2014 DK Final | Almanya 1-0 Arjantin | Şampiyon Almanya! | 13 Temmuz - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014 DK Final | Almanya 1-0 Arjantin | Şampiyon Almanya! | 13 Temmuz

Daha iyi bir savunmalari olsa belki ama Zapata ve Yepesli bir stoper 2lisi, Zuniga ve Armero gibi savunma yönleri zayif 2 bekle geldikleri nokta bile onlari icin basaridir.

Kadro olarak ispanyanın eline kimse su dökemez ama oyun olarak arjantin kadar onalrda finali haketti ben onu demek istedim renkdaş..

Sent from my iPhone using Tapatalk

#GER in WC:

'54 Win

'58 SF

'62 QF

'66 Final

'70 SF

'74 Win

'78 QF

'82 Final

'86 Final

'90 Win

'94 QF

'98 QF

'02 Final

'06 SF

'10 SF

'14 Win

'54 katıldı

'58 katılmadı

'62 katılmadı

'66 katılmadı

'70 katılmadı

'74 katılmadı

'78 katılmadı

'82 katılmadı

'86 katılmadı

'90 katılmadı

'94 katılmadı

'98 katılmadı

'02 SF

'06 katılmadı

'10 katılmadı

'14 katılmadı

İstikrar açısından bizde fena değiliz.

DK finalinde 120.dakikadki o son serbest vuruşu orta yerine kaleye vuran (hele de frikikten golü bir elin parmağını geçmeyen) bir adamdan değil uzaylı artık futbolcu bile demeye utanıyorum. Arkadaşlarının emeğine yazıık saygısız herif.

Messi iyi frikikcidir.

Bence de vurması gereksizdi, mesafe çok uzak, kendi de vurmak istememiştir ama o an herkes ondan vurmasını bekledi net olarak.

Messi'nin emeklerini heba edenleri ne yapacağız?

N5

Hm.. Gel sana 1milyon euro vereyim. Vatanı ve bayrağını satman gerekir ama.

Bir dünya kupası kadar değeri ay yıldız demeki sizler için.

Ok yinede saygı göstermek gerekir ama bazı türk insanları o şerefli frmayı dünya kupasına bile olsa satmıyor.

Ft zihniyeti yazdın diye yazdım bunu. Alakası yok

Alakasiz karsilastirmalar yapmazsan mutlu oluruz.

Messi iyi frikikcidir.

Bence de vurması gereksizdi, mesafe çok uzak, kendi de vurmak istememiştir ama o an herkes ondan vurmasını bekledi net olarak.

Messi'nin emeklerini heba edenleri ne yapacağız?

N5

Mesi bence o kadar iyi frikikçi değil zaten Talha ama bence kimse vurmasını beklemedi ayrıca. Oradan o dakika kaleye mi vurulur. En azından karambol olacak şekilde doldursaydı içeri.

Mesi bence o kadar iyi frikikçi değil zaten Talha ama bence kimse vurmasını beklemedi ayrıca. Oradan o dakika kaleye mi vurulur. En azından karambol olacak şekilde doldursaydı içeri.

Frikik ortalaması baya iyiydi.

Bence beklediler, adam efsane sonuçta. Doldursa da ayni şey olacaktı. Bi de su açıdan bak, turnuvada Arjantin'in duran top organizasyonu ile bulduğu gol yok ama Messi'nin frikik atışı ile var.

N5

Frikik ortalaması baya iyiydi.

Bence beklediler, adam efsane sonuçta. Doldursa da ayni şey olacaktı. Bi de su açıdan bak, turnuvada Arjantin'in duran top organizasyonu ile bulduğu gol yok ama Messi'nin frikik atışı ile var.

N5

Bana da çok uzak gibi geldi özellikle messi gibi kesme vuruş yapan adamlar için baya bir uzaktı mesafe ben kalecide çıkar orta yapar diye bekliyordum.

Bana da çok uzak gibi geldi özellikle messi gibi kesme vuruş yapan adamlar için baya bir uzaktı mesafe ben kalecide çıkar orta yapar diye bekliyordum.

Ben zaten "atamaz" dedim vurmadan önce. Nijerya'ya attığı frikik gölünden bi önceki frikik hemen hemen ayni mesafedeydi ama yanlış hatirlamiyorsam ve baya etkili olmuştu. Neuer varken çok daha zordu tabi.

Valla bence orta yapmaması daha iyi. Orta yapsa da bisey olmayacaktı zaten. Sut cekmeseydi "sorumluluktan kaçtı" denecekti. O sorumluluğu üzerine alabilmesi bile büyük futbolcu olduğunu gösteriyor bana kalırsa.

N5

Löw Almanyada 2.5 milyon euro kazaniyormus. Bu dünya kupasi haric en basarili takim İspanya TDsi 2.3 milyon euro kazaniyor. Arjantin TDsi 615 bin euro. Bizim Milli takim hocasi ne kadar kazaniyor? cok merak ettim simdi.

Alakasiz karsilastirmalar yapmazsan mutlu oluruz.

Niye? Para ve vatan satma örneğim biraz daha extrem bir örnek olsada ikiside aynı yola giriyor.

Kariyeri için adam ay yıldızına sırt cefirmiş.

Ben veya bazıları yapmıyor bu satışı. Türk olan herkez ay yıldızlı milli formayı satmamılıdır bence bir kaç kuruş için veya bir teneke için

Bu benim ve benim gibilerin düşüncesi sadece tabiki ama ft zihniyeti ile alakası yok.

Aşırı vatan sever veya milliyetci desen neyse.

Üst Alt