2018-19 Sezonu Küme Düşme Potası Nasıl Olur? - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018-19 Sezonu Küme Düşme Potası Nasıl Olur?

Bugün 2 maçta çok kritik;
Ankaragücü - Kasımpaşa
Sivasspor - Akhisar
Eğer Akhisar kaybederse bu saatten sonra kurtaramazlar hala işin garibi de kupada as kadroyla devam etmeleri belki de sırf bu olay yüzünden küme düşecekler

ankaragücü en zayıf takım kesin düşecek
akhisar ise çok sıkı bir takım gerek şanssızlık gerek bitirici kalitesizliği sebebi ile aşağıda, form tutarsa düşmez
fb nin işi çok zor çünkü çok zorlu bir fiksüre giriyorlar garanti puan için ankara deplasmanı var ellerinde sadece
benim öngörüm içerideki rize ve sivas maçlarını 3 puanla kapatmazlarsa akhisar maçı ligde kalma finali olur ve büyük ihtimal düşerler
çünkü başakın nasıl şampiyonluk kültürü yoksa fb nin düşmeye oynama kültürü refleksi yok o baskıyı hissederse düşerler

Muhtemelen Erzurum ve Akhisar düştü 3. takım konusunda ligin son haftasına kadar beklemek gerekiyor puan baremi şu an 35-36 gözüküyor eğer ekstra galibiyetler olursa 40 puan altı her takım düşebilir ama şu an defans problemleri nedeniyle Kasımpaşa veya hücum gücü düşük Göztepe düşebilir üstteki takımlar devre arası çok iyi geçirdiler bu iki takım da kötü geçirdi bakalım hangisi düşecek
zjqGJR.png

Fener düşmeyeceğini tüm Türkiye'ye gösterdiler Rize maçında hakem heyeti ile mesajı vererek.

Açık açık şike yapılıyor ve yapılacaktır gerekir ise. Bunun en önde destekçisi de siyaset olur ki hiç kimse itiraz edemez

Yarın Akhisar kazanır (ben kazanacağını düşünüyorum) ve lig son haftaya kadar kafa kafaya gider. Bir bakarsın Malatya bile potada..
5 İstanbul takımı bu lig için çok fazla.. Fener ile Kasımpaşa düşsün..

Bursa fikstüre şimdi baktım da 4 maç içerde 6 maç dışarıda

Kalan deplasmanları;
-Ankaragücü
-Alanyaspor
-Kasımpaşa
-Erzurum
-Antalya
-Yeni Malatya

Kalan iç saha maçları:
-Galatasaray
-Trabzonspor
-Akhisarspor
-Göztepe

Şöyle bir sıkıntı var iç sahada 2 tane kolay denebilecek maçı var onlarda küme düşmemek için sonuna kadar mücadele edecek takımlar deplasman da düşme potasındaki tüm rakiplerine gidiyor.

Bursa fikstüre şimdi baktım da 4 maç içerde 6 maç dışarıda

Kalan deplasmanları;
-Ankaragücü
-Alanyaspor
-Kasımpaşa
-Erzurum
-Antalya
-Yeni Malatya

Kalan iç saha maçları:
-Galatasaray
-Trabzonspor
-Akhisarspor
-Göztepe

Şöyle bir sıkıntı var iç sahada 2 tane kolay denebilecek maçı var onlarda küme düşmemek için sonuna kadar mücadele edecek takımlar deplasman da düşme potasındaki tüm rakiplerine gidiyor.

Bursa bugün adeta direkten döndü. Son dakika golü olmasa net düşerdi bence. Oradan toparlanamazdı. Şimdi de işi zor ama en azından yarışacak durumdalar. Haftaya Agücü maçı kritik olacak. Kazanırsa bizim maça başka havayla çıkarlar.

Bursa bugün adeta direkten döndü. Son dakika golü olmasa net düşerdi bence. Oradan toparlanamazdı. Şimdi de işi zor ama en azından yarışacak durumdalar. Haftaya Agücü maçı kritik olacak. Kazanırsa bizim maça başka havayla çıkarlar.
Futbol olarak Göztepe ve Bursadan biri gidecek diye düşünüyorum belki bir sürpriz Kasımpaşa olabilir ama onlarda öyle dengesiz takım ki 3/3 yapsalar bile kimse şaşırmaz ama Göztepe ve Bursa'nın böyle seri ihtimali yok gibi hem defans hem ofansif ciddi sıkıntıları var Sakho bir var bir yok devre arasını boş geçen 3 takımda düşmemek için birbiriyle yarışıyor bakalım hangisi becerecek

Futbol olarak Göztepe ve Bursadan biri gidecek diye düşünüyorum belki bir sürpriz Kasımpaşa olabilir ama onlarda öyle dengesiz takım ki 3/3 yapsalar bile kimse şaşırmaz ama Göztepe ve Bursa'nın böyle seri ihtimali yok gibi hem defans hem ofansif ciddi sıkıntıları var Sakho bir var bir yok devre arasını boş geçen 3 takımda düşmemek için birbiriyle yarışıyor bakalım hangisi becerecek

Paşa 3 de 3 falan yapamaz Diagne ve Eduk gibi 2 önemli topçusu gitti Trezege baya baya Messi'lik yapmalı maç almak için o da zor ee defans hattı da berbat , denizli zaten hocalığı unutmuş bu halde hiçbir şey yapamazlar ts maçını da alamazlarsa ki düşük ihtimal çanlar çok fena çalar.

Göztepe'ye ben pek ihtimal vermiyorum. Kadrosu bence kesinlikle kaliteli. Net bir golcüsü yok kabul ama orta sahası ve kanatları ligin en iyi 6-7 takımından biri. Kalede de Beto var. İçeride Akhisar,Erzurum,Antalya,Kasımpaşa,Ankaragücü ile oynacaklar.

İçeride oynayacakları 5 maç direkt rakipleri. Bu maçlardan 10 ve üstü çıkarırsa kalır rahat.

Üst Alt