2018/19 Şampiyonlar Ligi'ne Doğrudan Katılacak Takımlar Belli Oldu! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018/19 Şampiyonlar Ligi'ne Doğrudan Katılacak Takımlar Belli Oldu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2. ve 3. torbalardan dişimize göre olanlar gelirse şansımız olur. 1. Torba çok da önemli değil. Yalnız 1. Torbadan zayıf 2. Torbadan güçlü ekip de gelirse ona da tamam derim. Diğer türlü zor ama imkansız değil. Bu arada en az 4 tane ilk 11 e transfer lazım. Stoper, ortasaha, sağ kanat, forvet arkası.
Serdar aziz, Belhanda, feg ve donk cl seviyesinde değiller. Tabi geçen sezon için konuşuyorum. Yine de 4 tane iyi oyuncu ile kadromuz az da olsa derinliğe kavuşur.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sevilla gibi üst üste 3 kere avrupa ligini kazanmak mı yoksa 3 sene üst üste CL de çeyrek final mi? vallaha benim için CL daha önemli CL başka bir dünya.

Bu Juventuslulara nasıl koyduysak unutamıyorlar :asd::asd::asd:

ODknQz.png

juve
napoli
lyon
gs

keklik gibi görünen ruslardan uzak durun derim
fixtüre bağlı olarak mevsim ve kar/soğuk/iklim faktörü aleyhimize olabilir..

Bunlar ne ara bu kadar puan toplamış çok enteresan geldi bana

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biliyorsunuz , katilan takimlarin kazandiklari toplam puanlar katilan takim sayisina bolunuyor . Bizde her sene fasulye takimlar cok az puan alip paydayi buyutmekten oteye gidemiyorlar , hele hele son ostersund ve vardar hadiselerinde biz ve fb buyuk zarar verdik

Yani tek takim katil ama guzel ilerle , daha iyi puan getirir . Rus takimlari da genelde zirve yapamiyorlar fakat elendikleri donemde dahi cok puan topluyorlar , bir de fazla kereler elemelerde takilmiyorlar

Avrupa ligi ve sampiyonlar ligi hakkinda ise , amac sampiyonlar liginde 1 gun bile fazla gecirmektir cunku oranin her dakikasi para ve prestij , en kaliteli takimlar , oyuncular orada

Firma takimlar stadina geliyor , her puan ve galibiyet belki avrupa liginde tur atlamaya bedel maddi katki sagliyor

Ceyrek final veya avrupa ligi finali gibi kiyaslamalar tamamen projeksiyon ve tahmin

Ama hanginiz sampiyonlar liginden nasilsa eleniriz diye ikinci olmayi istemez de ucunculugu hedef koyar

Veya "ikinci degil ucuncu olalim" der . Bir de avrupa ligi kazanmanin CL acisindan cok degerli oldugunu kabul etmekle beraber yerel ligden ilk 2 ye girerek bu sansi ele gecirmek de mumkun

Bu arada her durumda avrupa ligini alanin birinci kategoriden kuraya girdigine emin degilim

Sampiyonlar Ligi kura cekimine 43 Gün kaldi! Cok özledim be. Bu yil icin beklentim yok 3. olursak hic kötü olmaz, en azindan avrupa liginde puan toplariz cünkü son 5 yil de avrupada 29.500 puan ile 51. siradayiz.

Besiktas 57.000 puan ile 26. sirada.

Ronaldo , Jose ve Real'dan biktim artik. Onlar gelmesin mümkünse

Moskau
Porto
Schalke
GALATASARAY

Olsun. Hayat bir kere bize gülsün be su kodugumun gruplarinda

Porto ve Schalke'yi bilmem de Moskova soğuk duş etkisi yaratabilir.

Bu grupta herkes birbirini yenebilir. 1 süpürücü, 1 averaj takımı, 2.lik ve 3'lük yarışının yapılacağı bir grup isterim.

Man City
Porto
Ludogorets
Galatasaray

gibi.

Puanımız berbat durumda. Daha önce 30 puanın altına hiç düştük mü hatırlamıyorum.

Bir de 3. torba, 4. torbadan kötü nerdeyse.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt