2012 NBA Draft | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2012 NBA Draft

Cevap: NBA Haber Başlığı

Deng karsılıgında ilk 5 ten bir teklif bekliyormusuz Barnes'i almak icin o yüzden 8. pick'i reddetmisiz Raptorstan. Bence 8 iyi, Deng ilk edermi zor.

Yapma, Deng All Star oyuncu. Bu seneki draft ne kadar güçlü olursa olsun Deng'i takas etmek büyük risk.

Alacağın oyuncunun Deng seviyesine geleceğinin garantisi var mı ? Bulls hamle yapmak istiyorsa önce Boozer'dan kurtulsun. Onun dışında Deng ve Noah'lı her hamle risklidir.

deng zaten sakat ve daha gelismez

deng karsiliginda iyi bir combo guard + h. barnes gayet guzel olur

Deng bu saatten sonra kendini geliştiremez, drafta girecek oyuncuların da potansiyeli belli. Rose seneye yok, o yüzden bu riske kesinlikle girilir.

Ayrıca Deng gidince capte önemli bosluk acılacak. Belki howard takası gündeme gelir yeniden noah ı falan ekleyip.

Herkesin fikri ayrı tabi. Belkide siz haklısınızdır. Şahsi olarak Deng'e her zaman bir sempatim olmuştur. Bu yüzden onu Warriors gibi Raptors gibi takımlarda görmek istemem. Bu gece göreceğiz ne olacağını.

Ayrıca Deng gidince capte önemli bosluk acılacak. Belki howard takası gündeme gelir yeniden noah ı falan ekleyip.

Deng'i draft hakkı için gönderirsen Howard'la Noah'ı kafa kafaya takas edebileceğini zannetmiyorsundur umarım.

Deng ve Noah'ı gördermek istiyorlarsa önersinler işte Howard'a karşı. Deng'e karşılık 5 no'yu vermezdim ben.

Bu arada Atlanta, Gasol-J.Smith takasını önermiş.

NBA haber başlığına yazmıştık nereye geldik :D

sacramento, houston, detroit ve oakland draft picklerini vermeye hazir veteran iyi oyunculara.

bulls deng'i satisa cikardi

lakers gasol'u

Cevap: 2012 NBA Draft

20-21 bizimdi galiba. Birini kesin uzundan yana kullanırız. 2 oyuncudan 1i iyi çıksın yeter zaten :D

Üst Alt