2017 | Yılın En Bilgisiz Üyesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2017 | Yılın En Bilgisiz Üyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
rJAZXP.png

Uzun yazıp boş boş şeyler yazan biri vardı o olmalıydı. Süper ligden girip Alman nazisinden çıkan biriydi

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Canıgönülden kutlarım Sinan.Bu ödülü almak için gece gündüz demeden çalıştın didindin hakkındı tebrikler.

Ödülü hak etmemiştir, gayet mantıklı konuşuyor kendisi yine de tebrikler :asd22:

Ifade ve fikir belirtme ozgurlugudur . Ben de madem bu koskoca forumda EN bilgisizim , bundan boyle ne klup icerisinde kulagima calinan bir seyi buraya tasirim , ne bir puan analizi yaparim , ne bir haber paylasirim olur biter

kapali devre takilmaya devam ederiz uyeler arasinda , zira demek ki bu kadar paylasim en bilgisizlik olarak karsilanmis saygi duyariz

benim yaptigim minimum yorum katarak tff veya uefa yonetmeliklerinde , kanun veya tuzuklerde ne var ne yok buraya tasimak , bunlar benim bilgim degil , urettigim bir sey hic degil , ama bu bana ders oldu , bundan boyle maclarda goool yazariz olur biter

Ifade ve fikir belirtme ozgurlugudur . Ben de madem bu koskoca forumda EN bilgisizim , bundan boyle ne klup icerisinde kulagima calinan bir seyi buraya tasirim , ne bir puan analizi yaparim , ne bir haber paylasirim olur biter

kapali devre takilmaya devam ederiz uyeler arasinda , zira demek ki bu kadar paylasim en bilgisizlik olarak karsilanmis saygi duyariz

benim yaptigim minimum yorum katarak tff veya uefa yonetmeliklerinde , kanun veya tuzuklerde ne var ne yok buraya tasimak , bunlar benim bilgim degil , urettigim bir sey hic degil , ama bu bana ders oldu , bundan boyle maclarda goool yazariz olur biter
Sahsimi uzen bir gelisme olur.
3 5 trollun lafina darilip cizginizi bozmayin derim.
Mesajlariniz foruma ciddi katki sagliyor.
Basliklarda cogu zaman sadece sizin mesajinizi okuyup geciyorum digerlerine bakmiyorum.

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt