2017/18 Sezonu En Dikkat Çeken Hakem Hatası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2017/18 Sezonu En Dikkat Çeken Hakem Hatası

1.Hafta
BJK maçı:cenk'in penaltısı
FB maçı: Ofsayt golü
TS maçı: Pereira'nın kırmızıları

Son düzenleme:
bunun için açtım renktaşım.
hayatım boyunca hiç bu kadar bariz hataların(!) yapıldığı bir ilk hafta görmedim, resmen sezonun nasıl geçeceğini özetler gibiydi. Bakalım bugün bize hangi haksızlıklar yapılacak.
Başlığıu güncelleyelim o vakit.

Zor bir görev her hafta ilk mesajın moderatorler tarafından editlenmesi gerekecek, normal üye editleyemez.

Ama olursa güzel bir dökümantasyon elde ederiz.

Başlık :2017/2018 Sezonu En Dikkat Çeken Hakem Hataları

olarak revize edilmeli.

Başlığıu güncelleyelim o vakit.

Zor bir görev her hafta ilk mesajın moderatorler tarafından editlenmesi gerekecek, normal üye editleyemez.

Ama olursa güzel bir dökümantasyon elde ederiz.

Başlık :2017/2018 Sezonu En Dikkat Çeken Hakem Hataları

olarak revize edilmeli.

başlığı dün tablette açtığım için birkaç yazım hatası oldu renktaşım. Düzeltilmesi için istek gönderdim

2017/2018 Sezonu En Çok Dikkat Çeken Hakem Hataları

diye düzeltilmesi daha doğru olacaktır haklısın.
eminim moderatör arkadaşlar düzenleyecektir.

Bu sene bizi şampiyon yapmayacaklar hissine sahibim

Ayrıca düşüncem doğruysa sezon sonunda buralar çok değerlenir diye tahmin ediyorum

Umarım ben yanılırım ve şampiyon oluruz

Fb macindaki ofsayt a katilmiyorum , cenk in penaltisi ve ayni macta cikmayan kirmizilar yaninda esamesi okunmaz

o mesafeden 30 cm ofsayt kacabilir , ki ikinci yarida da bu kez fb nin benzer metrajdaki bir pozisyonu da gole
giderken hatali olarak ofsaytla kesildi

ilk hafta fenere bir kiyak var diyemeyiz , iki penalti pozisyonunda da hakem dik durdu , ki ilkini verirler genelde konu fb oldu mu

bu haftanin takimi come to bjk cuneyt

Üst Alt