2014/2015 Kadın Basketbol Transfer Haberleri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014/2015 Kadın Basketbol Transfer Haberleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Basketfaul'un haberine göre Ann Wauters'i almısız.Geçen yıl sakatlık veya doğum için oynamamıstı.Çok tecrübeli ama 32 yaşına geldi.Eğer fazla transfer yaparsak Matic gibi sadece Avrupada oynama ihtimalı var ama ligdede oynasa çok katkı yapabilir.

Quanitra Hollingsworthuda alırsak Pota altımız önümüzdeki sezon Fowles+Quanitra Center oynar Bahar+Ann 4 numara oynar belki 5. transfer uzun olarak yapabiliriz.Tina'nin ise ayrılacağını düşünüyorum.

Guarda gelince Ticha gider.Prince Rus milli takımında oynamazsa kalmaz bence.Becky Hammon alsak süper olur hem çok tecrübeli hemde Rus milli takımında oynadıgı için problemide olmaz takıma tam oturur

Ayrıca Teknik kadronun tamamıyla değişmesi gerekiyor.Hocadan önce orda menajerim ayagına ismi lazım değil kişilerin biran önce küluple ilişkisi kesilmelidir...

Cevap: 2012/2013 Kadın Basketbol Transfer Önerileri ve Haberleri

Bayan basketbol şubesinin tümüyle değişmesi ve yabancı coach.

Ann Wauters yaşı biraz korkutuyor ama çok iyi olur derim bence.... Dee şu takımda kalsın da gerisini hallederler... Herhalde yeni bir hoca ile birlikte beklediğimiz takımı olustururlar....

Şimdiden transfer konuşmak yanlış aslında şubedeki bu sene yapılan büyük yanlışların üzeri örtülmez umarım bu şekilde.

Tüm teknik ekibi değiştirmek lazım. Koçundan tutun, menajerine kadar. Sonrasına bakılır zaten. Avrupa için guard almak lazım. Dumerc olabilir bence. Kıta dışı hakkı da Fowles ve Dee için kullanılır.

son dedikodulara bakarsak fb baharla ilgileniyor.gecmiş yıllarda da ilgilenmişti bu ilk degil yani. tugba palazoglunun fb ile anlastıgı söyleniyor.bizim ise nevlin ve esmeral ile ilgilendigimiz söyleniyor. acık ve net söylüyorum ki bahar kalsın gerekirse bu ikisi gelmesin.Bahar caglar şuan en önemli yerli oyuncu klasmanında birsel ve nevriyeden sonra.bu gidişle milli takım için nevriyeden de önemli bir duruma gelecegine inanıyorum.

son dedikodulara bakarsak fb baharla ilgileniyor.gecmiş yıllarda da ilgilenmişti bu ilk degil yani. tugba palazoglunun fb ile anlastıgı söyleniyor.bizim ise nevlin ve esmeral ile ilgilendigimiz söyleniyor. acık ve net söylüyorum ki bahar kalsın gerekirse bu ikisi gelmesin.Bahar caglar şuan en önemli yerli oyuncu klasmanında birsel ve nevriyeden sonra.bu gidişle milli takım için nevriyeden de önemli bir duruma gelecegine inanıyorum.

Bahar'ın fb'ye gitmesine ihtimal vermiyorum ben yani olmamalı öyle bir şey. Yerli olarak Pınar'ı almalıyız Kaski'den.

ceyhun hoca olduğu sürece nevlin hamlesi bana normal gelir

Sue Bird espriden ibaret her mağlubiyetten sonra transfer haberi çıkmasına vurgu yaptı orada Çağlar Torun

Timsah olduk o zaman. Angel şu an en iyi bayan basketbolcu bence. Müthiş geliştirdi kendini

Ben de Sancho diyorum biraz daha ağır,anca tepkiyi karşılar.

Dee Avrupalı olarak oynarsa Diana-Fowles-Bird-Torrens-Avrupalı 4 ile sağlam bir rotasyonumuz olabilir

Diana gidecek diyorlar insallah olmaz böle bişey ceyhun gereksizi için bu kadını harcamamalıyız....

Teknik ekip hepsi bi degssin belki hakan acer kalabilir ondan sonrasının hepsi gitsin yok mügesi yok özgesi hiçbirini benchte görmek istemiyorum....

Bahar ve ışıla gelince ben bunları ayhan şahenk zamanlarından bile tribünden izliyorum bunlar bu halde degillerdi yeni bir ekiple düzeleceklerini savunuyorum...

ÖNCE EKİP SONRA OYUNCU.....

aaa bizde varmıydı böyle bir branş yeni açıyoruz galiba !

Ceyhun denen hoca kılıklı ajan sana ne desem az ama bak çok basit bir şey söylüyorum düş şu kulübün yakasından ve DEFOL.

Vizyonsuz herif.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt