2016/17 Ziraat Türkiye Kupası Kura Çekimi | Grubumuz Belli Oldu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2016/17 Ziraat Türkiye Kupası Kura Çekimi | Grubumuz Belli Oldu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ztk.png

272

Son düzenleme:
Elazığ,Tuzla,Sancaktepe olsun.Hem güçsüz bir grup olur hem de sadece 1 kez İstanbul dışına çıkmış oluruz.

Galatasaray,Gaziantepspor,Şanlıurfaspor,Yeni Amasyaspor.

Urfa ve Amasya'da yıllardır takımı göremeyen taraftarlar var. Yedeklerle gideriz zaten. Yedekler bunları yenemezse bizde işi yok.

Beşiktaş-Bursa-Amed

bol kaoslu klas bir eşleşme olur.3.torbadan da Menemen gelip bjkyi yenerse iyi şamata olur.

Elazığ,Tuzla,Sancaktepe olsun.Hem güçsüz bir grup olur hem de sadece 1 kez İstanbul dışına çıkmış oluruz.

Maçların hepsi devre arası oynanacak zaten.Yedek-A2 ağırlıklı bir kadro ile 6 maç sonunda en kötü 2. olarak çıkarız diye düşünüyorum.Geri kalan 3 takımın 2'si alt liglerden oluyor her türlü.Biz de Fener-Beşiktaş gibi pek kaza yaşayan bir takım değiliz kupada.1461 Trabzon dışında ben hatırlamıyorum öyle elendiğimizi.

Maçların hepsi devre arası oynanacak zaten.Yedek-A2 ağırlıklı bir kadro ile 6 maç sonunda en kötü 2. olarak çıkarız diye düşünüyorum.Geri kalan 3 takımın 2'si alt liglerden oluyor her türlü.Biz de Fener-Beşiktaş gibi pek kaza yaşayan bir takım değiliz kupada.1461 Trabzon dışında ben hatırlamıyorum öyle elendiğimizi.

3.yıldızı taktığımız sezon Erzurum'a elenmiştik bir de.Onun dışında ben de hatırlamıyorum.

3. torbadan ümraniyespor yada tuzlaspor

4.torbadan sancaktepe belediyespor gelsin takım uzaklara gitmesin yedek ve a2 ağırlıklı çıkarak güzel bir maç yapmış oluruz.

4.torbadan anıl kardeşimiz için aydınsporda gelebilir.

2016-2017 Ziraat Türkiye Kupası Grup Maçları Kura Çekimi bugün yapılacak. TFF'nin Beykoz-Riva'daki idari merkezinde bulunan Orhan Saka Salonu'nda gerçekleştirilecek kura çekimi, saat 15.00'te başlayacak.

2016-2017 Ziraat Türkiye Kupası gruplarında; 3. Eleme Turu maçları sonunda rakiplerini mağlup eden 24 Erzincanspor, Akhisar Belediyespor, Amed Sportif Faaliyetler, Aydınspor 1923, Boluspor, Bursaspor, Çaykur Rizespor, Darıca Gençlerbirliği, Elazığspor, Galatasaray, Gaziantepspor, Gençlerbirliği, Göztepe, Gümüşhanespor, İnegölspor, Kasımpaşa, Kayserispor, Kırklarelispor, Kızılcabölükspor, Menemen Belediyespor, Sancaktepe Belediyespor, Sivasspor, Şanlıurfaspor, Trabzonspor, Tuzlaspor, Ümraniyespor ve Yeni Amasyaspor ile geçen sezon Spor Toto Süper Lig'i ilk 5 sırada bitiren Beşiktaş, Fenerbahçe, Atiker Konyaspor, Medipol Başakşehir ve Osmanlıspor olmak üzere toplam 32 takım yer alacak.

Ziraat Türkiye Kupası grup aşamasındaki 32 takım, dörderli 8 grupta çift devreli lig usulüne göre mücadele edecek. Müsabakalar sonucunda gruplarında ilk 2 sırayı alan takımlar, Son 16 Turu'na yükselecek.

1. TORBA: Beşiktaş, Fenerbahçe, Konyaspor, Başakşehir, Osmanlıspor, Galatasaray, Kasımpaşa ve Akhisar Belediyespor

2. TORBA: Gençlerbirliği, Bursaspor, Trabzonspor, Çaykur Rizespor, Gaziantepspor, Kayserispor, Sivasspor, Elazığspor

3. TORBA: Boluspor, Göztepe, Şanlıurfaspor, Ümraniyespor, Tuzlaspor, Günüşhanespor, Menemen Belediye, İnegölspor

4. TORBA: Kırklarelispor, Aydınspor 1923, Amed Sportif, Kızılcabölükspor, Darıca Gençlerbirliği, 24 Erzincanspor, Sancaktepe Belediye, Yeni Amasyaspor

Not : Kategorileri haberden alintiladim ama TFF sitesinden degil , kendileri hesaplamislar olsa gerek , hatalar olabilir

Son düzenleme:
1461 e elendigimiz seneden 1 sene sonra da sivasspora yine iceride elendik , elenmekle kalmadik , o macin golunden sebep gundemimize giren erman i transfer edip sonra da kovup tonla zarar ettik

Sivas Süper Lig'deydi ve formu da gayet iyiydi o dönem.Süper Lig takımlarına elenişlerimizi sıralasak 15-20 tane sayarız rahat.Ayrıca 1 sene önceydi 1461'e elenişimizden.

Son düzenleme:
1461 e elendigimiz seneden 1 sene sonra da sivasspora yine iceride elendik , elenmekle kalmadik , o macin golunden sebep gundemimize giren erman i transfer edip sonra da kovup tonla zarar ettik

Sivas maci 1461'den 1 sene sonra degil,1 sene onceydi.

Erman'dan da zarar falan etmedik.Bonservissiz gelmisti.Hatta satarken Eskisehir bize 200 bin TL mi vermisti.Kar ettik diyebiliriz.

Ayrica kendisini kovmadik.CL kadrosuna giremeyince kendisi gitti.

Anlayacagin attigin mesajda dogru olan tek yer "Erman'i transfer edip" kismi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt