2017 | En Sinirli Üye - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2017 | En Sinirli Üye

Tribünler çoğulcu olur. Bireyci değillerdir. Neyin ne olduğunu anlamadan, sorgulamadan birinin dediğini yüksek sesle bağırırlar sayın Akkülah.

ftbol-cpsleri-rm-bilmior-.jpg

@Mustafa Sevim namın tribünlere kadar sıçramış renktaş
Nasıl sıçramasın ki Refik? Forumun selameti için trafoya kedi sokup Oscar'ı değiştirdik daha ötesi var mı? Gerçekte ödül görselini bizzat kendi elimle aşağıdaki gibi hazırlamıştım lakin son anda yukarıdan, yönetim kurulundan emir geldi ve ödülün Musap Aydınlı'ya verileceği söylendi. Bir neden dahi belirtilmedi lakin sızan bilgiler arasında, bu karar da Keramettin Bey'in rolünün büyük olduğu söyleniyor. Kendisine de bizzat Bursa'dan, Root Admin Abdullah Bey'den talimat geldiği yine sızan bilgiler arasındadır. Laf aramızda ben ki bunca yıllık Gsc üyesiyim lakin forumun yönetim kademesinin bu derece aciziyet içerisinde kaldığını ne gördüm ne duydum. Namı tribünlere kadar gitmiş çok mu :crushed:

lbJzgX.png

Nasıl sıçramasın ki Refik? Forumun selameti için trafoya kedi sokup Oscar'ı değiştirdik daha ötesi var mı? Gerçekte ödül görselini bizzat kendi elimle aşağıdaki gibi hazırlamıştım lakin son anda yukarıdan, yönetim kurulundan emir geldi ve ödülün Musap Aydınlı'ya verileceği söylendi. Bir neden dahi belirtilmedi lakin sızan bilgiler arasında, bu karar da Keramettin Bey'in rolünün büyük olduğu söyleniyor. Kendisine de bizzat Bursa'dan, Root Admin Abdullah Bey'den talimat geldiği yine sızan bilgiler arasındadır. Laf aramızda ben ki bunca yıllık Gsc üyesiyim lakin forumun yönetim kademesinin bu derece aciziyet içerisinde kaldığını ne gördüm ne duydum. Namı tribünlere kadar gitmiş çok mu :crushed:

lbJzgX.png

Oscar’ın kaderidir bu Türker Bey yapacak bir şey yok. Hazmedin.

2017 Akademi ödüllerinde de aynı şey söz konusuydu. Dedikodulara göre en iyi film ödülünü akademi kurulu la la land filmine vermek istemiş; sonrasında bir önceki sene olan “beyaz oscar” eleştirileri sonrası baskı içinde moonlight a vermişler.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt