2019/20 Sezonu Kombine Transferi Bölümü | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2019/20 Sezonu Kombine Transferi Bölümü

Evet arkadaşlar biliyorsunuz ki hayatımıza bir passolig girdi. Bu passoligin belkide tek güzel yanı 'Kombine Transferi' denen olay.

Artık gidemediğiniz bir maçta biletinizi passoligi olan bir başka T.C. numarasına çok basit bir şekilde 1 maçlık devredebiliyorsunuz.

Kombine transferi nedir?
Kombine sahibinin gidemeyeceği maçın haklarını, bir seferliğine, bir başka Passolig Kart sahibine transfer etmesine kombine transferi denmektedir. Kombine transferi gerçekleştiren kombine sahibi, haklarını devrettiği için, maça gidemeyecektir. Kombine transferi tüm sezonu kapsamamakta, sadece satışa açılan maçlar için uygulanmaktadır.

Bu konuda sezon içinde gidemediğiniz maçlarda maça gitmek isteyip gidemeyen, bilet bulamayan vb. durumlarda olan kişilere kolaylık sağlar diye düşünüyorum.

Passoligim var.Ama bu sezon için üye yenileme işlemini yapmadım.

İhtiyacı olan arkadaşlara yardımcı olurum tabiki

eyvallah agabey ;)
hamza'nın son aciklamalarina ne diyosun?
Sampiyonluk konusmasi kardeşim bu konusmalari Fatih hocada da görürdük eskiden hirslanarak daha az hata yapar 1-2hafta poldinin yerine sinan la baslarsa önümüz açılır diye düşünüyorum.. En azindan inaniyorum. Gruplardan cikamasakta uefa ya gitmeliyiz... Fener yada bjk 1 hafta sonra patlayacak nasilsa...

Sampiyonluk konusmasi kardeşim bu konusmalari Fatih hocada da görürdük eskiden hirslanarak daha az hata yapar 1-2hafta poldinin yerine sinan la baslarsa önümüz açılır diye düşünüyorum.. En azindan inaniyorum. Gruplardan cikamasakta uefa ya gitmeliyiz... Fener yada bjk 1 hafta sonra patlayacak nasilsa...
haftaya patlamakkkk istiorum
sinan gümüş oynasın ya lütfen
burak da sakatlandı poldiyi forvet yapak

^^
1- nie akıl verdin
2- korsancılık ne ya passolig çıktı haberin vardır inschallah
3- öğrenciyim
4- bu takıma para falan vermem
5- iyi forumlar

Eskişehir maçında mng kargo tribünü kapalıymış. Kale arkalarına seyirci alınmayacakmış. Kombinenizi devredin diyor kulüp.

Üst Alt