2017/18 CEV Şampiyonlar Ligi Takip Başlığı - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2017/18 CEV Şampiyonlar Ligi Takip Başlığı

Kimsenin takip etmediği sürekli zarar yazan şu gereksiz şubeleri bir türlü kapatmıyorlar

Abi kadroyu bu kurmadı mı? Geçen sene başarısız olan Eczacıbaşı'nın ön tarafını komple aldı hadi aldı Gamze gibi ikinci sınıf pasöre takımı niye emanet ediyorsun. Ortalardan biri yerli olsun pasörü yabancı al.
Pasörlerimizin ikisinin nereye atacağını ben bile görüyorum...İncecik bacakları var sanki mankenler anasını satayım...

Ben niye bu akşamımın içine ettim ki kendi kendime oturuyordum lanet olsun böyle işe...İlk defa bir takımımızın avrupada bu kadar aşşağılandığını görüyorum...Baya baya sıradan bir takım bizi paspas etti...

Voleybol şubesi bu kafayla bir daha 10 sene sonra görür buraları. İnanamıyorum ya yenildiğimiz takıma bak.

Kupayı alsak bile çok önemli bir kupa olmayacaktı.Daha önce Vakıfbank,Fener ve Eczacıbaşı'nın almışlığı vardı zaten.

Bu şubeyi acilen kapatmak lazım.Ayrıca bir daha bu kulübün herhangi bir takımının başına keltoş hoca getirmeyin.

Tam özet oldu köpek nursevil maç boyu oturdu sonra 10 tane maç sayısı çevirip 2 farka indirip maçı verdi...Sizin yapacağınız işe sokayım kız olmasanız diyeceklerimi biliyorum da allah bel...

Salonu boşaltın şerefsizler kralınız geliyor.

DccVdVLXcAAOjDP.jpg

DccVfWIX4AAKO3j.jpg

DccVhmIXcAAlfas.jpg

DccVeLlX0AALVCH.jpg
Neredesin vasfi bütün günümün içine ettin güzel güzel postlar attın neredesin şimdi hayatımı kararttın oturuyordum ben masum masum evde tek başıma her yerim zonkluyor şimdi bizim neyimize final four...

Üst Alt