2017-2018 sezonu şampiyonun trabzon olacağı gerçeği - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2017-2018 sezonu şampiyonun trabzon olacağı gerçeği

34 tane maç var oynanacak biz iyi bi takım kurarsak olamazlar kim söz verirse versin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5 maç arka arkaya kazandılar herkes büyüttü şimdi tekrar layık olduğu yere geri döndü hamsiler.

Seneye en fazla başak gibi potaya sokulur sonra yine fiss olur.

DURSUN İSTİFA!

seneye bu mesajı hatırlatıp güleceğimiz gerçeği :D
af3b0a1b164441bbf1a441c3b45765f2.jpg

Fenerin kadro çöplük.Aykutla falan şampiyon olmaları imkansız zaten.Trabzonda olamaz.İstedikleri kadar yapmaya çalışssınlar bu 2 takım şampiyon olamaz.Yüzde 90 kargalar olur yine şampiyon.Bizimde Dursunla sıfır olma şansımız.

Bjk'nin devri bitti,bir 3-5 sene şampiyonluk yok onlara yaz bir kenara.

Biz 2014-2015'te olduk en son.Bjk zaten 3. yıldızı taktı.Trabzon ve Fener kalıyor geriye bir tek.Trabzon şampiyon yapılacak olsaydı şikeden hemen sonraki sezonlarda yapılırdı illa ki.Fener 3 senedir şampiyon olamıyor,4. yıldız mevzusu da malum.Ben Fb olur diyorum.

Biz 2014-2015'te olduk en son.Bjk zaten 3. yıldızı taktı.Trabzon ve Fener kalıyor geriye bir tek.Trabzon şampiyon yapılacak olsaydı şikeden hemen sonraki sezonlarda yapılırdı illa ki.Fener 3 senedir şampiyon olamıyor,4. yıldız mevzusu da malum.Ben Fb olur diyorum.

Fb nin olması deminde dediğim gibi imkansız bence.Çünkü ne kadar yardım görselerde Aykut gibi bir çapsızla olacak iş değil.Artı kadrolarına 7 8 tane iyi oyuncu almaları lazım.Uefa tepelerinde onuda ya yapamazlar.Ben kargaları en oturmuş takım ve şenol faktörüyle yine öne koydum.Yoksa çok iyi olduklarından değil.

Bjk nin 3 sene ust uste sampiyon olacagi hususunda hem fikir olalim diyecektim bende sana

Gerçek anlamda yüreği Galatasaray aşkı ile dolu ve biraz eli ayağı düzgün yeni bir başkan ile seneye net bir şekilde şampiyon oluruz hatta Nisan'da şampiyon oluruz. Dursun kalırsa ki öyle görünüyor anlı şanlı bir beşinciliğe kendinizi hazırlayın.

Cok komiksiniz ya... Her isinize gelmeyene hukumet destegi deyin cekilin kenara.. Biz sampiyon olunca 'olduk, koyduk' felan filan baskasi olunca hukumet yapacak :red:

Elinde bilgi belgemi var, hayirdir neyin gerceginden bahsediyorsun ?

Sen adam gibi takim kur, tas gibi futbol oyna ondan sonra bakarsin haksizlik yapiliyor. Sesini yukseltirsin... Sen ittiri boktan takim kur, ittiri boktan futbol oyna ondan sonra hukumet e veya futbol federasyonuna veya mhk ya laf atariz ama once bi takim kuralim, futbol oynayalim!

Kargalara hukumet destegi,sikecilere hukumet destegi, basaksehire hukumet destegi, osmanliya hukumet destegi... Bu hukumet bizden baska herkese ve herseye destek veriyor anasini satim :S

Son düzenleme:
Cok komiksiniz ya... Her isinize gelmeyene hukumet destegi deyin cekilin kenara..

Sen adam gibi takim kur, tas gibi futbol oyna ondan sonra bakarsin haksizlik yapiliyor. Sesini yukseltirsin... Sen ittiri boktan takim kur, ittiri boktan futbol oyna ondan sonra hukumet e veya futbol federasyonuna veya mhk ya laf atariz ama once bi takim kuralim, futbol oynayalim!

Kargalara hukumet destegi,sikecilere hukumet destegi, basaksehire hukumet destegi, osmanliya hukumet destegi... Bu hukumet bizden baska herkese ve herseye destek veriyor anasini satim :S

hepsini anladık da osmanlı ve başakşehire hükümet desteği var mı yok mu

Cok komiksiniz ya... Her isinize gelmeyene hukumet destegi deyin cekilin kenara..

Iyi takim kötü takim ile alakasi yok. Adalet daha dogrusu adil bir ortam yok.

Bir takim kötü olsa bile onun aleyhine calinan düdükler, aleyhine verilen kararlari istedigi gibi elestirir.

Bu sezon en az 7-8 tane net penaltimiz calinmadi sen ne diyorsun. Besiktas'a her ota boka penalti versinler bize gelince Galatasaray kötü diye kimse konusmasin. Yok öyle yagma.

2 senedir Besiktasi ittire ittire ölüyorlar. Bizi ise bilhassa da bu sezon dograya dograya ölüyorlar. Bir yerlerden geliyor demek ki talimatlar bu kadarina katilirsin herhalde.

Son düzenleme:
hepsini anladık da osmanlı ve başakşehire hükümet desteği var mı yok mu

Benim anlatmak istedigim farkli rdas... Dedigin gibi Osmanlida Gokcek ve Basaksehirdede vardir ama dedigim gibi biz sampiyon olunca 'olduk, koyduk' oluyor baskasi sampiyon olunca 'yapildi, sike' felan... Cocuksu bi yaklasim bence... Sen topmu oynadinda sampiyon olacaksin... Olur olmadik yerlerde puan biraktin ittire kaktira zar zor 4. oluyoruz bu sezon mesela... Herseyi hukumete bulmak ne kadar dogru, igneyi bide kendimize batiralim

Cok komiksiniz ya... Her isinize gelmeyene hukumet destegi deyin cekilin kenara.. Biz sampiyon olunca 'olduk, koyduk' felan filan baskasi olunca hukumet yapacak :red:

Aynen Türk futbolu çok temiz, herkes hakkıyla şampiyon oluyor. Hükümet hiç karışmıyor bu işlere futbolu kendi haline bırakmış

Iyi takim kötü takim ile alakasi yok. Adalet daha dogrusu adil bir ortam yok.

Bir takim kötü olsa bile onun aleyhine calinan düdükler, aleyhine verilen kararlari istedigi gibi elestirir.

Bu sezon en az 7-8 tane net penaltimiz calinmadi sen ne diyorsun. Besiktas'a her ota boka penalti versinler bize gelince Galatasaray kötü diye kimse konusmasin. Yok öyle yagma.

Hukumetmi dedi Kargalara, sikecilere, basaksehire, Osmanliya, Trabzona calinda GS ye calmayin diye ?

Üst Alt