2017/18 Sezonu Formaları - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu sene tüm formalar çok güzel. Son forma da pembe olan yazılar beyaz olsaydı daha çok beğenirdim, erkekler oynuyo sonuçta yine ufaktan dalga konusu olcak :D

Gecen sene de Roma'nin alternatif formasi tam bize göreydi. Anlamiyorum neden kirmizi ya da sari yapmiyorlar da mor yapiyorlar bize.

City de Chelsea de Roma da normal renklerine yakin renk secmisler mesela, bizde niye olmuyor da 2 sezondur mor yapiyorlar.

Ama neyse böyle de güzel olmus bence sade sade güzel duruyor.

Gecen sene de Roma'nin alternatif formasi tam bize göreydi. Anlamiyorum neden kirmizi ya da sari yapmiyorlar da mor yapiyorlar bize.

City de Chelsea de Roma da normal renklerine yakin renk secmisler mesela, bizde niye olmuyor da 2 sezondur mor yapiyorlar.

Aynen bende onu anlamadım ya, en kötü siyah temalı olabilirdi. Tasarım çok iyi ama malesef renkler için aynı şeyi söyleyemeyecğim.

876.jpg

877.jpg

878.jpg

879.jpg

880.jpg

881.jpg

882.jpg

Efsane.

bunun mac formasi satisa ciksa hemen alirdim
taraftar formasi bok gibi
bedava verseler giymem

kewell'ın giydiği tutuncuya bile hasret kaldık her yıl aynı şey:red:
anladık güzel hikaye galat'lar falan da her yıl mor forma olmuyor azıcık başka bişey deneseler keşke. Ayrıca antrenman ürünlerinin kırmızı sarı olmayışı rezalet sadece maç önü ısınma forması turuncu yapılmış:38573:

kewell'ın giydiği tutuncuya bile hasret kaldık her yıl aynı şey:red:
anladık güzel hikaye galat'lar falan da her yıl mor forma olmuyor azıcık başka bişey deneseler keşke. Ayrıca antrenman ürünlerinin kırmızı sarı olmayışı rezalet sadece maç önü ısınma forması turuncu yapılmış:38573:
Sen turuncu olduğuna dua et en azından :D Başka takımlarda antrenman ve maç öncesi formaları çok saçma renk kombinasyonlarıyla yapılmış.

sent via GSC

beyler siz ne düşünüyorsunz bilmiyorum ama ben bu nike a hiç ısınamadım ezelden beri

futbolda bu işin piri adidas bence, estetik olarak nike 10 çeker. keşke adidas ile anlaşsak.

yanlış bilmiyorsam nike ile 2024e kadar sözleşme uzatmışız.

Fener beşiktaş trabzon kafasına göre sırt numarası fontu kullanırken, biz neden kayserisporla aynı fontu taşıyoruz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt