2013 Volkswagen Passat CC | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2013 Volkswagen Passat CC

Dört yıl önce Volkswagen Passat’ın gösterişli dört kapılı coupe kardeşi olarak yollara çıkan CC, 2013 model yılı için makyajlandı.

2011 Los Angeles Auto Show’da dünya prömiyeri yapılan yeni 2012 Passat CC, Volkswagen’in yeni tasarım paradigması ile şekillendirilmiş ön ve arka uç tasarımı makyaj operasyonunun büyük bir kısmını oluşturuyor. Yeni ön ve arka tampon şeritleri, ızgara, farlar ve stop lambaları (her ikisi de LED)otomobilin genel karakterini önemli ölçüde geliştirmiş.

Yeni Volkswagen CC, Avrupa pazarına iki adet TDI dizel ünite ile sunulmaya devam edecek. 2.0 litre TDI ünitelerde, Start / Stop ve rejeneratif frenleme teknolojisi (batarya şarj) standart donamıma alınmış. Bununla birlikte dizel motorlar sırasıyla 140 PS ve 170 PS güç üreten versiyonları bulunuyor.

Benzinli motor tarafında ise, 160 PS, 210 PS ve 300 PS güç üreten mevcut üniteler yerini koruyor.

Son olarak, 18 Kasım’da gerçekleşecek Los Angeles Auto Show’daki dünya prömiyerinin ardından ilk olarak Almanya’da, daha sonra tüm dünya pazarlarında satışa sunulacak.

Alıntıdır.

5667716.jpg

566777.jpg

5667717.jpg

5667712.jpg

Cevap: 2013 Volkswagen Passat CC

Türkiye satış fiyatı en düşük 150.000TL civarı olduğunu düşünürsek başarısız.

İçi cok kötü buna 150 vereceğime a5 alırım kesinlikle. Direksiyonu cok eskidi artık ...jantlari da tam olmamış

Kimse üstüme saldırmasın ama oldum olası VW araçlarını beğenmemişimdir. :)

Neden olduğunu da bilmiyorum..

Sanki satıldığı paraları hak etmeyen arabalar gibi geliyor bana..

Üst Alt