2013-2014 Erkek Basketbol Transfer Sezonu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2013-2014 Erkek Basketbol Transfer Sezonu

Cevap: 2012-2013 Erkek Basketbol Transfer Sezonu

Abartmayalım hem Efes'in hem Fenerbahçe'nin yerlileri net daha iyi bizden.

Fenerin yerlileri derken

Emir,Oğuz,Barış,Mirsad var başkada yok zaten ,ha sayarsan bi Hakan

Şu 5 li

Furkan,Engin,İlkan,Hüseyin,Ender ,Cenk den iyimi sence(tutkuyu gitti saydım)

Not:Hemde net bi şekilde diyosun

Beşiktaş'ın yerlileri çok mu iyiydi geçen sene.. Transferleri görmeden 5. oluruz, yarı-finale kalamayız, boş konuşup moral bozmaya gerek yok..

Fenerin yerlileri derken

Emir,Oğuz,Barış,Mirsad var başkada yok zaten ,ha sayarsan bi Hakan

Şu 5 li

Furkan,Engin,İlkan,Hüseyin,Ender ,Cenk den iyimi sence(tutkuyu gitti saydım)

Ömer Onan' diye bir adam var yine bizde rahat kadroya girebilecek Kaya var

Barış x Engin, Ender

Ömer x Göksenin

Emir x Cenk

Mirsad x İlkan

Oğuz, Kaya x Furkan

İlkan-Mirsad dışında önde olduğumuz bir yer yok Fener'in yerlileri net daha iyi.

Ömer Onan' diye bir adam var yine bizde rahat kadroya girebilecek Kaya var

Barış x Engin, Ender

Ömer x Göksenin

Emir x Cenk

Mirsad x İlkan

Oğuz, Kaya x Furkan

İlkan-Mirsad dışında önde olduğumuz bir yer yok Fener'in yerlileri net daha iyi.

Kaya gidici diye yazmadım ,Ömer i unutmuşum evet

Bence o 5 eşleşmeden 3 ünde onlardan iyiyiz

Ömer ve Emir dışındakiler

Orda da,Ömerin bundan sonraki kariyeri sürekli aşşağı doğru olacak,Gökseninin yukarı doğru(Allah nasip ederse)

Kaya nın nesini beğeniyorsun anlamadım

Kaya gidici diye yazmadım ,Ömer i unutmuşum evet

Bence o 5 eşleşmeden 3 ünde onlardan iyiyiz

Ömer ve Emir dışındakiler

Orda da,Ömerin bundan sonraki kariyeri sürekli aşşağı doğru olacak,Gökseninin yukarı doğru(Allah nasip ederse)

Kaya nın nesini beğeniyorsun anlamadım

Bir şeyini beğendiğim yok ama rahatlıkla 5-10 dakika oynayıp Oğuz ve yabancı pivotu dinlendirebilir o kadar da bitmedi Kaya. Geçen sene de top 16'da bu sürerde iyi maçlar çıkarmıştı.

bu verdigi verime göre degişir aslında. gecen sene beşiktaşta kim serhat cetinden iyi bir oyun bekliyordu. ya mehmet yagmurdan. önce takım olmak lazım. farkı herzaman yabancılar belirler bence. herkeste iyi türk oyuncular var zaten. bu arada ersin daglı bize gelse bjkden. adam devşirme olarak baya katkı sagladı.

Fenerin yerlileri bizimkilerden kötü değil. Ömer Onan ile Emir ligde her takımda 25 30 dakika oynar. Oğuz ne kadar sevmesemde iyi oyuncu.

Niye şaka yapayım cidden kim var şu ondan daha iyi diyebileceğin yerlimiz?

Furkan ve İlkan, Oğuz ve Kaya'dan daha iyi.

Göksenin, Ömer'in 15 yas genci.

Barıs tek basına Engin ve Ender'den daha iyi olamaz(ayrıca Tutku daha ayrılmadı).

Eğer Fener'in yerlileri bizde kadroya girebiliyorsa bizim yerliler orda ilk 5 cıkar.

Bir şeyini beğendiğim yok ama rahatlıkla 5-10 dakika oynayıp Oğuz ve yabancı pivotu dinlendirebilir o kadar da bitmedi Kaya. Geçen sene de top 16'da bu sürerde iyi maçlar çıkarmıştı.

Aga sakatlıktan çıktıktan sonra sürekli geriye giden,faul probleminde Andriç i bile sollayan Vidmar

Geçen senenin %95 ini sakat geçirmiş 36 lık Mirsad

Harlem basketçisi Gist

Kısacası son 10 senenin en leş uzun rotasyonunda bile geçen sene ,anadolu maçlarında bile dominant olamadı Kaya,taraftarı dahi istemiyor

Oğuz 2. uzun olur ok

Forumlarında nerdeyse hemen herkes yerli rotasyonundan sıkıntılı fenerde,mirsada jubile teklif ettiler malum Ömerde bayağı yaşlandı

Emir olmasa sıçışlardalar

Neyse bu böyle olmıcak kısa çöp çekek

Giorgios Printezis said NO to Fenerbahce and tomorrow will sign a new contract with Olympiacos (3-year, €2.7M)

Hakikaten 900 bin ne demek,adam kariyer sezonu yaptı geçen sene gelmemesi iyi olmuş.

Furkan ve İlkan, Oğuz ve Kaya'dan daha iyi.

Göksenin, Ömer'in 15 yas genci.

Barıs tek basına Engin ve Ender'den daha iyi olamaz(ayrıca Tutku daha ayrılmadı).

Eğer Fener'in yerlileri bizde kadroya girebiliyorsa bizim yerliler orda ilk 5 cıkar.

Barış hem Engin'den hem Ender'den daha iyi Ender'in varlığı bir çeşit yaratmıyor zaten 2'sinin toplam alacağı süreyi Barış rahatlıkla alabilecek durumda. Ender'i zaten saymaya gerek yok da 2 senedir doğru düzgün maç oynamamış, sakatlık riski bir hayli fazla olan Engin yerine Barış'ı herkes tercih ederdi sanırım?

Göksenin, Ömer ile aynı seviyede ve 15 yaş genci? Şimdi sen şaka yapıyorsun değil mi? 2 tane Ömer seviyesinde maç oynadı diye övdüğümüz adamı Ömer ile aynı seviyeye koyuyorsan ayıp hakikaten.

Ben Oğuz'u Furkan'a tercih ederim sen Furkan'ı tercih edersin ona bir şey diyemem.

Bizim orada ilk 5 çıkabilecek hiçbir yerlimiz yok ama Ömer ve Emir bizde hem ilk 5 çıkarlar hem de gözü kapalı 25'er dakika oynarlar. İlkan Mirsad'ı, belki Furkan da Oğuz'u keser o kadar.

Aga sakatlıktan çıktıktan sonra sürekli geriye giden,faul probleminde Andriç i bile sollayan Vidmar

Geçen senenin %95 ini sakat geçirmiş 36 lık Mirsad

Harlem basketçisi Gist

Kısacası son 10 senenin en leş uzun rotasyonunda bile geçen sene ,anadolu maçlarında bile dominant olamadı Kaya,taraftarı dahi istemiyor

Oğuz 2. uzun olur ok

Forumlarında nerdeyse hemen herkes yerli rotasyonundan sıkıntılı fenerde,mirsada jubile teklif ettiler malum Ömerde bayağı yaşlandı

Emir olmasa sıçışlardalar

Neyse bu böyle olmıcak kısa çöp çekek

Kaya'ya niye takılıyorsun ki? Bizde de onun karşılığı Ender, Sertaç falan var işte ben Kaya'yı göstererek Fenerbahçe'nin yerlileri daha iyi demiyorum ki rotasyon olarak bize gelse Sertaç'ı keser mesela onu diyorum sadece.

Caglar Torun @caglartorun

F.Bahçe Ülker | Printezis Yunanistan'da kaldı, Sato'ya da CSKA'nın teklif yaptığı söyleniyor. CSKA ve paraları ile başa çıkmak zor.

Yatar umarım Sato işi.

Üst Alt