2014 DK H:1 | Kolombiya 3-0 Yunanistan | MS | 14 Haziran - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014 DK H:1 | Kolombiya 3-0 Yunanistan | MS | 14 Haziran

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kolombiya ve Şili çok canlar yakacak gibi. Bu takımların oyuncu havuzu turnuvaya büyük renk katıyor. İyi takımları var. Daha izlenecek çok takım var tabii. Yunanistan'dan bir yol olmaz.

Bu yunanistan harbiden nasıl bütün turnuvalara katılıyor öyle ? Bir kendimize bakıyorum bir de onlara bakıyorum hayret ediyorum. Tamam biz de kötüyüz ama şu yunanistanın yerine mahalle takımı katılsa yeridir .

2004 sayesinde Adamlar hep birinci Torbadan giriyorlar olaya. Ve bize nazaran cok daha konsantre oynuyorlar zayif rakiplere karsi.

Ben bu Ibarbo´yu cok begendim. Bir takima cok faydali bir oyuncu. Cift yönlü, hizli, beygir gibi güclü. Tam bir Team-Player.

Bu maclarin genis özetini izliyebilecegimizi bir sayfa yokmu ? Youtube engelliyor sanirim mac özetlerini, dandik dandik mac görüntüleri oluyor sadece.

2004 sayesinde Adamlar hep birinci Torbadan giriyorlar olaya. Ve bize nazaran cok daha konsantre oynuyorlar zayif rakiplere karsi.

Ama 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası elemelerine 2. torbadan girdiler ve rekor puan denilecek bir puan alarak lider bitirdiler . Şampiyonaya 3. torbadan girdiler ama gruplardan çıktılar Çeyrek final gördüler .

Ama 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası elemelerine 2. torbadan girdiler ve rekor puan denilecek bir puan alarak lider bitirdiler . Şampiyonaya 3. torbadan girdiler ama gruplardan çıktılar Çeyrek final gördüler .

Iste adamlar daha konsantre... Zaten senden güclü takimlara karsi cogunluk ile kaybedersin, o yüzden senden az bile olsa zayif takimlari süreklilik ile yenmen önemli. Yunanlilar bunu cok iyi yapiyor, bizde ise Romanya, Macaristan gibi takimlar kücümseniyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt