2014 DK H:1 | Brezilya 3-1 Hırvatıstan | M.S | 12 Haziran - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014 DK H:1 | Brezilya 3-1 Hırvatıstan | M.S | 12 Haziran

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çıkana kadar paulinhoyu beğendim Brezilya'da hulk iyi değildi Fred'de öyle

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Hala Brezilya için erken konusmayin diyenler var adamlardan oscari neymari bir de paulinhoyu cikar şuradan bir takim olurlar. Allah skina hulk lucas mouranin veya coutinhonun yapamayacağı ne yapti. Bakiyorum Louis gustavo diye dümdüz bir adam almis .. Ya melo bu adami top diye oynar hadi onu almadin fernandinho var ramires var ..

Brezilya için kötü takım diyemem, ancak hücumda eskiden olduğu gibi çok iyi oyuncuları yok. ancak savunmasında açık veren bir takımı ne hale getirdiklerini son 10 dakikada gördük. kapalı savunma yapan takımlara fred-hulk-oscar falan bişey yapamaz. almanya-ispanya falan sert savunma yapıyorlar brezilya bunlara zor gol atar ama zorda gol yer.

Paulinho Gustavo Ramires Melo'dan gerçekten daha iyi oldugunu inanmiyorum, Melo oynasayi daha çok sans kurabilirdiler, Hrvat adamlar hele kanatlardan çok basitçe gol sansi kurabiliyordular, Alves ve Marcelo defansa hiç yardim etmiyorlar.

Hala Brezilya için erken konusmayin diyenler var adamlardan oscari neymari bir de paulinhoyu cikar şuradan bir takim olurlar. Allah skina hulk lucas mouranin veya coutinhonun yapamayacağı ne yapti. Bakiyorum Louis gustavo diye dümdüz bir adam almis .. Ya melo bu adami top diye oynar hadi onu almadin fernandinho var ramires var ..

Gustavo sistem için gerekli bi oyuncu, iki stoperin tam önünde bekliyor ve David Luiz ileri çıktığında onun yerini dolduruyor. 3. stoper gibi. Melo bu görevi yapar elbet ama Brezilya Milli Takımı bi süredir aynı oyunculardan oluştuğu için Dünya Kupası öncesi oyuncu değşikliği yapmak istememişlerdir. Ramires ve Fernandinho ise Gustavo'nun görevi için Gustavo'dan iyi değiller.

Coutinho ve Lucas kesinlikle olmalıydı ama Hulk'ın dünkü performansı hocanın hatasıydı net olarak. Hulk sağ kanatta daha rahat oynayan bi oyuncu, sol kanatta ne yapacağını bile bilmiyor. Maç içinde toplam 4-5 dakka sağ kanada geçmiş olabilir ama yetersizdi tabi. Oscar 10 numara, Hulk sağ kanat, Neymar sol/serbest oynasaydı eminim ki Brezilya hakeme ihtiyaç duymadan maçı koparırdı.

Hulk yerine Lucas Mauro olsaydı hücum gücü anormal artardı.Oscar tartışmasız en iyiydi.Fizik 0 ama topu iyi sakladığı için kapatıyor bu açığını.Brezilya bir daha ki maç daha güzel oynar.

Gustavo'nun bi numarasını göremedim ama Paulinho çok iyi oyuncu. Bence Oscarla beraber Brezilyanin en etkili adamlariydi.

Forum Brezilya'ya çok şans tanımamış ama Hirvatlari da kucumsememek gerekir. Adamların her pozisyonda(kale hariç) çok iyi oyuncuları var. Boş takım değiller kesinlikle...

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

willian chelsea de gayet iyi oynadi, Hulkun yerine kolayca oynar.

Oscar RW oynatmak da kötü karar degildi, çocuk orada bile iyi oynuyor

Almanya'yla İspanya Brezilya'yı her türlü tokatlar. Brezilya diğerlerinin aksine hem toplama bir takım hem de üzerlerinde stres var belli. Bazen 2 pas yapamadı adamlar, ki Brezilya bunu en son yapacak takımdır dünyada.

Millet üzülüyor Reus'umuz Ribéry'imiz yok diye

Bunlar iyi adamları kendileri çağırmıyorlar

Lucas olsa fena mı olur mesela?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt