Tum organizasyonlari bu baslik altinda takip edebilirsiniz...
Pazar'ı Pazartesi'ye bağlayan gece 02.00'de CNN Türk'den canlı yayınlanacak
DOĞU KARMASI
İLK 5
Derrick Rose (Chicago Bulls)
Dwyane Wade (Miami Heat)
LeBron James (Miami Heat)
Carmelo Anthony (New York Knicks)
Dwight Howard (Orlando Magic)
YEDEKLER
Deron Williams (New Jersey Nets)
Rajon Rondo (Boston Celtics)
Luol Deng (Chicago Bulls)
Paul Pierce (Boston Celtics)
Andre Iguodala (Philadelphia 76'ers)
Roy Hibbert (Indiana Pacers)
Chris Bosh (Miami Heat)
BATI KARMASI
İLK 5
Chris Paul (Los Angeles Clippers)
Kobe Bryant (Los Angeles Lakers)
Kevin Durant (Oklahoma City Thunder) ( MVP )
Blake Griffin (Los Angeles Clippers)
Andrew Bynum (Los Angeles Lakers)
YEDEKLER
Russel Westbrook (Oklahoma City Thunder)
Steve Nash (Phoenix Suns)
Tony Parker (San Antonio Spurs)
Dirk Nowitzki (Dallas Mavericks)
Marc Gasol (Memphis Grizzlies)
Kevin Love (Minnesota Timberwolves)
LaMarcus Aldridge (Portland Trail Blazers)
----------------------------------------------------
Çaylaklar maçı bu sene farklı bir formatla oynanacakmış..Shaq ve Charles Barkley'nin ligde ilk ve ikinci senesini geçiren oyunculardan kurdukları karma bir kadroyla kapışacaklar.
Cuma'yı Cumartesi'ye bağlayacan gece 04.00'de SmartSport'dan canlı yayınlanacak.
TeamShaq
Blake Griffin, LA Clippers
Jeremy Lin, NY Knicks
Ricky Rubio, Minnesota Timberwolves
Markieff Morris, Phoenix Suns
Kemba Walker, Charlotte Bobcats
Landry Fields, NY Knicks
Norris Cole, Miami Heat
Brandon Knight, Detroit Pistons
Tristan Thompson, Cleveland Cavaliers
Greg Monroe, Detroit Pistons
TeamChuck
Kyrie Irving, Cleveland Cavaliers
DeMarcus Cousins, Sacramento Kings
Derrick Williams, Minnesota Timberwolves
Paul George, Indiana Pacers
MarShon Brooks, NJ Nets
John Wall, Washington Wizards
Evan Turner, Philadelphia 76ers
Gordon Hayward, Utah Jazz
Kawhi Leonard, San Antonio Spurs
Derrick Favors, Utah Jazz
--------------------------
Yetenek yarışmaları, Cumartesi'yi Pazar'a bağlayan gece 03.30’da CNN Türk'den canlı yayınlanacak.
3 sayı yarışmasına katılacaklar: James Jones, Mario Chalmers, Kevin Love, Anthony Morrow, Kevin Durant, Ryan Anderson.
Smac yarismasina katilacaklar: Chase Budinger, Paul George, Jeremy Evans ve Derrick Williams.
Yetenek yarışmasına katilacaklar : Rajon Rondo, Kyle Irving, Tony Parker, John Wall, Deron Williams, Russell Westbrook
NOT: Kazananlar kirmizi ile yazilmistir.
Pazar'ı Pazartesi'ye bağlayan gece 02.00'de CNN Türk'den canlı yayınlanacak
DOĞU KARMASI
İLK 5
Derrick Rose (Chicago Bulls)
Dwyane Wade (Miami Heat)
LeBron James (Miami Heat)
Carmelo Anthony (New York Knicks)
Dwight Howard (Orlando Magic)
YEDEKLER
Deron Williams (New Jersey Nets)
Rajon Rondo (Boston Celtics)
Luol Deng (Chicago Bulls)
Paul Pierce (Boston Celtics)
Andre Iguodala (Philadelphia 76'ers)
Roy Hibbert (Indiana Pacers)
Chris Bosh (Miami Heat)
BATI KARMASI
İLK 5
Chris Paul (Los Angeles Clippers)
Kobe Bryant (Los Angeles Lakers)
Kevin Durant (Oklahoma City Thunder) ( MVP )
Blake Griffin (Los Angeles Clippers)
Andrew Bynum (Los Angeles Lakers)
YEDEKLER
Russel Westbrook (Oklahoma City Thunder)
Steve Nash (Phoenix Suns)
Tony Parker (San Antonio Spurs)
Dirk Nowitzki (Dallas Mavericks)
Marc Gasol (Memphis Grizzlies)
Kevin Love (Minnesota Timberwolves)
LaMarcus Aldridge (Portland Trail Blazers)
----------------------------------------------------
Çaylaklar maçı bu sene farklı bir formatla oynanacakmış..Shaq ve Charles Barkley'nin ligde ilk ve ikinci senesini geçiren oyunculardan kurdukları karma bir kadroyla kapışacaklar.
Cuma'yı Cumartesi'ye bağlayacan gece 04.00'de SmartSport'dan canlı yayınlanacak.
TeamShaq
Blake Griffin, LA Clippers
Jeremy Lin, NY Knicks
Ricky Rubio, Minnesota Timberwolves
Markieff Morris, Phoenix Suns
Kemba Walker, Charlotte Bobcats
Landry Fields, NY Knicks
Norris Cole, Miami Heat
Brandon Knight, Detroit Pistons
Tristan Thompson, Cleveland Cavaliers
Greg Monroe, Detroit Pistons
TeamChuck
Kyrie Irving, Cleveland Cavaliers
DeMarcus Cousins, Sacramento Kings
Derrick Williams, Minnesota Timberwolves
Paul George, Indiana Pacers
MarShon Brooks, NJ Nets
John Wall, Washington Wizards
Evan Turner, Philadelphia 76ers
Gordon Hayward, Utah Jazz
Kawhi Leonard, San Antonio Spurs
Derrick Favors, Utah Jazz
--------------------------
Yetenek yarışmaları, Cumartesi'yi Pazar'a bağlayan gece 03.30’da CNN Türk'den canlı yayınlanacak.
3 sayı yarışmasına katılacaklar: James Jones, Mario Chalmers, Kevin Love, Anthony Morrow, Kevin Durant, Ryan Anderson.
Smac yarismasina katilacaklar: Chase Budinger, Paul George, Jeremy Evans ve Derrick Williams.
Yetenek yarışmasına katilacaklar : Rajon Rondo, Kyle Irving, Tony Parker, John Wall, Deron Williams, Russell Westbrook
NOT: Kazananlar kirmizi ile yazilmistir.