2014-2015 Eurocup | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014-2015 Eurocup

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katılacak takımlar :

i6245595_sdfa.jpg

Kura çekimi 9 Ekim saat 17:00'de

Cevap: 2012-2013 Eurocup

GALATASARAY

Bilbao

Spartak

Valencia

Banvit

Sevilla

Kuban

Triumph

Final-eightte bu tabloyu görürüz, geçen seneki Bilbao olsa en yakın rakibimiz derdim ama onlarda en değerli parçalarını kaybetti, burda rakibimiz yok güç farkı bariz şekilde ortada ama Domercant sakatlanır, Hawkins gider falan filan böyle sorunlar olursa eller havaya olabilir yinede ben zorlanmadan şampiyon olucağımızı düşünüyorum.

Son 8 de bir Ülkeden birden fazla takımlar olucaktır buda Banvit'le ilk maçı oynaycaz anlamına gelir, bu tabloda.

Önemli rakibimiz Bilbao'nun Barcelona ile maçı var kendi evinde kafa kafaya oynuyor,uzunları değişmiş geçen seneye göre bi kademe düşmüş gücü ama kadroları gene iyi kendi evinde çok baskılı oynuyorlar yenmek hiçte kolay değil Bilbao'yu:confused:

[h=5]1. Torba

Valencia Basket - İspanya

Galatasaray Medical Park - Türkiye

Unics Kazan - Rusya

Cajasol Seville - İspanya (Lagun Aro San Sebastian yerine)

CEZ Basketball Nymburk - Çek Cumhuriyeti

Le Mans Sarthe Basket - Fransa

Gescrap Bilbao Basket - İspanya

BC Spartak St. Petersburg - Rusya

2. Torba

Hapoel Migdal Jerusalem - İsrail

KK Cibona Zagreb - Adriyatik

PBC Lokomotiv Kuban Krasnodar - Rusya

Dinamo Banco Di Sardegna Sassari - İtalya

BC Triumph Lyubertsy - Rusya

Banvit BK Bandırma - Türkiye

Panionios BC Athens - Yunanistan

KK Buducnost VOLI Podgorica - Adriyatik

3. Torba

VEF Riga - Letonya

BC Budivelnik Kiev - Ukrayna (EiffelTowers Den Bosch - Hollanda yerine)

Cholet Basket - Fransa

Telenet Oostende - Belçika

Belgacom Spirou Charleroi - Belçika

BC Azovmash Mariupol - Ukrayna

BC Donetsk - Ukrayna

Crvena Zvezda Diva Belgrade - Adriyatik

4. Torba

Orleans Loiret Basket - Fransa

Ratiopharm Ulm - Almanya

BC Prienai - Litvanya

Artland Dragons Quakenbrueck - Almanya

Trefl Sopot - Polonya

S.Oliver Baskets Wuerzburg - Almanya

Stelmet Zielona Gora - Polonya (VAP Kolossos Rhodes - Yunanistan yerine)

PBC Lukoil Academic - Bulgaristan

[/h]

I feel Devotion yok,Murat Kosova yok,topu İpekçi çatısına dikecek Teodosic yok.

Kağıt üzerinde kupayı kazanabilecek takımlar:

Galatasaray

Unics Kazan - Bu sene çok para döktüler, kaliteli kadro ama hala bir takım değiller.

Bilbao - Kavgacı ve sert, dövüşmekten çekinmiyorlar.

Valencia - Geçen seneki en önemli oyuncularından biri Caner-Medley gitti, ama yine de iyi bir kadrosu var.

Lokomotiv Kuban - Pashutin Halil Üner'in gerçeğe yakın görüntüsü (Şapkadan tavşan çıkartma konusunda) :)

Spartak St. Petersburg - Wiki Altan gibi wikipediadan kadrolarına baktım, resmi sitelerindeki kadrodan 2-3 değişiklik var. Wiki yalan yazmaz bence. Son halini görüp bir karar verilebilir :)

Favorilere baş ağrıtabilecek takımlar:

Banvit - Geçen seneki gibi amaan yine mi Avrupa maçı diye gezmezlerse bir şeyler yapabilirler.

Azovmash - Lynn Greer, Akingbala, Raduljica gibi transferler yapmışlar. Ama hala uyumsuzlukları var sanırım.

BC Donetsk - Pek kaliteli, kupaya oynayabilecek takım değil, ama yine de bazı maçlarda baş ağrıtabilme potansiyeli var. Bir maçını izledim, hücümda kısır, ama savunma ile bu kısırlığı kapatmaya çalışıyorlar. Ayrıca Songaila bu takımdaymış.

Fransız takımları geleneksel atletik takım görüntüsü ile ve altyapı oyuncularıyla bir şeyler yapmaya çalışacak, ama gruptan çıksalar bile ilerisini görmeleri çok zor.

Geri kalan takımlara bakıyorum, öyle ahım şahım değil, başa oynayacak takımların evire-çevire, hatta güle oynaya kazanacakları, kazanmaları gereken takımlar. Bazı maçlarda kafa takımlar rakibi küçük görerek ufak sürprizler yaşatabilir, ama cidden EC ve Challenge kupası takımlarının kaliteleri iyi değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt