2014 DK H:1 | Uruguay 1-3 Kosta Rika | MS | 14 Haziran - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014 DK H:1 | Uruguay 1-3 Kosta Rika | MS | 14 Haziran

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
burasi demokratik bir forum.tek tip mesaj gormek isteyen ,elestiriye kapali olanlar varsa gitsin fasistlerin forumuna..bir kaleci ayni sezonda 3-4 kere ayni hatayi yaparsa bu yazilir..ama bu cok kotu kaleci oldugu anlamina gelmez..iki like toplayacagim diye maskaralik yapamam bu yastan sonra..

abicim ileri gidiyrsun. sana agir şeyler söylerimde neyse büyügümsün bişey demiyim. herhalde fazla içtin.

bencede abartmayin. dünyada ilk defa hata yapmiş birini görmüş gibi dünyanin en iyilerinden degil gibi uçurum şeyler söyleyip saçmalamayin. ben 1 inize dedim o lafi. şerafettin veya öbürlerine degil.

birinize kimis aslanim?benzeri bir elestiri bende yaptim.simdi kime lafinsa acikca yaz..elestirmek ile kotulemek arasinda ince bir fark var..ben seni bunu anliyacak kapasiteye sahip bir arkadas olarak biliyordum..insallah yanilmam..

Uruguuay'ın ara sıra 4-5 yediği sansasyonel maçlar oluyordu böyle elemelerde gruplarda falan da ilk defa bu kadar dikkatli izleyebildim. Bu kadar kötü olduklarını yeni gördüm harbi bence gruptan çıkmamaları hayırlı olur zaten 6-7 yiyecek potansiyelleri rahat var çünkü. Atanla tutanları iyi ama gerisi çöp özellikle orta saha. Ne oynadıkları bile belli değil Forlan ne ayrıca tam komedi tecrübe falan tamam da adam ölü resmen sahada ceset var. Cavani sol çizgiye yakın gibi oynuyor bi acayip. Suarez'in kurtarma potansiyeli var ama iyileşir mi ayrı onu da sağa falan atar gerçi Forlan'ı kesmeyeyim diye.

Bu kadar berbat bir Uruguay beklemiyordum.Rakipte güzel oynadı ama Cavani'den Muslera'ya kadar kötüydü.Suarez herşeyiymiş takımın.Joel harikaydı.

Muslera'ya gelirsek, bizim takım oyuncuları gerçekten çok kötü başladılar Dünya Kupası'na.Keşke kimseyi göndermeseymişiz.Milletin adamı gider prim yapar, bizdekiler düşüşte.

1 tane bariz hatalı gol yedi.Hani diğer 2 gol de sağlam bir kalecinin çıkartabileceği gollerdi.Goller dışında da güven vermedi.

Defansta kötüydü gerçi ama biz Muslera'yı Türk yapmaya bakalım.2 senesi kaldı 5 yıl olacak.15m gibi bir para vermeyeceklerine göre aşağısına satmakta kazanç sağlamaz.Bu saatten sonra sözleşmesi de uzadı transfer haberi çıkmaz.Konsantre olur Muslera'da.

birinize kimis aslanim?benzeri bir elestiri bende yaptim.simdi kime lafinsa acikca yaz..elestirmek ile kotulemek arasinda ince bir fark var..ben seni bunu anliyacak kapasiteye sahip bir arkadas olarak biliyordum..insallah yanilmam..

sana demedigim net. söyledigim abimiz. üstüne alindi cevap verdi. hemen gaza gelip agir şeyler söyleme. ben agir bişeyde demedim. sana desem alintilarim. orasi ayri mevzu. ben hiçbir zaman begenileyim diye yazi yazmadim bunuda bil. herkesi kendiniz gibi bilmeyin.

berbat bir uruguay şuana kadar oynanan maçlarda en kötü oyunu oynadı. uruguayda bu maçta vasat oynayan bile adam yoktu iyi oynamayı geçtim. olan benim kupona oldu okadar maçı bil uruguaya kal ve paralar gitsin

Ya inşallah 10 tane yer Uruguay'da Muslera'yı istemez kimse. Yani hatalı çıkması çok gol yemesi falan Muslera'nın Dünya'nın en iyi kalecilerinden biri olması durumunu değiştirmiyor. Ara sıra var böyle çıkışları onu da düzeltir seneye eminim. 10 tane yesin kimse istemesin daha iyi:ka21:

Maçı izlemedim, yediği golleri de görmedim Muslera'nın fazla abartıldığını düşünüyorum. İlk sezon müthişti ikinci sezon sıradan, üçüncü sezon ise sıradan-kötü arası bir performansı vardı.

Ya inşallah 10 tane yer Uruguay'da Muslera'yı istemez kimse. Yani hatalı çıkması çok gol yemesi falan Muslera'nın Dünya'nın en iyi kalecilerinden biri olması durumunu değiştirmiyor. Ara sıra var böyle çıkışları onu da düzeltir seneye eminim. 10 tane yesin kimse istemesin daha iyi:ka21:

ya

sacmalama

ycan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt