2017/18 Spor Toto Süper Lig Fikstür Çekimi Yapıldı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2017/18 Spor Toto Süper Lig Fikstür Çekimi Yapıldı

super-ligde-fikstur-belli-oluyor,6_Q4Utcsv0iKPHdBYgbDcQ.jpg

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre 2017-2018 İlhan Cavcav sezonu Süper Lig fikstür çekimi, 11 Temmuz Salı günü yapılacak. TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu'nda saat 16.00'da başlayacak fikstür çekimine, TFF yetkilileri ve kulüplerin temsilcileri katılacak.

1.Hafta Kayserispor
2.Hafta Osmanlıspor (D)
3.Hafta Sivasspor
4.Hafta Antalyaspor (D)
5.Hafta Kasımpaşa
6.Hafta Bursaspor (D)
7.Hafta Kardemir Karabükspor
8.Hafta Atiker Konyaspor (D)
9.Hafta Fenerbahçe
10.Hafta Trabzonspor (D)
11.Hafta Gençlerbirliği
12.Hafta Medipol Başakşehir (D)
13.Hafta Alanyaspor
14.Hafta Beşiktaş (D)
15.Hafta Akhisar Belediyespor
16.Hafta Evkur Yeni Malatyaspor (D)
17.Hafta Göztepe

Son düzenleme:
Yine Fenerbahçe - Galatasaray derbisinin tarihi %100 Ekim veya Kasım ayı olacaktır.

Eylül veya Ağustos'a denk getirmiyorlar hiç bir zaman.

Boş yere kura çekiyorlar, şaibeli yani çok net belli.

Yine Fenerbahçe - Galatasaray derbisinin tarihi %100 Ekim veya Kasım ayı olacaktır.

Eylül veya Ağustos'a denk getirmiyorlar hiç bir zaman.

Boş yere kura çekiyorlar, şaibeli yani çok net belli.

Bundesliga da mesela Gladbach-Köln derbisi ilk haftaya denk geldi gecen fikstür cekiminde.

Bizde bunun olma imkani sifirin bile altinda.

fikstür çekimlerinde en çok istediğim şey; Şampiyonluğa oynayacak takımlar veya takımların son 3-4 haftada karşılaşması.

Ben o gerilimi,o kaosu seviyorum. Gerekirse 2012'de olduğu gibi o sahada şampiyon olmak istiyorum. Malatya'yı 4-0 yenip şampiyon olmak fazla sevindirmez ama atıyorum Bjk'yi 33.hafta 1-0 yenip şampiyon olmak yıllar geçse de unutulmaz.

Futbol benim için heyecandır,gerilimdir,tutkudur. Rahat şampiyonluğu sevmiyorum. 2006'daki gibi tırnak yiye yiye şampiyonluk kazanmak bir başka.

Harbiden ha.08-09'dan beri ilk Fb maçını içerde oynadığımız sezonların hepsinde şampiyon olup,ilk maçı Kadıköy'de oynadığımız sezonlarda babayı almışız.En son 07-08'de 2. maçı içerde oynayıp şampiyon olmuşuz.

En güncel şunları hatırlıyorum

YouTube

YouTube

YouTube

Fb'yi ne zaman ilk yarı arena'da marizlesek o sezon şampiyon oluyoruz.
Aykut hocam uğurlu gelicektir ve ilk yarı fenerbahçe'yi içerde ağırlayacağız inşallah :heart:

Üst Alt