2013-2014 Kadın Basketbol Transfer Sezonu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2013-2014 Kadın Basketbol Transfer Sezonu

Cevap: 2012-2013 Kadın Basketbol Transfer Sezonu

Kaski,Eurolig Mvp'si Aisha Jones ile anlaşmış.Bravo vallahi sezonun hamlesi oldu.

Kaski adına iyi bir hamle biz bu sene ne olursa olsun Ceyhun'u göndermeliyiz. Daha sonra EL için ciddi bir kadro kurmamız lazım.

Bir Fowles değil :D Ama Kaski için muhteşem bir transfer olmuş tabii ki :)

taurasi yi ceyhunla seyretmek zorunda kaldığımız için yönetime yazıklar olsun.

gönderin taurasiyi tutun ceyhunu mükemmel bir iş yapmış olursunuz yönetim.

Ben yatırımı azaltır dedikçe artırıyorlar helal olsun vallahi.:) Yalnız Taurasi'yi alanın Taylor'ı da almak zorunda olduğu transfer hareketi doğru değil,en azından bana mantıklı gelmiyor.

Stepanova-Gruda-Leuchanka-Hollingsworth uzun rotasyonuna sahip olduklarını düşünürsek onlar için iyi bence, bizim için intihar olurdu ama.

Reis o değilde Angel-Cappie çok çirkef oldu Maya-Alba biraz yumuşak sanki bu at hırsızlarına göre. :sad007:

Stepanova-Gruda-Leuchanka-Hollingsworth uzun rotasyonuna sahip olduklarını düşünürsek onlar için iyi bence, bizim için intihar olurdu ama.

Reis o değilde Angel-Cappie çok çirkef oldu Maya-Alba biraz yumuşak sanki bu at hırsızlarına göre. :sad007:

Alba sağlıklı olsun ikisiyle de kapışır,problem değil.Var mı öneri o tarz oyuncu,şu an aklıma gelmedi.

Alba sağlıklı olsun ikisiyle de kapışır,problem değil.Var mı öneri o tarz oyuncu,şu an aklıma gelmedi.

Kalite olarak Alba'yı ikisine de tercih ederim zaten ama Maya ile iyi bir ikili olamayacaklar gibi geliyor bana.

Maya dışında öyle üst düzey bir 2-3 kalmadı zaten onu da kaçırırsak bir Katie Douglas kalıyor. Maya'nın içindeki winnerı ortaya çıkarması gerekecek.

Kalite olarak Alba'yı ikisine de tercih ederim zaten ama Maya ile iyi bir ikili olamayacaklar gibi geliyor bana.

Maya dışında öyle üst düzey bir 2-3 kalmadı zaten onu da kaçırırsak bir Katie Douglas kalıyor. Maya'nın içindeki winnerı ortaya çıkarması gerekecek.

Zaten Moore'de 3 numara değil mi,nereden tutsan elinde kalıyor takım.Moore transferinin zorunluluktan yapıldığı çok açık.

dee yi ne yapıp edip elimizde tutmamız lazımdı..moore dan bir cacık olmaz.agustusda yok.

dee yi ne yapıp edip elimizde tutmamız lazımdı..moore dan bir cacık olmaz.agustusda yok.

mooreden cacık olurda iyi bir hoca lazım. belkide patlamasını bizde yapar. casareste cok büyükbaş oyuncu vardı. bizde zirveye cıkabilir. tabi taurasinin gitmesini istemiyorum. inşallah gitmez

Zaten Moore'de 3 numara değil mi,nereden tutsan elinde kalıyor takım.Moore transferinin zorunluluktan yapıldığı çok açık.

Bayan basketbolunda 2-3'ün çok farkı yok bence 2'de de oynar ama Diana'nın gideceğine hesap etmedikleri belli yoksa Seimone dururken Maya'ya gitmezlerdi.

Fenerbahçe Tamane ve Matovic ile devam ediyormuş, Verameyenka ve Osipova ile de anlaştılar şeklinde haberler var, biri yalan ama hangisi bakalım.

Oyuncu önerseniz ne olur. Koç'un gitmesi lazım. Bence koç önerelim. Madem Bird, Wauters adı geçiyor Koçta Hejkovayı öneririm.

Dün yaz mıştım.. Fark 30'da olsa maçı diken üstünde izliyoruz.

bu işin olmayacağı abuk sabuk avrupa takımlarına bile tam kadro zorlandığımızda belliydi.

bu işin olmayacağı abuk sabuk avrupa takımlarına bile tam kadro zorlandığımızda belliydi.

ben fenere 12 sayı öndeyiz kesin yetişirler diye bakıyorum. takıma kimse güvenmiyorki. ne defans ne hücum var. hep bireysel. bak örnek son periyotun son 5 dakikası. taurasi yoruldu fowlese top gitmedi sonumuzu gördük.

Üst Alt