2013-2014 Erkek Basketbol Transfer Sezonu


Cevap: 2012-2013 Erkek Basketbol Transfer SezonuFenerbahçe'nin koç tercihi ile başlayayım. Bence oldukça başarılı bir seçim yapıp Pianigiani'yi getirdiler takımın başına.

Sato transferi de çok önemli bir diğer hamle olacak onlar adına.
 
Cevap: 2012-2013 Erkek Basketbol Transfer SezonuAcie Law, Olympiakos ile yeniden anlaşmış, sözleşme 1 yıllık.

Geçen sene sistem içinde çok yararlı olmuştu, iki taraf için de doğru karar.
 
Cevap: 2012-2013 Erkek Basketbol Transfer SezonuBanvit herhalde bu sene çıtayı bir kademe daha yukarı çıkaracak. Sammy Mejia hamlesinden sonra D'or Fisher'la da ilgileniyorlarmış. Kirilenko da bir sene daha CSKA'daymış.
 
Cevap: 2012-2013 Erkek Basketbol Transfer SezonuFenerbahçe'nin koç tercihi ile başlayayım. Bence oldukça başarılı bir seçim yapıp Pianigiani'yi getirdiler takımın başına.

Sato transferi de çok önemli bir diğer hamle olacak onlar adına.Sato hem Hawkins'ten hem de Bogdanovic'ten daha iyi bence getirebilirlerse gerçekten çok iyi iş yaparlar ve F4 için iddialı olduklarını gösterirler.
 
Cevap: 2012-2013 Erkek Basketbol Transfer SezonuBo, Fener'e gidiyormuş. Doğruysa bu haber inanılmaz olur onlar için.
 
Cevap: 2012-2013 Erkek Basketbol Transfer SezonuFener Bo Mccalebb i istiyormuş. Alırlarsa yılın transferi olur. Bu sene efes ile fülker sağlam kadro kuruyolar işimiz zor.
 
Cevap: 2012-2013 Erkek Basketbol Transfer SezonuMike Batiste için en iyi teklifin Fenerbahçe'den olduğu söyleniyor.McCalebb - Barış

Sato - Ömer

Bogdanovic/Hawkins - Emir

Printezis - Mirsad

Batiste - Oğuz - Kayagibi harika bir kadro kurabilir Fenerbahçe.
 
Cevap: 2012-2013 Erkek Basketbol Transfer SezonuCaglar Torun ‏@caglartorunF.Bahçe Ülker || Hawkins - Bogdanovic gitti/kaldı derken Romain Sato konusu birkaç güne resmileşir gibi.Bitirmişler herhalde artık bu transferi, büyük iş yaptılar.
 
Cevap: 2012-2013 Erkek Basketbol Transfer SezonuBitirmişler herhalde artık bu transferi, büyük iş yaptılar.Büyük fark yaratır. Ülker doğru hamlelerle ilerliyor. Sanki ufukta Efes - Ülker finali şimdiden görünmeye başladı.Bakalım bizim hamleler ne olacak ? Beşiktaş ne yapacak ? Banvit'te biraz hedef büyültüyor gibi. Geciken ve yanlış hamle yapan çok geri düşer.
 
Cevap: 2012-2013 Erkek Basketbol Transfer SezonuBüyük fark yaratır. Ülker doğru hamlelerle ilerliyor. Sanki ufukta Efes - Ülker finali şimdiden görünmeye başladı.Bakalım bizim hamleler ne olacak ? Beşiktaş ne yapacak ? Banvit'te biraz hedef büyültüyor gibi. Geciken ve yanlış hamle yapan çok geri düşer.Hem Efes hem Ülker gerçek anlamda F4 hamleleri yapıyorlar Fenerbahçe adı geçen oyuncularla, Efes mevcut oyuncularıyla ciddi anlamda F4'e aday. Geçen senelerin aksine çok iyi antrenörleri var bu kez, kaza şansları düşük.
 
Cevap: 2012-2013 Erkek Basketbol Transfer SezonuSolomon-Ömer-Kinsey'den beri en iyi dış savunmasını yaptı Fener. (Barıs-Ömer-Sato)ama ben yinede cok basarılı olacaklarını düşünmüyorum. Çünkü ellerinde yeteri kadar iyi yerli oyuncuları yok. Kaya, Oğuz ve Ömer ile biryere varamazlar(Emir ve Barıs harıc).
 
Cevap: 2012-2013 Erkek Basketbol Transfer SezonuNe demek yarı finale kalamayız. Eğer iyi yabancı oyuncular transfer edersek 3 kulvarda şampiyon bile oluruz. Tutku'yu da takımda tuttuğumuz taktirde en iyi yerli oyuncular bizde.
 
Cevap: 2012-2013 Erkek Basketbol Transfer SezonuNe demek yarı finale kalamayız. Eğer iyi yabancı oyuncular transfer edersek 3 kulvarda şampiyon bile oluruz. Tutku'yu da takımda tuttuğumuz taktirde en iyi yerli oyuncular bizde.Hangi yönetim alacak o iyi yabancıları. Elindeki en iyi yabancıyı kaçır sen sonra şampiyonluk felan bekle.
 
Üst Alt