2014 DK H:3 | Hollanda 2-0 Şili | M.S | 23 Haziran - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014 DK H:3 | Hollanda 2-0 Şili | M.S | 23 Haziran

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kontra atak oynadilar pozisyon vermediler skorda 2-0

voleybol izle sen kardes

hollandalilar bile elestirdi, bence voleybolu falan sen izle. sonucta herkesin kendi gorusu, seve seve saygi duymak zorundasin. o yuzden anlicagin dilde konusmayacam. anlamadigin dilde anlatayim.

hollanda kontraatagi becerebilen bi takim degil, gaal bugun sansina dua etmeli. ilk golde tamamen bombos birakilan bi herif golu yazdi. huntelaarin falan yedek olmasi tamamen hatadan ibarettir. hollandanin fark yaratan ozelligi kaliteli hucumlardir. bu yuzden bugun herhangi bir hucum horemedim. maci almalarina neden olan sey sadece ilk gol. tamamen buyuk sans, o golden sonra silinin penaltisi verilmedi. hakem adaletli olsaydi zaten berabere biterdi. kadroyu gordukten sonrada beraberlik diye yazmistim, dilersen gosterrim o yorumu f.book'ta

kontra atakta sadece 2. golde vardi,herhangi bi kontra atak takimi goremedim, cok kotu bi kadro secimi. sans ile alinan bi mac.

sili kendini oldursun su hollandayi yenemediginden dolayi.

hollandalilar bile elestirdi, bence voleybolu falan sen izle. sonucta herkesin kendi gorusu, seve seve saygi duymak zorundasin. o yuzden anlicagin dilde konusmayacam. anlamadigin dilde anlatayim.

hollanda kontraatagi becerebilen bi takim degil, gaal bugun sansina dua etmeli. ilk golde tamamen bombos birakilan bi herif golu yazdi. huntelaarin falan yedek olmasi tamamen hatadan ibarettir. hollandanin fark yaratan ozelligi kaliteli hucumlardir. bu yuzden bugun herhangi bir hucum horemedim. maci almalarina neden olan sey sadece ilk gol. tamamen buyuk sans, o golden sonra silinin penaltisi verilmedi. hakem adaletli olsaydi zaten berabere biterdi. kadroyu gordukten sonrada beraberlik diye yazmistim, dilersen gosterrim o yorumu f.book'ta

kontra atakta sadece 2. golde vardi,herhangi bi kontra atak takimi goremedim, cok kotu bi kadro secimi. sans ile alinan bi mac.

sili kendini oldursun su hollandayi yenemediginden dolayi.

saka yapiyorum saka sanal alemi bu kadar ciddiye alma

hollanda nos kanalini izliyorum hollandalilar gayet mutlu

van gaal chile'yi cok iyi bozdu yaptigi kuyt hamlesi bile defansif olarak chile sag kanadini kitledi...ilk yari bittiginde hollanda oynamasi gerektigi gibi oynuyor yazdim orta sahayi siki tuttup duran toplardan hucum ettiler chile'nin fiziksel dezavantajini kullanarak...mac berabere gittikce kontra atak sansi buldular chile acildi ve golude buldular

ciddi ciddi hollanda berbat oynadi rezildi hatta demen dusuk futbol bilgini ortaya cikariyor ACIK KONUSMAK GEREKIRSE

saka yapiyorum saka sanal alemi bu kadar ciddiye alma

hollanda nos kanalini izliyorum hollandalilar gayet mutlu

van gaal chile'yi cok iyi bozdu yaptigi kuyt hamlesi bile defansif olarak chile sag kanadini kitledi...ilk yari bittiginde hollanda oynamasi gerektigi gibi oynuyor yazdim orta sahayi siki tuttup duran toplardan hucum ettiler chile'nin fiziksel dezavantajini kullanarak...mac berabere gittikce kontra atak sansi buldular chile acildi ve golude buldular

ciddi ciddi hollanda berbat oynadi rezildi hatta demen dusuk futbol bilgini ortaya cikariyor ACIK KONUSMAK GEREKIRSE

kontra atak oynadi diyon. kontra atak oynamayi beceremiyolar diyorum hepsi bu anlamak bu kadar zor olmamali. hollanda rezalet bi futbol oynamistir. git bi fransanin kontra atak oynadigi maclari izle.

bana tvdeki herifin ne dediklerini soyluyorsun, ajaxin forumunda bi allahin kuluda begenmemis takimi. senle oturup futbol konusacak kadar dusmedim. mumkunse engelle. alinti yapmana gerek yok katilmadigin her mesaja. kendin diyon ya fazla takma sanal alemi diye. bunu uygula

tamam diyelimki kontra oynadilar, benim izledigim futbol rezaletti. iyi bi futbol maci olur diye oturduk macta pozisyon falan yoktu. sonuc olarak rezil bi mac izledik. hollanda tvsi iyi demis guzel demis. turk tvside futbol adina hayal kirikligi yaratan bi mac oldu dedi.

kotu futbol, hatta rezalet bi futbol vardi sahada. bunu tartismam bile.

ayni futbolu mancini oynatti aykut hatta luce oynatti, o zamanda ovguler dizdinizmi bu adamlara. ustelik mancininin oynattigi top su gunku hollandadan iyiydi.

hollanda normal oyununu oynasa zaten kafadan galipti

okumadigin icin bu haldesin; en iyi yapacagin sey bu olur. katilmadigin ve anlayamadigin her posta cevap vermemelisin. ben hollanda basarisiz demedim, sahada kotu oynadilar dedim.

kotu futbol var miydi? evet vardi. bostan yere uzatipta sinirimi ziplatma. zaten boyle durum oldugunda aninda ceza aliyorum, boylelerine kafa goz dalmak lazim. bizde biliyoz hollandanin 5-3-2 oynadigini. ama kotu oynadi dedik, anlamicak bisey yok galiba

tamam diyelimki kontra oynadilar, benim izledigim futbol rezaletti. iyi bi futbol maci olur diye oturduk macta pozisyon falan yoktu. sonuc olarak rezil bi mac izledik. hollanda tvsi iyi demis guzel demis. turk tvside futbol adina hayal kirikligi yaratan bi mac oldu dedi.

kotu futbol, hatta rezalet bi futbol vardi sahada. bunu tartismam bile.

ayni futbolu mancini oynatti aykut hatta luce oynatti, o zamanda ovguler dizdinizmi bu adamlara. ustelik mancininin oynattigi top su gunku hollandadan iyiydi.

hollanda normal oyununu oynasa zaten kafadan galipti

yaw ne anlatiyon sen tamam kardes senin dedigin olsun aykut bile hollandaya bu futbolu oynatir what a dumb mfer

Bq1vlJcCcAArk33.jpg

Gayet başarılı.

Ulan Hollanda yaktin beni. Bir gol daha atsaydin ya da yeseydin olmazdmiydi? Üst oynadik olmadi.. Bari kupayi kaldirin portakallar!

I am the one who knocks!

ama aykut kocaman? :sad007:

:2aloh1:

hollanda basarisiz demedim ki ben, kotu futbol izlettiler dedim. belki elestiriden dolayi sende boyle bi algi olusturmus olabilirim, bende mesajlari okuyunca bazen yanlis anlayabiliyorum. hollanda 2 mac guzel bi mac kotu futbol oynadi. ama en basarili 2 takim. beni cok yanlis anlamissin

yani hollanda basarili bi takim, ama bugunki oyunu bana zevkli gelmedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt