2014 DK H:1 | Arjantin 2-1 Bosna Hersek | MS | 16 Haziran - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014 DK H:1 | Arjantin 2-1 Bosna Hersek | MS | 16 Haziran

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yaniresmen izleyenlerle dalga geçtiler. Oyuncular ya yürüyor. Ya olduğu yerde duruyor. Topu kaptıran hiçbirşey olmamış havalarında.

10485529_828838577135006_8049775337773682714_n.jpg

Üst üste bindirmis :D

Hajrovic 4 puan almis 10 uzerinden bosna basinindan Galatasarayda oynayamamasinin sebebi oyundaki zayifligindan yazmislar

Messi'nin imza gollerinden biri. Kaleye bile bakmadan vurdu topa. Bana kalırsa kalecinin Messi'nin o gelişini görüp neler olcağını tahmin etmesi gerekirdi ve sağa daha fazla yaklaşabilirdi. Messi ona rağmen atar mıydı ? Atardı ama maçı izlemeyen birine "Messi gol attı. Sence nasıl attı desek" bu pozisyonu anlatır. Kalecinin son ana kadar hala ortada durmasına anlam veremedim.

Daha çok anlam veremediğim ise bu Allah'ın belası maç ile igili herhangi birşeyi yorumlamaya tenezzül etmem.

Arjantin her zamanki gibi gene takım olamamıs.. Kupayı alma ihtimalleri cok zayıf. Bu futbol ile en iyi ceyrek final görürler.

Hajrovic topla buluştuğu zaman etkili oldu ama topla buluşmaya çok niyetli değil.Yani topsuz alanda pek iyi değil.Casper özelliği gene ön planda.Bunu acaba kondisyonuna güvenmediği için bilerek mi yapıyor anlamış değilim.Gelecek maçlar için ümit verdi ama.Daha ofansif bir oyun oynasa Bosna,Hajrovic gol atar.

-Maça gelirsek Bosna'da 3-4 tane halı saha kalitesinde topçu vardı.Bunlar maçı katletti.Arjantin favorilerimdendi ama yarı final görmez bu futbolla.

bosna maçının ilkyarısını izledim. aynen bizim şimdiki halimiz gibiler. kolay top kayıpları yapıyorlar, defansları çok hata yapıyor, ileride top tutamıyorlar (dzekoda bize uygun değil) misimoviç, hayroviç gibi teknik ama zayıf oyuncuları var. gruptan çıkmaları zor, çıksalar bile bişey yapamazlar. Arjantin ise gördüğüm büyük takımların en kötüsü. 2.turda elenirler

Kilitlemekten değil de ilk yarıda Messi topu alıp önüne baktığında sadece Agueroyu görüyordu. 5-3-2 oynamaları acayip gereksizdi

N5

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt