2019/20 Sezonu Kombine Transferi Bölümü - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2019/20 Sezonu Kombine Transferi Bölümü

Bir adet doğu üst arıyoruz.

Erzurum maçı için gişe fiyatı, gişenin çok altından veririm diyen arkadaşlar değil, hayrına transfer yapacak olan varsa PM'den konuşabiliriz. :-)

sezonluk kombine devir şartları nelerdir?

vallaha yıldım maça gitmekten , dönmekten , trafikten çıkıp tekrar girmekten..

bizim stadın ulaşım sıkıntısının hallolacağı yok.

ekürilerimiz de hep ayrıldı bizim bloktan sıkıldım vallahi tek gitmekten.

Sart surt yok , anlastigin kisiyle devir imzasi atip kombine ofisinde hallediveriyorsun

Yalniz eger sana uygulanan indirimler varsa , yenileme donemi indirimi gibi , cok maca gitmis olmaktan yapilan 5% gibi

Bu kriterleri devrettigin kisi gectigimiz sene kendi kombinesi ile saglamis dahi olsa , yenilemeye katilmadigi icin iade ediyorsun kulube

Duruma gore 20% leri bulan bir odeme isteyebiliyorlar

Sart surt yok , anlastigin kisiyle devir imzasi atip kombine ofisinde hallediveriyorsun

Yalniz eger sana uygulanan indirimler varsa , yenileme donemi indirimi gibi , cok maca gitmis olmaktan yapilan 5% gibi

Bu kriterleri devrettigin kisi gectigimiz sene kendi kombinesi ile saglamis dahi olsa , yenilemeye katilmadigi icin iade ediyorsun kulube

Duruma gore 20% leri bulan bir odeme isteyebiliyorlar
iyi bari ilgilenen varsa bana özelden ulaşsın ..

batı tribünü 429 blok 8. sıra

Merhabar arkadaşlar,
Amcam Ankaradaki akşamki maç için kendi passoligine gs maçı kısımından bilet almıiş.
Fakat maça gidemeyecek.
Bende ise osmanlıspor passoligi var
ben bu maça girebilirmiyim ?

Üst Alt