2017 FIFA KK 3.lük Maçı | Portekiz 2-1 Meksika | MS | 2 Temmuz | TRT 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2017 FIFA KK 3.lük Maçı | Portekiz 2-1 Meksika | MS | 2 Temmuz | TRT 1

Sanrim sag bek pozisyonu icin max 4-5 milyon euro butce ayirmislar, ondandir diye dusunuyorum.

bizimkilerin akillarina bile gelmemistir valencia
nerede bitik bitmis eleman var onun pesindeler
dün misal sneijderin samdoria haberini okudum
adamlar ilic diye birini istiyorlarmis sneijder yerine
biz 10 milyon küsürü su herife gömsek gelmez miydi sanki
sag kanadimiza cuk otururdu
10 milyon euro cok büyük bir rakamdir
sen gidiyorsun ne oldugu belirsiz bir adama veriyorsun su parayi

bizimkilerin akillarina bile gelmemistir valencia
nerede bitik bitmis eleman var onun pesindeler
dün misal sneijderin samdoria haberini okudum
adamlar ilic diye birini istiyorlarmis sneijder yerine
biz 10 milyon küsürü su herife gömsek gelmez miydi sanki
sag kanadimiza cuk otururdu
10 milyon euro cok büyük bir rakamdir
sen gidiyorsun ne oldugu belirsiz bir adama veriyorsun su parayi
10 mliyon euro'ya birakabilirler ama yasli oyuncular icin o kadar bonservis parasi verilmesini de dogru bulmuyorum. Cunku o kadar para oduyorsan o paranin sana geri donusu de olmali, ya bidaki satisindan ya da tutmazsa kolayca gonderebilmen icin. Ben sahsen 30+ yasinda olan hic bir futbolcuya 10+ milyon euro bonservis vermem. Ama genc oyuncular icin hic problem yapmam hatta 13-14 milyon eurolara kadar cikabilirim oyuncuya gore.(elimde olsa)

Valencia iyi oyuncu tabiki orasi ayri bir konu, alsak en az 3 sene oynar o bolgede o konuda bir suphem de yok dogrusu.

10 mliyon euro'ya birakabilirler ama yasli oyuncular icin o kadar bonservis parasi verilmesini de dogru bulmuyorum. Cunku o kadar para oduyorsan o paranin sana geri donusu de olmali, ya bidaki satisindan ya da tutmazsa kolayca gonderebilmen icin. Ben sahsen 30+ yasinda olan hic bir futbolcuya 10+ milyon euro bonservis vermem. Ama genc oyuncular icin hic problem yapmam hatta 13-14 milyon eurolara kadar cikabilirim oyuncuya gore.(elimde olsa)

Valencia iyi oyuncu tabiki orasi ayri bir konu, alsak en az 3 sene oynar o bolgede o konuda bir suphem de yok dogrusu.

belhandayi sanki satabileceksin
o da son büyük transferini yapti
anca cin veya araplara satarsin
hic kimse belhandaya 1 milyon eurodan fazla maas vermez su anda
valencianin en azindan kalitesi belli marka olmus bir isim
10 milyon bile tutmazdi zaten büyük ihtimal
2 sene rahat sag kanadi tek basina tasirdi

İkiside çok farklı mevkikerin oyuncusu ama ağa.
Kalitesinide tartışmam tabi ki de ne bileyim işde bu yaşda birisine 20 milyonluk yatırım biraz fazla gibi geliyor.

belhanda misal patlamis bir adam
sen buna kiralik teklifi götürsen kulübü hayir diyebilir mi sence
valenciaya da belhandanin bonservis parasini gömerdin
o yüzden bu ismi attim ben ortaya
yoksa ikisinin farkli olduklarini biliyorum :D

belhandayi sanki satabileceksin
o da son büyük transferini yapti
anca cin veya araplara satarsin
hic kimse belhandaya 1 milyon eurodan fazla maas vermez su anda
valencianin en azindan kalitesi belli marka olmus bir isim
10 milyon bile tutmazdi zaten büyük ihtimal
2 sene rahat sag kanadi tek basina tasirdi
Bari su Tete'yi alabilseydik ama oyuncuyu ikna edemediler bir turlu. Elimizde ileride cok para edecek bir oyuncumuz olacakti. Corchia'nin da adi geciyor ama ne durumdu bilmiyorum.

belhanda misal patlamis bir adam
sen buna kiralik teklifi götürsen kulübü hayir diyebilir mi sence
valenciaya da belhandanin bonservis parasini gömerdin
o yüzden bu ismi attim ben ortaya
yoksa ikisinin farkli olduklarini biliyorum :D
Belhanda tamam ultra süper oyuncu değil de adam geçen yıl nice de gayet tatmin edici oyun sergilemiş birisi istikrarlı şekilde. Ukrainada teknik olan futbolcuların işi zaten zor orayı kale almıyorum belhanda da. Oraya gitmesi yanlıştı zaten. Montepelier perfomansı tartışılmaz zaten. Şampionlukda baş rol oynamış elemandı ki fransa şampionluğuda montepelier gibi kulüp ile de hafife alınacak bir durum değil.
Valenciaya kim hayır diye bilir ya. Bütçemiz izin verse bas parayı al. Muhasabecilik yapmayı sevmiyorum zaten de yönetici acısından o paraları o yaşda bir beke vermezler bence.

Belhanda tamam ultra süper oyuncu değil de adam geçen yıl nice de gayet tatmin edici oyun sergilemiş birisi istikrarlı şekilde. Ukrainada teknik olan futbolcuların işi zaten zor orayı kale almıyorum belhanda da. Oraya gitmesi yanlıştı zaten. Montepelier perfomansı tartışılmaz zaten. Şampionlukda baş rol oynamış elemandı ki fransa şampionluğuda montepelier gibi kulüp ile de hafife alınacak bir durum değil.

onun oynayacagi tatmin edici oyunu napiyim haci
bana direk katki verebilecek bir isim lazim
ya tutarsa diye 10 milyona bir oyuncu alacak lüksümüz yok
hadi sampiyon olmus olsan deneme amacli verebilirsin genc bir isme o kadar para ama su ortamda büyük hata
hele tutmazsa elinde bir tane daha enkaz futbolcu oluyor

Valenciaya kim hayır diye bilir ya. Bütçemiz izin verse bas parayı al. Muhasabecilik yapmayı sevmiyorum zaten de yönetici acısından o paraları o yaşda bir beke vermezler bence.

bunu bence bizim yönetim de sevmiyor
parasi neyse verip aliyorlar gibime geliyor :asd:

Üst Alt