2014 DK H:3 | Nijerya 2-3 Arjantin | M.S | 25 Haziran - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014 DK H:3 | Nijerya 2-3 Arjantin | M.S | 25 Haziran

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arjantin'in başında futbolla ilgisi olmayan bir teknik direktör var.. messi'nin yapabileceği pek bir şey yok.. ona rağmen moralini bozmadan futboldan soğumadan takımı buraya kadar getirmesi çok büyük bir başarı..

Eve 10 dk geç geldim 1-1 olmuş.. Hanim yemek hazir dedi yemeğe gittim 20 dk bir döndüm 3-2 olmuş..gol olmazsa totalde Macin 70 dk.sini izleyip gol göremeyen bir cenabet benimdir heralde

Arjentin fransaya düşerse ilerki turlarda maca çıkmasınlar. Fransanın oyunu bu arjentin takımına tarihi hezimete uğrata bilir

Nijerya Teknik Direktörü Keshi: "Messi Allah'ın belası bir oyuncu. Arjantin'in kadrosu çok güçlü ama Messi Jüpiter'den gelmiş. Kutsal biri"

Tepetaklak

Ahmed Musa güzel goller atti

Bu arada Messi o frikikte gol atacagini zaten tahmin etmistim. Futbol tarihin en iyi oyunculardan birisi ama medya acayip abartiyor sanki her top aldiginda orgazm aliyorlar gibi.. sakin olun biraz.

Alvarez ve Lavezzi oyuna girdikten sonra bayağı güzel işler yaptılar. Müzmin sakat Aguero tam bir hayal kırıklığı zaten fit olmayan bir oyuncuyu oynatmayacaksın. TD'ler sürekli bu hataya düşüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt