2016 | GSC Özel Ödülü - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2016 | GSC Özel Ödülü

Yaşı ermiş ve artık başka ödül alması zor, yeni roller alamayan oyunculara yaşam boyu başarı ödülü verilir ya o misal :D

Şaka bir yana gündelik hayat, sorumluluklar ve zaman kısıtları sebebi ile eskisinin onda biri kadar bile bakamıyorum ancak yine de her girdiğimde eve dönmüş gibi oluyorum. Ben öyle futboldan basketboldan pek anlamam sohbete geldim diyerek çıktım yola ve burada yıllarca her daldan sohbet ettik herhalde. Şu anda her şey harika olabilir ama hayatımda pek çok mutsuz, sıkıntılı, depresif anlar geçirdim. En yalnız anlarımda buradan arkadaşlar edindim, sohbet ettik, gezdik, görüştük, yemekler yedik.

O yüzden, sadece bir forum, internette yazıştığımız bir spor sitesi değil benim için bir dönemimde yanımda olan bir kavram. Umarım herkes benzer hissiyatları paylaşıyordur.

Anılar edindirdin bize sağol reis. Radyo yayınlarını, gecenin körüne kadar bizi uykusuz bıraktığın günleri unutmak mümkün mü ? :hat:

2 denedir radyo yayını yaptıramıyoz ödülü verince damlamış
çıkarcı adamlara vermeyin kardeşim şu ödülleri bana verin bana

Üst Alt