yok nesi güzel anlamış değilim..

İyiki birşey sorduk arkadaş adamlar elitiz değiliz, güzeldi değildi tartışması yapıyorlar. Formayı ben beğendim çıktığı an da almayı düşünüyorum.. Benim çevremdeki bütün arkadaşlar hatta BJKli ve FBli arkadaşlarda beğenmiş futbolcuların üstünde çok güzel duruyor sarı osla aynı şekilde duracağını düşünmüyorum açıkcası...

Bu sene antrenman ve kamp ürünleri çok güzel. Formalar dahil, bunlar da çok satıyor. Beğenmediğim ürün neredeyse yok. Diğer takımlarla yan yana koyarsanız eğer ürünleri, o zaman fark ortaya çıkıyor.

Oyuncuların maç öncesinde giydikleri şu formalar satışa çıkacak mı veya ne zaman çıkacak acaba? Bilgisi olan var mı?

fft1mm1851239.jpg

Fiyatı ne olursa olsun çıktığı an alcam çok güzel gerçekten keşme bu yıl formalardan biri bu olsaydı..

Bence forma olmadığı daha iyi eğer arkasında ülker yazmıyorsa :))

Üst Alt