2017-2018 sezonu şampiyonun trabzon olacağı gerçeği - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2017-2018 sezonu şampiyonun trabzon olacağı gerçeği

Hukumet hiç karışmıyor ki futbolun patronunu denilen gas balonunu apar topar ben getirdim zaten başa kanunlarıda değiştirerek.

Cocuk hakli... Eger sampiyonu devlet beliyorsa, 22 senede 11 sampiyonluk yakalamis takim olarak, en fazla zan altinda kalan takim biz oluruz.

Yada farkli güc sampiyonu dengeye göre belirliyorsa, neden bosu bosuna Dursun muhabeti yapiyorsunuz ?

Devlet sirada Galatasaray var diyene kadar durum bu o vakit...

2. yapılırlar. Şampiyon Fenerbahçe olur. Beşiktaş Şampiyonlar Ligi'nde Çeyrek Final görür orada ligi bırakır 3. olur.

Biz en iyi 4. oluruz ama büyük ihtimal 8. olduğumuz sene gibi berbat bir sene geçireceğiz.

2. yapılırlar. Şampiyon Fenerbahçe olur. Beşiktaş Şampiyonlar Ligi'nde Çeyrek Final görür orada ligi bırakır 3. olur.

Biz en iyi 4. oluruz ama büyük ihtimal 8. olduğumuz sene gibi berbat bir sene geçireceğiz.

Besiktas bu sene yakaladigi lokum gibi grubu hayatta bir daha yakalayamaz.

O gruptan bile cikamadilar yani. Gruptan cikma macinda sonunculugu kesinlesmis Dinamo Kiev gibi 5 macta sadece 2 puan toplamis dandik bir takimdan 6 yiyen Besiktas icin cok iddiali sözlerde bulunuyorsun Alpay.

Hükumetin işi gücü yok x'i şampiyon yapacak y'yi şampiyon yapacak :)
Bu tür cümleyide hiç anlamıyorum.
Halkın senin futbolun peşinde koşuyor ve siyasetci olarak işin halkı kontrol etmekdir. Bal gibide karışır ki daha dün yeni rte şunu söyledi mesela
...arena ismini neden kunlanır spor camiaları anlam veremiyorum. Hayvanların öldürüldüğü mekanlar avrupada arena olur diye bir şeyler sacmaladı.
Platini ile şike sürecinde görüşen rte değilmiydi ? İşi güçü yok fenerin ligde ki ve avrupada ki cezası ile uğraşıyor he ?
Milyonların peşinde olan bir konuda hukumet karışıyor ki hele ki ülke Türkiye ise ve her şeyi kontrol altında görmek isteyen adam varsa haliyle karışan olur ki olduda. Federasyon başkanını zorla seçtirdiler resmen.

Bu tür cümleyide hiç anlamıyorum.
Halkın senin futbolun peşinde koşuyor ve siyasetci olarak işin halkı kontrol etmekdir. Bal gibide karışır ki daha dün yeni rte şunu söyledi mesela
...arena ismini neden kunlanır spor camiaları anlam veremiyorum. Hayvanların öldürüldüğü mekanlar avrupada arena olur diye bir şeyler sacmaladı.
Platini ile şike sürecinde görüşen rte değilmiydi ? İşi güçü yok fenerin ligde ki ve avrupada ki cezası ile uğraşıyor he ?
Milyonların peşinde olan bir konuda hukumet karışıyor ki hele ki ülke Türkiye ise ve her şeyi kontrol altında görmek isteyen adam varsa haliyle karışan olur ki olduda. Federasyon başkanını zorla seçtirdiler resmen.
O fenere özel bi durum değil Beşiktaş yada Galatasarayda olsa o görüşmeler yapılırdı. Sen yerele bak bu kadar taraftarı olan 3 büyük takım varken hükumetin şampiyonu belirleyebileceğine inanıyor musun?

O fenere özel bi durum değil Beşiktaş yada Galatasarayda olsa o görüşmeler yapılırdı. Sen yerele bak bu kadar taraftarı olan 3 büyük takım varken hükumetin şampiyonu belirleyebileceğine inanıyor musun?
Evet asıl bukadar bölünmüş taraftar topluluğunda şampionlar belirlenir dönem dönem. Toplumu susturmak adına bir ona bir ona ağzına memeyi vermek zorunda olduğunu düşünür halkı kontrol etmek isteyen siyaset adamı ki bu eğitim seviyesi düşük ve fanatiklik derecesi yüksek olan bir ülkede de belkide doğru düşünce olduğunu bile tartışa biliriz. Galatasaray men yedi avrupadan geçen sene bu arada. Hani.neredeydi rte demirören ? Tık sesleri çıkdımı ? Üstelik şike gibi zor bir konu.bile değildi yani.

Benim tahminim ts ve bjk nın cekisecegi yönünde. fener de potada kalır ama sonunu getirmez diye düşünüyorum.

Ben sivasspor diyorum

Sent from my SM-N910C using GSC Mobil V.I.P Edition 1.01

s-8e42d90089c63f96cf75b3344ec97ca91f1e97f3.gif

şampiyon olurlarmı bilemem ama seneye tspor zirveyi zorlar en kötü ilk üçte olur. biz yine 4 yada daha aşağı bir derecede bitiririz. dursunun bu yaz transfer yapamaması parayı boşuna harcamayıp seneye gelecek yeni başkana iyi bir bütçe kalması daha iyi olur.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt