2016 | Yılın En Çok Sevilen Üyesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2016 | Yılın En Çok Sevilen Üyesi

d88QXV.png

jacknicholson-oscar-birthdaypost.jpg

bana oylarını vererek bu ödüle layık gören gsc üylerine sonsuz tsk ederim. her nekadar en iyi türkçe kullanan üye dalında ödül beklesemde bu dalda fenda sayılmaz.
bu ödülü şu an yukarılarda bi yerlerde bizleri mutluluk göz yaşlarıyla izleyen, takip eden Sn. Aydın Aslan Beyefendiye ithaf ediyorum. tam bu sırada izninizle
kendisine bir kaç kuple sözüm olacak:

"Gurbet hasrettir. Hasretin bedeli çok ağırdır. Faturası çok ağırdır.
Biz gurbette olup şu forum topraklarının hasreti içerisinde olanları aramızda görmek istiyoruz.
Gurbet aynı zamanda garipliktir. Zaten oradan anlamı yükleniyor. Onun için de biz garipliğe tahammül edemeyiz.
Diyoruz ki bu sıla hasreti artık bitmelidir ve bitsin istiyoruz."

T80aQU0t_nGx.gif

"Doğrusu ben şu andaki gsc üyelerinin tavrından hep birlikte bu hasretin bitmesini istediğinizi anlıyorum.
Öyleyse bitsin bu hasret. Bu anlamlı gecede, kadim bir kulübün taraftarları olarak zengin bir kültürün diliyle
bize ve dünyaya seslendiğin için sana bir kez daha sesleniyorum. Gurbeti bir kenara, hasreti bir kenara bırakalım diyorum."

giphy.gif

"Kimsenin ayrımcılığını yapmayız. Dinine, diline, inancına, yerli veya yabancı hayranlığına bakıp ayrımcılık yapmayız.
Hiçbir ırkın inancının birbirine hükmetmesine, baskın kılmasına razı olmayız.
Kendisinden olmayanları dışlayan, kendisi gibi düşünmeyen, kendisi gibi inanmayanların, hor görenlerin yanında olmayız.
Nasıl ki, 35 milyon gs taraftarını beraber ve kardeş olarak görüyorsak, dünyadaki 850 milyon gs taraftarı arasında ayrım yapılmasını kabul etmeyiz.
Esas olan özgürlüktür bizim için. Esas olan barıştır, dayanışmadır.
Bizim için esas olan hak, hukuk ve adalettir. "
Cry-1424669338.gif

işte bu yüzdendirki AYDIN ASLAN ÖLÜMSÜZDÜR...
giphy.gif

oscars-gifs-meryl-streep-jlo.gif

applause.gif

#Freedom4Aydin #cicekToplaBizimIcin #karanlikDerhalAydinlanmali #faa #8jkaa

Seni düşünürken
Bir erik ağacı tepeden tırnağa donanır
Deliler gibi dönmeğe başlar
Döndükçe yumak yumak çözülür
Çözüldükçe ufalır küçülür
Çekirdeği henüz süt bağlamış
Masmavi bir erik kesilir ağzımda
Dokundukça yanar dudaklarım