2014 DK ÇF | Hollanda (4)0-0(3) Kosta Rika | MS | 5 Temmuz - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014 DK ÇF | Hollanda (4)0-0(3) Kosta Rika | MS | 5 Temmuz

bende almanya taraftarı olmama rağmen fransa maçında sovdum resmen almanyaya.

insan bu tur turnuvalarda eğlenceli maç izlemek istiyo. bu zevki veremeyen takımlarında elenmesini istoyorsun haliyle. almanya fransa hollandayi tutarım diye yola çıktım, france gitti. almanya 1 kere bile iyi oyun oynamadı

hollanda ise 1 maç harşç hepsinde iyiydi. favorimiz hollanda şuan

Ben Türkiye yoksa hep Hollanda'yı tutarım.. sneijder ile alakası yok.. sebep tamamen oynadıkları futbol..

yıllardır eliyor, eleniyor, farketmez.. ama oynuyor adamlar kardeşim..

:eek:

Br0Qk72IcAATdcg.jpg

Van Gaal bildiğin şov yaptı , etkileyici bir hamleydi demekki penaltılara iyi çalışılmış ve Krul başarılı olmuş.

çok özür dileyerek cahilliğimi mazur görün ancak bir sorum var

robbenin bonservisi ne kadardır bu adam bize gelmez değilmi ? gelse bile alamayız yani ?

O tren coktan kacti

Robben'i ancak Realden ayrilirken alabilirdik kimse ilgilenmiyordu adamla Bayern istedi bir tek hemen gitti

kendisini biraz yaşlı diye biliyorum 30 + o yüzden sordum belki ihtimal vardır diye :(

GT-I5510 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

"penaltılarda kendisini kullanacağımızı krul'a söylemiştik ancak cillesen'in haberi yoktu. bu planı batırmak istemedik."

"yarı finalde kaleyi elbette cillesen koruyacak ancak bugünkü durumda krul'un daha iyi bir tercih olacağını düşündük."

van gaal

van gal leş. aziz basgan pava vevmiş diyovlar kuytu oynatsın diye. hunteları da erken aldı uzatmaları son dakikasında alsaydı daha verimli olurdu. bu hollanda bu costa rikaya penaltılara kaldırılır mı yau. adamların silesenin yüzünü göremedi. yolda görse tanımazlar

Son dakikalarda kostarikali vakit gecirmek icin yere yatti, topu zorla taca attirdilar Hollanda'ya. Sonra hakem gitti el uzatti adam da kalkti, sakat falan degildi.

Kostarika o vakit bitmistir gozumde, destan yazacaksan aglamadan yazacaksin.

Üst Alt