2018/19 Şampiyonlar Ligi Kura Çekimi Ana Konu | Eurosport - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018/19 Şampiyonlar Ligi Kura Çekimi Ana Konu | Eurosport

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
66yozgatFb

Ha bu kediler her türlü elenir bu grupta. Schalke ve Porto rahat yener bunlari. Gönül city barca isterdi ama yine de elenirler

Kudur lan köpek.Bu herif hem gerizekalı,üstüne tam bir ezik.Cem yılmazdan daha komik ama ..k salağı.:asd::asd:
bos.gif

Yanlız bu grup başka oyunculara bir mesaj olabilir.

CL de, GS grupları aşabilir diye forvetler takımımız daha çekici gelebilir

Antu da gergin dakikalar :D

Royal Knight

D grubu ihtimali oluştuğunda ben bu iş bitti dedim. Arkadaşlar boşuna umutlanmayın‚ Beşiktaş ve Galatasaray her zaman en kek takımlarla eşleşir 2+2=4‚ biz gidip ön elemede bile en güçlü takım olan Benfica´yla eşleşiriz.

Aziz Bey öyle bir tahribat yarattı ki bahtımız bile yok oldu gitti. Yarın bu bahtsızlıkla muhtemelen 1. torbadan Sevilla‚ Arsenal‚ Chelsea üçlüsünden biriyle eşleşeceğiz
Hopeless case
Adamlar bizim kura çekilirken bile ezik olmayı başarabiliyorlar

Antu da gergin dakikalar :D

Royal Knight

D grubu ihtimali oluştuğunda ben bu iş bitti dedim. Arkadaşlar boşuna umutlanmayın‚ Beşiktaş ve Galatasaray her zaman en kek takımlarla eşleşir 2+2=4‚ biz gidip ön elemede bile en güçlü takım olan Benfica´yla eşleşiriz.

Aziz Bey öyle bir tahribat yarattı ki bahtımız bile yok oldu gitti. Yarın bu bahtsızlıkla muhtemelen 1. torbadan Sevilla‚ Arsenal‚ Chelsea üçlüsünden biriyle eşleşeceğiz

İyi işte..
bir an evvel annenizin ligine döneceksiniz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt