2013 Model Galatasaray | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2013 Model Galatasaray

29fb8hamit-altintop-2011-9-27-16-51-53.jpg

Hamit Altıntop’la söz kesen Galatasaray’da, Terim’in raporu doğrultusunda Şampiyonlar Ligi kadrosu şimdiden kuruluyor. Hasan Ali Kaldırım’ı da renklerine bağlamaya hazırlanan Aslan’ın sıradaki hedefi ise...

Devamı GSCimbom Portal'da ...

Cevap: 2013 Model Galatasaray

Hamit kesin alınmalı

Çok iyi bir golcü alınmalı

Solbek stoper oynayabilen bir oyuncu

Çok iyi bir sol açık alınmalı

Seneler sonra bir iskelet kurduk

Şimdi nokta atışlar yapmalıyız

Öyle 6 yabancı kadro falan uğraşmaya gerek yok

Binbir türlü şey oluyor o kadrolar tutmuyor

-----------------Muslera--------------------

Eboue----Ujfalusi---------Semih------****---

Hamit-----Selçuk-------Melo----------*****-

----------Elmander---------*****-----------

Hamit gelirse yedek olmaz.Bence bu Terim'in 4-3-3e dönmesi demektir.Melo-Selçuk-Hamit ortasahasıda gayet yeterli olur.Forvete Drogba muazzam olur.İki açığımızda kaliteli isimler olmalı.Topu ayağına aldın mı dikine giden,çalım atabilen isimler olmalı.

Eğer kulüp olarak Avrupa'da fln başarı istiyorsak, Hamit kesinlikle gelmemeli.

Ama bedava veya çok ucuz diye alacağımızı düşünüyorum.

Yazın yine o sıcaklarda maalesef bizler, süper kanat oyuncuları hayal ederken, 31 Ağustos'da Hamit+Volkan Şen fln açıklanır.

Yazın yine o sıcaklarda maalesef bizler, süper kanat oyuncuları hayal ederken, 31 Ağustos'da Hamit+Volkan Şen fln açıklanır.

İntihar sebebi olur

hamit gelsin eboue ile sağ kanadı alsınlar. alternatifleride yekta ile sabri olur.

hamit gibi yerli oyuncuyu bulmuşuzda bulandırıyoruz. yabancı kontenjanı açısından lig için çok önemli bir hamle olur.

Ulan halen Hamit abi yeter ya

görende Messi sanacak herifi. 2 milyona gelecekse gelsin maliyetliyse gelmesin.. en fazla yedek olur

Hamit bu sezon sonu gelmezse daha da gelmesin. Ayrıca bir kanadımızda üst düzey bir yabancı olmalı.

4-4-2'de Hamit is yapar gelsin hem Demiroren manyagi yabanci kisitlamasi getirirse bu transferin onemi de artar

Hamit gibi topçu dünyada bile çok az.Hiç abartmıyorum.Bu kadar kaliteli ve bu kadar çok yönlü oyuncu bulmak çok zor.Bu yüzden Bayern onu bırakmak istemedi.Bu yüzden Mou onu Real'e istedi.Bu yüzden bu adam CL yarı finalinde 2 maç "sol açık" oynadı ve çok da başarılı oldu.Bu kalitede ve karakterde bir joker bulmak çok zor.Kaldı ki yerli olmasından bahsetmedim bile.Tek eksisi yaşadığı sakatlıklar.Geçtiğimiz sezonlarda çok sık sakatlık yaşadı.

Hamit 4-4-2 için süper bir sağ kanat oyuncusudur.Hayal edilen süper kanat oyuncularından aşağı kalır yanı yoktur.Artıları daha fazladır hatta.Lider özellikleri var.Sorumluluktan kaçmaz.Problemli,kompleksli değildir.Milli takımı nasıl sahiplendiği ve kaybettiğimiz maçlardan sonra yaptığı aklı başında açıklamalarıyla ortada.Önemli bir karakter ve futbolcu.Bize avrupada başarı getiricek yerli oyuncu tipi.

Üst Alt