2014 | Yılın En Çok Sevilen Üyesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014 | Yılın En Çok Sevilen Üyesi

LY3Q4b.png

Tebrikler Ahmet ağabey,yorumlarını zevkle okuyoruz :)

Gökhan Kral,Murat Kayanda da bu kategoride sevdiğim üyelerdir belirteyim.

Ahmet abi hak etmistir, onu tebrik ediyorum cani gönülden benim de sevdigim ve saydigim bir üyedir. Ve ödülleri dagitan Oscar Görevlisi emekci kardesimizi de kutluyorum ve yanaklarindan öpüyorum. Adam kis, tatil demeden alin teri icin calisiyor, bazilarimiz örnek alsin.

Tebrikler. Bu forumda açık ara bu ödülü hak eden yegane isim. Forum uyeleriyle arasinda yas farki olmasina ragmen uyumlu, alcakgonullu, esprili ve anlayışlı bir yapiya sahip olmasindan dolayi zaman zaman bir abi sicakliginda zaman zaman ise kafa dengi bir kanka edasinda olan Ahmet abi bileginin hakkiyla bu odulu kazanmistir. Saygilar ve hurmetler kendisine.

Tebrikler. Bu forumda açık ara bu ödülü hak eden yegane isim. Forum uyeleriyle arasinda yas farki olmasina ragmen uyumlu, alcakgonullu, esprili ve anlayışlı bir yapiya sahip olmasindan dolayi zaman zaman bir abi sicakliginda zaman zaman ise kafa dengi bir kanka edasinda olan Ahmet abi bileginin hakkiyla bu odulu kazanmistir. Saygilar ve hurmetler kendisine.

Estafurullah. Saygı ve hürmet bizden. :hat:

Üst Alt